Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
15. júl 2013

@lienka_1 - ach lienocka, ja nemam slov, ale v kutiku duše verím (alebo chcem veriť) ža sa to zmení . Drž sa a ešte to nevzdavaj

nomxxx
15. júl 2013

@ludinka ja chodím k Macháčovi, s ostatnými nemám skúsenosti, a on bol veľmi príjemný, dokonca aj môj drahý bol spokojný s jeho prístupom, a to je už čo povedať 🙂

nelly3
15. júl 2013

@falin
na utz ides nasmu gyn.? ak ano prosim ta pozri sa kedy bude mat dovolenku lebo ja nieco tiez od neho potrebujem pred dalsim softom 😉 dakujem.

mimika1973
15. júl 2013

@falin dakujem falinka 🙂 si zlata, no dufam, ze sa to splni a aj tebe moja!
😵
Tak Ty si uz v obehu pich pich ;) s menopurkom ci merional mas? 1 ci 2 pichpich aj clostylko s tym? Mas Marcelka ci Koudaka?
O 2 tyzdne uz aj mna to caka veru...
A utz kde robis? v Brne ci u svojho gyndaka?

mimika1973
15. júl 2013

@ria191 veru tento big smiley hovori za vsetko, rius! 😀

mimika1973
15. júl 2013

@nelly3 a aku stimulku mas tentokrat? aj s clostylom?
Takze v auguste zacinas potom 😉

skaredekacatko
15. júl 2013

Baby co by ste mi odporucili uzivat pred ketom, nech sa to podari. Doteraz som sa nestopala okrem inekcii a liekov nicim, ale mam na to mesiac aj daco teraz tak by som nieco osvedcene skusila. 😀

mimika1973
15. júl 2013

lienka, dafynka, drzte sa babule! aj ked tento stres velmi dobre poznam, cakanie po ET...!!!! 😉

mimika1973
15. júl 2013

@skaredekacatko ja som pocula o ananasovom dzuse, ale neviem ci to zabera vzdy 😉
A hlavne zen, relax pred KET 🙂

skaredekacatko
15. júl 2013

@mimika1973 vsak si idem oddychnuť na dva tyzdne do nemecka s kamoskou, tak relaxu bude habadej. 😲 😀

falin
16. júl 2013

dobre ranko dievcence

@melisska - kdeze si? 😎

@nelly3 - ano, nasmu. Opytam sa 😉

@mimika1973 dakujem mimuska, musime verit ... 🙂
mam clostyl 1-1-1 a merional 1 amp., chodim k Marcelkovi 😉, utz si budem davat robit u svojho dr.
Tie 2 tyzdne sa ti suhnu ako voda, uvidis a uz budes v tom (kolotoči) aj ty 🙂 Aku stimulku mas?

nelly3
16. júl 2013

@mimika1973
teraz mam bez clostylu, od 1 DC menopur 150 jednotiek.

amali
16. júl 2013

dobré ráno 😉

melisska
16. júl 2013

Dobré ránko 🙂
@falin tu som 😉 bola som aj skôr, ale chcela som vas potešiť, tak som nepisala 😀

melisska
16. júl 2013

Ci pána 😠 kde ste všetky ???? Kurna

ria191
16. júl 2013

@melisska niektoré to a niektoré to

buba08
16. júl 2013

@ria191 teda riuska kde ty na to chodis? 😀, ja sa budem o 2 tyzdne takto vyvalovat 🙂

tinkatinulka
16. júl 2013

@ria191 rius a ty ako? chytas bronz? ja som ako vapno tento rok teda okrem opalenia podla trička

lienka_1
16. júl 2013

@falin Tak ty uz stimulujes. To je super. Drzim silno palce, nech rastu krasne foliky! Ja stale spinim-nespinim, menzes sa zatial nerozbehol a na test nemam odvahu. Tak sa takto trapim 😖

melisska
16. júl 2013

@ria191 ja viem moja , ale chýba mi vas aspoň kuk sem 😀

melisska
16. júl 2013

@lienka_1 moja silne držím palceky 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pfuj, pfuj, pfuj,pfuj, pfuuuuuuuj 😵 🤐 😀

buba08
16. júl 2013

@lienka_1 ahoj moja, aj ja na teba kazdy den myslim a drzim veeeeelmi palceky. Kedy spravis test, az v sobotu?

lienka_1
16. júl 2013

@melisska Meli, malicky je uplne uzasny! Som si tie tvoje nove fotky pozarala stale dookola. Podareny s tymi pastickami 🙂

lienka_1
16. júl 2013

@buba08 Ak budem stale spinit, ale sa nerozbehne menzes, tak asi vo stvrotk. A ak nebudem spinit, tak az v sobotu.
A @melisska velmi vam dakujem za podporu 🙂

buba08
16. júl 2013

@lienka_1 posielam ti veeeela pozitivnej energy 🙂

buba08
16. júl 2013

@dafy kde si sa stratila? nejako sa nam tu neozyvas

buba08
16. júl 2013

@dafy aj na teba kazdy den myslim a drzim palceky 🙂

lienka_1
16. júl 2013

@buba08 🙂

melisska
16. júl 2013

@lienka_1 áno je krásny malicka lásocka 🙂 😵 na to sme tu lebo sme ako rodí ka 🙂 nedakuj moja myslím aj na Dafy pfuj,pfuj,pfuj 😀

lienka_1
16. júl 2013

@melisska Tvoj album z KET si kazdy den pozriem 🙂 Ved zazraky sa deju!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre