Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
23. júl 2013

už sa tu pomaly zlieza celá predošlá zostava vitaj @annetty veľmi veľa som na teba myslela dúfam, že si nemala štikútku 😀 😀 😀

@falin tfuj tfuj tfuj na zajtra a to, že to berieš podstatne viacej "úzkostlivo" tak to je normálne žena čím je staršia tým je zodpovednejšia a krajšia 😀 😀 😀 bude to veľmo dobré cítim v kostiach 😕 😔

annetty
23. júl 2013

@nomxxx no stitna ze teraz v akom stave je, tak to ani netusim, ale mam endometriozu, naco mi povedal Stelcl, ze to je uz 5 stupen :D...tak ma pobavil blondak. A teraz mi to rastie a rastie a robi mi zle ta svina 😠
Stitna ked ti hrapluje, tak to tiez nie je vyhra ☹ ale drzim strasne palceky 🙂.

melisska
23. júl 2013

@mimika1973 ke moja su z lesa

ria191
23. júl 2013

@mimika1973 čau mimča nebola si v minulom živote spisovateľka hm? 😝 😝 😝 ak chcem niečo dočítať tak ufff sa vďaka tebe aj zapotím 😀 😀 😀

sarasota
23. júl 2013

nazdo, nazdo ,nazdo spolubojovnicky moje @strapula27 uprimnu sustrast ☹

ria191
23. júl 2013

@melisska melli a ja že z čoho priberám a mne stačí keď si prečítam tvoj príspevok o varení a hneď mám kilečko na sebe 😕 😔 😕 😔 😕 😔 ja zbožňujem čučoriedky a to je jediné čo na západe nemáme (iba veľmi vzácne) ja som strašný ovocožrút ja to papám (v mojom prípade žeriem) na tony fakt 😀 😀 😀. Aj ja som zavárala až do polnoci a teraz ledva žijem, ale čo už ☹ ☹ ☹

ria191
23. júl 2013

@sarasota vitaj dovolenkárka ty nám sem nehodíš niečo ako nelča hm??? ako bolo ??? blbá otázka, že ? 😀 😀 😀

sarasota
23. júl 2013

@lienka_1@dafy je mi to luto babenky moje ale bojujeme dalej 😉

gaga83
23. júl 2013

Baby objednala som sa na konzultaciu, ako to tam prebiaha, robia nejake este vysetrenia?Da sa tam parkovat niekde blizko?

melisska
23. júl 2013

@ria191 😀 aspoň vieš prečo priberas 😀 to je dobre, ze si ovocozrut 😀 preto mas toľko energie 😉
@sarasota vitaj ako bolo ??? Oddychnuta?

sarasota
23. júl 2013

@ria191 bolo super .Moj manzel to zabil ked na treti den povedal ze zase sa pojdeme kupat ale inac sme si to uzili .Proste tusim sa na stare kolena stava s neho vorkoholik 😀 Neviem co vam sem dala nelca ale ja som tam za tyzden pribrala 3 kilecka 😠

vrabcek24
23. júl 2013

@melisska @ria191 baby ja milujem čučoriedky (po našom borovky) tu na krajnom východe ich nemáme, ale vždy zoženiem u mamy, veď ako malá som chodila na borovky pravidelne začiatkom prázdnin, mňamka, ale teraz sú rýchlejší cigáni, tí oberú aj zelené a tak my ostatní musíme šľapať vyššie, kam sa cigánom nechce 😀

sarasota
23. júl 2013

otazka ked som zacala krvacat medzi 17-18h tak sa pocita za prvy den ms az ten nasledujuci ?

ria191
23. júl 2013

@sarasota jééééj ten tvoj je ako ja 😀 😀 😀 ja keď pôjdem k moru tak si pribalím aj táčky (žeby fúrik?aby šaľenočky rozumeli a tých je tu veru dosť), aby som sa nenudila 😀 😀 😀. Nelča sa vycapila na lehátko krásne opálená a oddýchnutá a poslala nám foto 😀 😀 😀

ria191
23. júl 2013

@sarasota napíš MUDr. to máš najistejšie už sa to tu raz stalo tuším dafy, že sme jej povedali, že sa to nepočíta ako prvý a MUDr. že to má počítať ako prvý deň 😕 😕 😕

ria191
23. júl 2013

@vrabcek24 a ževraj sa cigánom robiť nechce 😀 😀 😀 musíme presadiť čučoriedky na západ 😀 😀 😀

natali225
23. júl 2013

@sarasota ahoj, ak si nezačala riadne krvácať do 18.00, len si špinila, berie sa 1. DC nasledujúci deň, ja som to tak mala 😉 a vitaj doma 😀

sarasota
23. júl 2013

@ria191 ved som mu povedala ze nabuduce mu zoberiem hrablicky a moze upravovat plaz 😀

sarasota
23. júl 2013

@natali225 dakujem 🙂

melisska
23. júl 2013

Pomoooc poďte ku nám 😝 😀 manžel mi doniesol obed od tety u ktorej robí, guláš a sisky a to dom sama doma, kto to všetko poje 😝

vrabcek24
23. júl 2013

@melisska mohol ti zavolať, že nevar, donesiem 😀

melisska
23. júl 2013

@vrabcek24 ze jej zbytocne hovoril, teta dala a basta 😀

melisska
23. júl 2013

@ria191 kde vycapila .nelly fotku, ja chcem vidiet 😀

vrabcek24
23. júl 2013

@melisska tak máš na výber, podľa toho čo ti príde na chuť 😀

annetty
23. júl 2013

@ria191 ahoj riuska 🙂 Ale mala som stikutku, neboj, citala som tu tvoje srandicky s dafy, meliskou, nelkou...atd 😀 😀 .....obcas som sa aj dusila od smiechu 🙂 , ale nemala som ani silu ani naladu vam pisat o mojich neuspechoch.....nechcela som vam skazit naladu 😉 .

melisska
23. júl 2013

@annetty nám náladu nepokazis, nato sme tu, ze sa chápeme, podporujeme, držíme nad vodou 😉

melisska
23. júl 2013

@vrabcek24 bude na zajtra 😉

sarasota
23. júl 2013

@falin drzim silno palceky na zajtra 🙂

vrabcek24
23. júl 2013

@annetty ani ja som nemala chuť písať, že to opäť nevyšlo, to treba poriadne rozdýchať ....

bimba8
23. júl 2013

@mimika1973 my sme v It tak rozmyslam ci mam ísť potom k mame na týždeň. Radšej by dom šla domov,ale nechcem ani riskovať nic.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre