Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
24. júl 2013

@ria191 nie nehrala ja uz som zrušila sex pokial neotehotniem nič nebude ! 😕 😝

ria191
24. júl 2013

@dafy ale tvoj mm predsa za to nemôže ☹ ☹ ☹

ria191
24. júl 2013

@dafy a kde zoženiem tie zvieratká do toho pralesa ??? u vás na východze ??? 😀 😀 😀

lienka_1
24. júl 2013

Zienky, co mate za sebou neuspesne IVF v RF, mali ste pred dalsim pokusom konzultaciu, ci vam lekar iba cez e-mail napisal, co a ako? Mne dnes Koudak odpisal po audite s embryologmi, ze ake davky hormonov a ze mm ma mat po atb kultivaciu a ze mu mam napisat termin. Ale ho-ho! Ja mam nanho asi tonu otazok a do ziadneho dalsieho IVF nepojdeme, ked v tom nemme jasno. Uz ma ma Koudak asi plne zuby, ked sa ma tak strani. Sak blondina @ria191 nanho vytasi ofinu a je to! Akoze sa mi velmi nechce poletovat sem a tam do Brna, ale kazdopadne by som si snim teda chcela pokecat co dalej a nie oba pol riadka v e-maili precitat.

ria191
24. júl 2013

@lienka_1 ja sa ti ani nečudujem, že si sním chceš akože "pokecať" 😀 😀 😀

speranza1
24. júl 2013

@lienka_1 ahoj lienka.. ked si vyziadas konzultaciu, tak budes mat najprv konzultaciu a potom spolocne najdete dalsie riesenie.... ale ja som mala stale "konzultacie" cez telefon a mail...akurat prva konz. bola osobne.... a dalsie 3 IVF v Brne bez konz (len mailom) a rovnako aj posledne nase KET....teraz premyslam, ze ked budeme v Prahe toho 02-09...ci nezajdeme hned aj do Brna, aby sme sa s lekarom dohodli co a ako dalej 🙂

ria191
24. júl 2013

@lienka_1 Marcel tiež radšej rieši zložité prípady zoči voči ako mailom viď. môj prípad, alebo ma chcel vidieť ??? 😀 😀 😀

dafy
24. júl 2013

@ria191 áno uz som ti zarezervovala ubytko na Luníku 9 tam to schytáš momentálne nebojaj 😉 budes mat aj také zvieratká ktore nepoznáš 😉 😉 😀 som rada ze som to mohla pre teba urobiť ved si moja naj kamoška takze nedakuj je to samozrejmé 😎 😎

ria191
24. júl 2013

@speranza1 ahoj speri 😀 😀 😀 to je dobrý nápad s tým Brnom, tiež by som tak rozmýšľala.

dafy
24. júl 2013

@ria191 no nemoze za to ale niekto to bohužial musí schytať 😀 😀 😀 😀

lienka_1
24. júl 2013

@ria191 ty koza! 😀 😀 😀 😝
A teraz daj serioznu odpoved 😀 😨

ria191
24. júl 2013

@dafy vidím, že máš bohaté skúsenosti takže Ďakujem 😀 😀 😀 pošli mi voucher 😀 😀 😀

ria191
24. júl 2013

@lienka_1 určite osobne kľudne pôjdem namiesto teba ja sa obetujem 😀 😀 😀

lienka_1
24. júl 2013

@speranza1 Ja som sa ho v e-maili rovno opytala, ci mame prist, ale on je expert na neodpovedanie na prvu cast e-mailu 😀 asi sa mu tam natlacim a hotovo!

melisska
24. júl 2013

@ria191
@lienka_1
@dafy vy ste meeeeeee 😀

ria191
24. júl 2013

@melisska veru dneska tu bude asi kuca paca @dafy pochádzam z piatich detí takže pozor na mňa

ria191
24. júl 2013

@melisska asi je dafča @dafy nevychrápaná preto je taká "hnusná " dneska pozri na tie kruhy pod očami čo má na tej fotke 😕 😕 😕

mirkakn1
24. júl 2013

@ria191 dakujem, napodobne aj tebe a obdivujem tvoj humor, kde na to chodis 😀

speranza1
24. júl 2013

@lienka_1 no zrejme asi ano... napis, ze dobry den, dna takeho a takeho o takej a onakej hodine, k vam zavitame na osobnu konzultaciu.... najdete si cas? 😉 🙂

ria191
24. júl 2013

@mirkakn1 na východ 😀 😀 😀

ria191
24. júl 2013

@speranza1 a neosobná konzultácia je aká 😀 😀 😀

lienka_1
24. júl 2013

@ria191 preposlem Ti e-mail co mi poslal ako nazornu ukazku 😀

mirkakn1
24. júl 2013

@ria191 diky , tak aj ja na zapad 😀 😀 😀

stella25
24. júl 2013

@lienka_1
@ria191
@melisska baby pomoc, zacinam so stimulkou a zajtra si mam pichnut inekciu a o 3 dni zacat Clostilom a zajtra im mam volat alebo az ked ten clostil zacnem brat? A kam volat? na recepciu ci doktorovi?

tinkatinulka
24. júl 2013

@sarasota aj @panarka je už mamina, ma synčeka

ria191
24. júl 2013

@stella25 fúha zase budem za blondínu ??? ja som iba mailom svojmu MUDr. oznámila, že som začala so stimulkou nič viac a na určený deň cyklu som išla k nim na sono ako reagujem

lienka_1
24. júl 2013

@stella25 Ja som Koudymu napisala, ze som 1.dc a ze som zacala stimulovat. Ale bol na dovolenke, tak som aj zavolala na to cislo, co maju ja nete a dohodla ultrazvuk. Drzim palce!

stella25
24. júl 2013

@ria191 no ved ja sa tiez citim ako blondina, lebo mne to kazala prave ta sestricka za pultikom, ona mi povedala: a zavolajte nam ked zacnete, len mna v tej chvili ani nenapadlo sa spytat, ze kedy volat.

Neviem ako to u nich funguje, lebo v centre na SR som sa vzdy hlasila koordinatorke a ta mala vsetko pod palcom. A zase nechcem so vsetkym otravovat dokyho, nie ze ma bude od zaciatku neznasat, ze to je ta, co so vsetkym otravuje.

A inak tu to ako je, ked prides na sono na kontrolu?

ria191
24. júl 2013

@stella25 podľa protokolu kde som mala poznačený dátum kontroly som sa objednala na to číslo čo je na tom protokole. Prídeš pomerá všetky folikuly a povie ti či ešte picháš, alebo ťa ukončí a dá ti podrobné info ako ďalej. A MUDr. vôbec neotravuješ v tomto sú veľmi ústretoví gro vecí vybavujú mailom a radi 😀 😀 😀

lienka_1
24. júl 2013

@stella25 Nic sa neboj, miesto tej, co so vsetkym otravuje som uz obsadila ja 😀 😀 A na sono som bola objednana na presnu hodinu, dokina ma kukla a hned OPU naplanovala a po 10 min. bolo po vsetkom, tak som sadla do auta a pred nasledujucimi 500km som si isla ukludnit nervy a vyvetrat penazenku do ikei 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre