• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
už sa tu pomaly zlieza celá predošlá zostava vitaj @annetty veľmi veľa som na teba myslela dúfam, že si nemala štikútku :grinning: :grinning: :grinning:

@falin tfuj tfuj tfuj na zajtra a to, že to berieš podstatne viacej "úzkostlivo" tak to je normálne žena čím je staršia tým je zodpovednejšia a krajšia :grinning: :grinning: :grinning: bude to veľmo dobré cítim v kostiach :confused: :pensive:
23. júl 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx no stitna ze teraz v akom stave je, tak to ani netusim, ale mam endometriozu, naco mi povedal Stelcl, ze to je uz 5 stupen :D...tak ma pobavil blondak. A teraz mi to rastie a rastie a robi mi zle ta svina :angry:
Stitna ked ti hrapluje, tak to tiez nie je vyhra :frowning2: ale drzim strasne palceky :slight_smile:.
23. júl 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ke moja su z lesa
23. júl 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 čau mimča nebola si v minulom živote spisovateľka hm? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak chcem niečo dočítať tak ufff sa vďaka tebe aj zapotím :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo, nazdo ,nazdo spolubojovnicky moje @strapula27 uprimnu sustrast :frowning2:
23. júl 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska melli a ja že z čoho priberám a mne stačí keď si prečítam tvoj príspevok o varení a hneď mám kilečko na sebe :confused: :pensive: :confused: :pensive: :confused: :pensive: ja zbožňujem čučoriedky a to je jediné čo na západe nemáme (iba veľmi vzácne) ja som strašný ovocožrút ja to papám (v mojom prípade žeriem) na tony fakt :grinning: :grinning: :grinning:. Aj ja som zavárala až do polnoci a teraz ledva žijem, ale čo už :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota vitaj dovolenkárka ty nám sem nehodíš niečo ako nelča hm??? ako bolo ??? blbá otázka, že ? :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1@dafy je mi to luto babenky moje ale bojujeme dalej :wink:
23. júl 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby objednala som sa na konzultaciu, ako to tam prebiaha, robia nejake este vysetrenia?Da sa tam parkovat niekde blizko?
23. júl 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :grinning: aspoň vieš prečo priberas :grinning: to je dobre, ze si ovocozrut :grinning: preto mas toľko energie :wink:
@sarasota vitaj ako bolo ??? Oddychnuta?
23. júl 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 bolo super .Moj manzel to zabil ked na treti den povedal ze zase sa pojdeme kupat ale inac sme si to uzili .Proste tusim sa na stare kolena stava s neho vorkoholik :grinning: Neviem co vam sem dala nelca ale ja som tam za tyzden pribrala 3 kilecka :angry:
23. júl 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska @ria191 baby ja milujem čučoriedky (po našom borovky) tu na krajnom východe ich nemáme, ale vždy zoženiem u mamy, veď ako malá som chodila na borovky pravidelne začiatkom prázdnin, mňamka, ale teraz sú rýchlejší cigáni, tí oberú aj zelené a tak my ostatní musíme šľapať vyššie, kam sa cigánom nechce :grinning:
23. júl 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
otazka ked som zacala krvacat medzi 17-18h tak sa pocita za prvy den ms az ten nasledujuci ?
23. júl 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jééééj ten tvoj je ako ja :grinning: :grinning: :grinning: ja keď pôjdem k moru tak si pribalím aj táčky (žeby fúrik?aby šaľenočky rozumeli a tých je tu veru dosť), aby som sa nenudila :grinning: :grinning: :grinning:. Nelča sa vycapila na lehátko krásne opálená a oddýchnutá a poslala nám foto :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota napíš MUDr. to máš najistejšie už sa to tu raz stalo tuším dafy, že sme jej povedali, že sa to nepočíta ako prvý a MUDr. že to má počítať ako prvý deň :confused: :confused: :confused:
23. júl 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 a ževraj sa cigánom robiť nechce :grinning: :grinning: :grinning: musíme presadiť čučoriedky na západ :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ahoj, ak si nezačala riadne krvácať do 18.00, len si špinila, berie sa 1. DC nasledujúci deň, ja som to tak mala :wink: a vitaj doma :grinning:
23. júl 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ved som mu povedala ze nabuduce mu zoberiem hrablicky a moze upravovat plaz :grinning:
23. júl 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
23. júl 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomoooc poďte ku nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: manžel mi doniesol obed od tety u ktorej robí, guláš a sisky a to dom sama doma, kto to všetko poje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska mohol ti zavolať, že nevar, donesiem :grinning:
23. júl 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 ze jej zbytocne hovoril, teta dala a basta :grinning:
23. júl 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 kde vycapila .nelly fotku, ja chcem vidiet :grinning:
@melisska tak máš na výber, podľa toho čo ti príde na chuť :grinning:
@ria191 ahoj riuska :slight_smile: Ale mala som stikutku, neboj, citala som tu tvoje srandicky s dafy, meliskou, nelkou...atd :grinning: :grinning: .....obcas som sa aj dusila od smiechu :slight_smile: , ale nemala som ani silu ani naladu vam pisat o mojich neuspechoch.....nechcela som vam skazit naladu :wink: .
23. júl 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty nám náladu nepokazis, nato sme tu, ze sa chápeme, podporujeme, držíme nad vodou :wink:
23. júl 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vrabcek24 bude na zajtra :wink:
23. júl 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin drzim silno palceky na zajtra :slight_smile:
23. júl 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty ani ja som nemala chuť písať, že to opäť nevyšlo, to treba poriadne rozdýchať ....
23. júl 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 my sme v It tak rozmyslam ci mam ísť potom k mame na týždeň. Radšej by dom šla domov,ale nechcem ani riskovať nic.
23. júl 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok