• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@vrabcek24 no mam taku jednu nad kolienka veru, bez rukavov, taku sirsiu gajdanu trosku, co cez nu vsetko vidiet! :grinning: :grinning: to aby Marcelko nepadol do komy potom! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bergalm aj ja chcem ist do kola! :grinning: :wink:
23. júl 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 to kde, v Brne vari? :grinning: koho si ukopala potvorka? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 teda ty si cislo, ze ninja korytnacky, sa tu rehnim jak tie sestricky zo saly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko dievcence

@lienka_1 - ty si neskutocne eso lienocka, sa nezdas :sunglasses: , ze ninja korytnacky, sa tu rehnim, mm nechape :grinning:

@bergalm - aj jaaaaaaaaaaaaa, beries ma?

som vas trosku precitala, vcera ste mali zas slinu :grinning: , nestiham docitat, haircut je hotovy, ide sa smer RF :slight_smile:
24. júl 2013 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@falin Dobre ranko :slight_smile: Drzime ti vsetci palceky...thuj, thuj, thuj....nech su krasne vajka :wink:
24. júl 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 ty si ale "hovadzina" :grinning: :grinning: :grinning: ty už na sále uplácaš sestričky pizzou ??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin veľa šťastia na dnes :grinning: :grinning: :grinning: tfuj tfuj tfuj
24. júl 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy ty si iná cica :grinning: :grinning: :grinning: zakaždým iná "chameleónka" :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ja by som na tvojom mieste išla bez košieľky načo ti bude v takom horku ??? vyčeš ofinu a hotovo stačí
24. júl 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
bre ranko :wink:
24. júl 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
drzim moc palce moja :wink:
24. júl 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko :grinning:
@falin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :wink: :grinning:

nejde mi azet email ani facebook...katastrofa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
to je strasne :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja som urobila tak uzasny marhulovy dzem (15poharikov), ze sme ho vcera s manzelikov vyjedali s lyzickou ako jogurt. Sa mi teda vydaril, prvy krat som robila domaci dzem, mnam, dneska budu palacinky 321 s nim :dizzy_face:
24. júl 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska
dakujem za kompliment, sa cervenam :sweat_smile: , no uz nie som ani opalena, ved odvtedy sme ani na kupku neboli, teraz ked ma byt vikend horuci mam mat mrchu :angry: takze super. ale ty vyzeras velmi super ako tehulka, si krasna, velmi ti to pristane :wink:
24. júl 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ďakujem moja :slight_smile:
Ani koník mi stale nejde, internet ide, tak nechápem čo sa robí
24. júl 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,ja sa tak rehotam z vas, velmi sa nezapajam, lebo vy ste tak zohrane, sa doplnate normalne. ja som este v brne nebola, ale uz sa tam tesim a dnes ma prekvapil telefonat, volal mi dr. Otevrel, inak mal symaticky hlas, :wink: ostala som v soku a presunul nas o den skor na konzultaciu, v soku som ostala z toho, ze volal on sam, na slovensku by sa to asi nestalo, volala by sestricka, ked vobec. zacinam mat pocit, ze som sa rozhodla spravne, ist do brna. Takze 31.7. to isti. :slight_smile:
24. júl 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mimika1973 V Brne som iba pizzu zaplatit chcela. Ninja korytnacky boli na krcnom, ked mi operovali polamany nos :grinning:
24. júl 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973
@ria191
@falin Preto ja nepijem, nehulim ani neberiem ziadne psychotropne latky. Bola by som casto vo vecernych spravach :grinning:
24. júl 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko kočky, krásny deň vám prajem :grinning:
@falin krásnu úrodičku tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin Falinka, myslim ka teba! :slight_smile:
24. júl 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 to preto aby som uz nebola ako ty :zipper_mouth: nechápavá blondína :confused: :confused: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm no mna asi ten Stelcl nemá rád :confused: :confused: ale nie odpisal uz aj mne bo som mu napísala druhy email nech okamžite mi odpíše :grinning: :grinning: :grinning: ...na kedy ti to vychádza?
24. júl 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 Ahoj, aj ja chodim k Otevrelovi a je veeeeelmi zlaty :slight_smile:
24. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ta čooo všetky vylihujete na kupalisku??? :confused: :confused:
24. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no nazdar prave som docitala tie vase hlody nemusim chodit ani do kina na komedie staci mi konik :grinning: :grinning: .Tabulecka bude len ju musim najst :slight_smile:
24. júl 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 dôjdi na stretko ožerieme ťa a bude veľká sranda :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy to ti nepomôže keďže si tu vycapila staré foto z roku cvaj :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kamarátka mi práve rodí, mám až slzy v očiach, adamko :dizzy_face: bude už dnes s nami
24. júl 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok