• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

10. decembra 2017 
@melisska Dobré ránko tehuľka naša :grinning: :grinning: :grinning: tuším to tu veľmi ale veľmi viazne chce to rozprúdiť :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 jasné ze treba :wink: :grinning:
23. júl 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu ako na koni :grinning:
dobre ranko :slight_smile:
23. júl 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3
@ria191 to je dobre , ze ste tu :slight_smile:
Idem sa osprchovať a som tu ako na koní :grinning:
23. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

@melisska - dakujem :slight_smile:

@nelly3 - ano na kupku, isli sme na kavu, vzali nam tasku, tam som mala mobil, nahradne plavky, kremy a mala tam mala zopar hraciek. Nic ine sme tam nastastie nemali. Mm chcel brat aj fotak, som ho stopla, hovorim ze nechajme ho doma, v krajnom pripade odfotime mobilom. Bola to organizovana skupina, kradli cele tasky. Tasky sa nasli po krajoch kupaliska (samozrejme bez cennych veci :confounded: )
23. júl 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra2222 Doktora si mozes vybrat podla sympatie alebo podla odporucani od ostatnych. Zavolas tam a oni sa pytaju, koho chces. Ja som mala doktora Stelcla a bola som velmi spokojna. Ale aj druhi su fajn. Vsetci su tam dobri.
23. júl 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@falin
tak ako? uz sa tesis na zajtra. drzim moc palce, nech uz aj ja to mam za sebou. a das si vlozit asi dve ci?
23. júl 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky, tak upratala som firmu, mám pauzu, potom letím na poštu a ďalej makám :slight_smile: a okrem toho som tu s vami :grinning:
23. júl 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vrabcek24 šikulka :slight_smile:
23. júl 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a ty ako? co porabas doma? uz pokukavas aj po vybavicke? kocik atd.?
23. júl 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, začala som so Softom, užívam Estrimax, mám to na 10 dní. Mali ste niektorá sprievodné účinky ako zmeny nálad, alebo bolenie pŕs a bolesti v podbrušku? Len, či je to normálne chcem vedieť.
Začala som k tomu užívať ešte vitamín D a vraj ak idem na Soft, tak si mám od ďalšieho cyklu (v ktorom bude stimulácia Clostilom) nasadiť kyselinu listovú. Čo vy na to, že vraj to podporuje tvorbu a kvalitu vajíčok. Máte s tým nejakú skúsenosť?
23. júl 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx ahoj, a ku komu chodis?
Zacinas estrimaxom? to je na podporu sliznice pred stimulkou akoze? neviem velmi, lebo baby vacsinou zacinaju priamo so stimulkou bez pripravy...preto sa pytam :slight_smile:
clostyl mas kolko krat denne brat?
23. júl 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahojky, jaaaj to neviem este moja! :wink:
Este som ani nezacala stimulkovat, az za par dni, treba si pockat na mrsku ako sa jej bude chciet zas prist! :grinning:
Citim sa trosku nervozne uz, ale sa aj tesim na nove dobrodruzstvo v Brne! :slight_smile:
Moze byt, ze Rovno odtialto nakonikujeme do Brna na OPU, ak mrska si pride skor nahodou! :zipper_mouth:
Za to tu kladiem aj otazky, ze ako sa na to pripravit dopredu kedze to tam este nepoznam... :wink:
Boze tak chcem aby to vyslo teraz, snivam mozem, ze? :grinning:
23. júl 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin ahoj falinka, moc budem na teba zajtra mysliet moja! si na dobrej ceste co sa tyka stimulky, tak musi byt len dobry koniec! :wink: :dizzy_face:
A to je fajn, ze len pri clostyle a jednej ampulke, sa vytvori az 7-8 vajok! som si myslela, ze len do 5 najviac maxi sa tvori pri clostaku! :sweat_smile: Davate PK aj?
Som tak rozmyslala, ze by som brala ja 3.dnove bublinky, to je tak fifty fifty napol cesty vyvoja, ale zas oni su mudrejsi a odbornici na toto, tak sa prisposobim :stuck_out_tongue_closed_eyes: len aby sme daco vytvorili a dotiahlo to do uspesneho konca! :dizzy_face:
Drz sa moja, nebolia ta vajecniky velmi? :wink:
23. júl 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, zvyknu navysit v RF davku Pregnylu? miesto 5000j dat viac aj?
Lebo mam doma, teda u maminy v chladnicke len jednu vcelicku, co som si vybrala este v marci v Brne lekarni, za vlastne! Nemam zdravotnu poistku na slovensku, len europsku kartu vybavenu co si vzdy beriem na SK, tak ani neviem ci by mi to dali v lekarni na SK, v pripade potreby, alebo by robilid ake problemy? Lebo je to len na predpis, ze?
23. júl 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je rok chlapcov ci ako? Lebo vela tehuliek caka chlapcekov tu, a aj royal baby it is boy! :grinning: :slight_smile:
23. júl 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 Ahoj, chodím k Macháčovi. Aj mne je to divné, že beriem najskôr ten Estrimax, ale čítala som to niekoľkokrát, a stále to tak mám napísané v správe, do 26. dňa užívať, počkať na menzes a 3-7 deň Clostyl 2-0-2, prvý ultrazvuk najneskôr 8 deň, to mám volať, že kedy. Ja som mala klasické IVF a nič z toho, tak skúšajú soft, dúfam, že to zaberie lepšie :slight_smile:
23. júl 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 žeby preto sa nám nedarilo? že chceme dievčatká?
23. júl 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už by sa patrilo aj okná umyť vo firme, ale čakám na roletky, čo som objednala, a potom to vyglancujem, namontujem a budem happy :sweat_smile:
23. júl 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, uz som tu davno nebola, teda bola, ale nepisala, kedze tazko som prekonavala brnenske neuspechy :frowning2:
@strapula27 - i ked neskoro, ale uprimnu sustrast :frowning2: :cry:
@dafy - :frowning2: :frowning2: :frowning2: , tak som ti drzala palce :frowning2:
@falin - drzim moc palce a pevne dufam, ze tento krat to dotiahnes do konca.

Vsetkym tehulkam gratulujem a stimulkam prajem veeeela stastia a happy end :slight_smile:
23. júl 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 moja , pomaly zavaram,varím, robím čo treba, oddychujem, kdla nálady ...pozerali sme, ale sme dohodnutý , ze kočík kúpi mm po pôrode :wink: Nechceme dopredu kupovať
@mimika1973 kto nesníva nežije :slight_smile:
@mimika1973 áno aj princ wiliam a kate majú synčeka, ja som mm povedala,ze aj my čakáme následníka trónu :grinning: nášho
23. júl 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vrabcek24
ja chcem chlapca :wink:
23. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska mne bolo teraz naozaj jedno či chlapček alebo dievčatko, hlavne nech je s nami :slight_smile: zdravucke :slight_smile:
23. júl 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska
a mas uz nejaky vyhliadnuty kocik? ja som do kocikov, furt kedysi som pozerala, mne sa velmi paci bugaboo- sa mi zda ze aj naslednik tronu ho maju, teda niekde som to citala, ale nie preto sa mi paci :slight_smile:
23. júl 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 áno pozerali sme kočíky, neviem ,ktorý je bugaboo, idem mrknut :wink:
23. júl 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 je pekný ,ale 1000 eur nedáme za kočík...my pozeráme lacnejšie, tak okolo 400 eur
23. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento : bugaboo cameleon a chcem pre chlapca cerveny :dizzy_face:
23. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
ved ani ja, kupim z druhej ruky :wink:
23. júl 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak do toho, keďže je rok chlapcov :dizzy_face:
23. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vrabcek24
ved idem v auguste a uz som na rade ako mi hovori moj manzelik :wink:
23. júl 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok