Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vivianamk
16. júl 2013

@strapula27 ahoj , my sa teraz koncom jula chystame na odber do reprofitu aj vklad.. cize zaznamy budu a da sa to u nas preplatiť normalne cez zdravotnu ? ja mam dôveru. myslela som ze sa to neda, ked sme sa rozhodli prvy krat a do čiech.

ria191
16. júl 2013

@lienka_1 "kua" život

tinkatinulka
16. júl 2013

@ria191 ale neni to take desne ako sa ti zda je ked vidim svoje foto 3 mesiace dozadu tak mi je na plac

speranza1
16. júl 2013

@lienka_1 😔 ..no comment 😔 😔 😔 😔 😔

falin
16. júl 2013

@lienka_1 ☹ ☹ ☹ ach nie ☹ ☹ ☹ , je mi to luto, ze zas ten isty scenar u vas 😖 .

falin
16. júl 2013

@vivianamk - ja mam merional. Ziadne problemy, obcas na zmenu nalady vplyvaju hormony, ale inak fajn. Ty uz stimulujes? Mas nejake reakcie na ne?
Dovera ti preplati, to nevadi ze ste na sk neabsolvovali ivf. Mas 3 hradené pokusy

andy175
16. júl 2013

@lienka_1 je mi to lúto.... ☹

melisska
16. júl 2013

@mimika1973 ty si cislo 😀
@lienka_1 nie ☹

ria191
16. júl 2013

@tinkatinulka no ty keď sa pozrieš dozadu, ale ja teraz ☹ ☹ ☹ počítam, že už si orbitrek zodrala 😀 😀 😀

zuz123
16. júl 2013

ahojte, prepacte ze som vam sem tak vtrhla, ale chcela by som sa opytat, skusenych, ktorym sa podarilo otehotniet po KET. Koudelka mi kazal brat agolutin, predison a estrahexal (naplaste) do 12 tt a dnes som 12tt+1, zatial je vsetko ok, ale bojim sa aby sa nieco nepokazilo ked vysadim lieky na udrzanie plodu. Je nejake riziko, ze potratim ked vysadim tieto lieky ☹ ? Dakujem

lienka_1
16. júl 2013

@melisska
@andy175
@falin
@speranza1
@ria191
@mimika1973 My nateraz koncime. Nemame s cim dalej bojovat. Uvidime ako sa to vyvinie u mm. Inak spravila som si teda aj test. Ako som cakala, negat. Ale neviem, ci si to iba ja nenamyslam, ale akoby tam bol slabulinky dusik. Tak embrusko sa asi pokusilo zabojovat.
Vsetkym tehulkam prajem krasny cas 🙂, stimulantkam stastne konce 😉 a cakatelkam pevne nervy 😉 🙂
Idem si oci vyplakat a zajtra si budem nadavat, lebo budem mat oci ako angorak 🙂

jahoda333
16. júl 2013

lienka tak som verila ze je to ten pravy bojovnicek je mi to luto mojka hlavu hore a sup do dalsieho boja ☹

ria191
16. júl 2013

@lienka_1 len plač koľko môžeš všetko je tak ťažké a hlavne vyrovnať sa stým všetkým.

tinkatinulka
16. júl 2013

@ria191 ale nie ja este placem aj teraz a to mam dole 11 kil ale este musim do startu kozmodromu par zhodit aby bambulko malo pekne prostredie 😉 a este zakopat svokru aby maminke nezašibalo 😀

ria191
16. júl 2013

@tinkatinulka ale to plačeš od šťastia, že je tých 11 kg ta het nie??? 😀 😀 😀 keď zakopeš svoju tak sa postaráš o moju???? hm 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. júl 2013

@ria191 no musim este par dielov detektivok pokukat ako to sparavit bez stop a potom už budem profi ale jednosmerna letenka na mars by stačila nieeee .. no placem ze ako som mohla takto dopadnut..desne sa za seba pozeram ale este stale je co dat dole nakolko mne 20 kil hore dole beha roky tak mam oblecenia kopu na vsetky velkosti..prevkladam od nasich-akoze sklad k nam domov 😝 ale mam oblubene rifle a ritula tam nie a nie narvat tak musim popracovat, boli sakra drahe a su supis..vrrr..inak orbitrack podstivo mazem lebo zacal vrzgat hihi slôaboch jeden

vrabcek24
16. júl 2013

@lienka_1 je mi to ľúto, verila som ...... ☹

buba08
16. júl 2013

@lienka_1 ach moja, je mi to velmi luto, poplac si, musis to zo seba dostat

tinka9075
16. júl 2013

@lienka_1 júj moja je mi to ľúto viem čo prežívaš keď ja som si to prežila tiež viac krát 😒 😒 keby som trošku bližšie tak by som za tebou prišla z malými aby sa na teba prilepili 😉 😉

bergalm
16. júl 2013

@lienka_1 ale niee je mi to tak luto

jahoda333
16. júl 2013

Takze babulky tehulkovstvo potvrdene hcgna15den 984,30 a robil mi aj kontrolne sono a bolo tam vidiet fazulku vo stvrtok mam dalsie sono ze to bude lepsie vidiet 🙂 co myslite je to na jedno ci na dve baby?neviem ake ma byt to hcg pri dvojickach.

tinka9075
16. júl 2013

@jahoda333 gratulujem 🙂 🙂 ja som mala na18 den po iui hcg 980 a mám dvojičky 🙂 🙂 ked som potom písala Štelclovi tak odpísal že bude jedno bábo a pri sone zostal zaskočený aj on 🙂 🙂

melisska
16. júl 2013

@jahoda333 gratulujem 🙂
@tinka9075 ako mamička ? 🙂

tancik
16. júl 2013

@mimika1973 jej moja ty ides na to tento mesiac...tak bars mocno drzim palceky...ako sa pripravujes?

tancik
16. júl 2013

@lienka_1 drzim palce

tancik
16. júl 2013

@lienka_1 je mi to luto...teraz som si to precitala... 😢

tancik
16. júl 2013

Baby kedy mozem ist na KET po laparoskopii a hysteroskopii?

tancik
16. júl 2013

@melisska malinky je nadherny gratulujem stale na neho pozerammm

izzie27
16. júl 2013

@lienka_1 je mi to velmi luto
Bola som dnes s tou cystou, hned mi urobili aj punkciu... bolo v nej 125ml tekutiny. Takze Ketko sa odklada na august.
Kto ide v auguste este na Ketko?

melisska
16. júl 2013

@tancik dakujeme 🙂
@izzie27 v brne si bola ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre