• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. septembra 2017 
25. júl 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74
@nelly3 Ahojte dievcata, Koudy ma dovolenku v aguste, v septembri uz bude pripraveny nas oplodnit :grinning:
25. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida
a kedy presne? cely august?
25. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no... mne nastavil stimulku tak, aby som ho stihla v septembri, ked uz bude oddychnuty... presne datumy neviem. :wink:
25. júl 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida
aha, ze ci mu radsej nenapisem, co ked potom tam nebude? kto mi posle protokol? len ja cakam este na vylsedky, tak teraz neviem.
25. júl 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska keď ty všetko picneš do jednej vety, tak ma potom zmätieš a dôjde mi to máááááááálinko neskôr, ale dôjde mi to a to je dôležité :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 skus mu napisat, :wink:
25. júl 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ved ja som ta pochválila, ze nie si glupa blondína :grinning:
25. júl 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska veď ja si to cením :grinning: :grinning: :grinning: pri tebe mi aspoň na chvíľku pracuje mozog :grinning: :grinning: :grinning:. V tebe sa úča veru nezaprie. Nútiš ľudí rozmýšľať.
25. júl 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. júl 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradí mi niekto kto má problém tiez so sliznicou čo pomoze aby vyrástla??....zacala som pit alchemilku,jest chilli a snažím sa vypit aspoň liter a pol vody :grinning: :grinning: plus kyselina listová a extrimax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida
@nelly3
aj ja by som to potrebovala vedieť presne....tak ak ,nelly, zistíš, hoď to sem plís..
25. júl 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja som počula super recept. Keď sa postaviš na hlavu (tzv. stojka) a zotrváš aspoň jednu hodku s roztiahnutými nohami tak sa jej lepšie rastie :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned som si myslela ze sa mi ozve ako prvá tramtarááááááám
@ria191 !!!!!!!!!!............. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: daj si foto bo inač s tebou nebudem komunikovať!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy copaňa sa ti nepáči ??? Vychlonci aspoň pol litra červeného vína denne a zaručujem ti, že ti bude jedno či rastie alebo nie. To propagujem ja :confused: :confused: :confused: a zaberá to
25. júl 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy a ty si si zase vydupala estrimax (v tvojom prípade extrimax :grinning: :grinning: :grinning: ) Marcelko je predsa za natur. Ja na tvojom mieste by som sa riadila ním. Teraz nemáš clostyl možno nepotrebuješ estrimax.
25. júl 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ...to čo užívaš je dosť, len to červené tam chýba :slight_smile: ...ja to tak robím :slight_smile: ...alebo zaberá aj to železo, čo k tomu užívam? :slight_smile:
25. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx jááj jasné zabudla som plus aj cervene vinko pijem vecer len neviem teraz ci je lepsie pit prevarene alebo normálne???
25. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 sa ti povie ked más sliznicu jak slonica :confused: :grinning: :grinning: :grinning: vydupala som si estrimax ..tak je to uz správne teta?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale uškodiť mi neuškodí či?? myslím ten estrimax :confused:
25. júl 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nie neuškodí ti a čo si pipi piť v takom horku varené vínko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy podľa mňa normálne, nevarené, ak môžem poradiť tak nad 12,5% :slight_smile: ...to železo máš v poriadku?
25. júl 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vieš čo mne to uz je jedno čo budem pchať do seba :grinning: len nech mi nieco pomoze k tomu aby som otehotnela :rolling_eyes:
25. júl 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Keby len ikeu sme tu mali, tu mame onakvejsie obchody a ked tak rozmyslam, som asi najzapadnejsia vychodniarka tu :grinning: ale uz nie nadlho, uz to zase bude naporiadku a podporim @dafy nie len pisomne ale aj geograficky :grinning:
25. júl 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nomxxx vies co ani neviem ci zelezo je ok ale ked som bola u hemat..na testoch tak vsetko bolo ok tak zrejme oni aj na to zelezo robili či?no idem ja pozriet ci je nad 12,5% :grinning: lebo toto som nesledovala :confused: inac mohla by som si zohnat aj domace cervene to by bolo este lepsie nie?? :grinning: len to by som vypila dc a bola by som pod stolom kedze ja alkohol nemusím tak ako
@ria191 ona alkáčka je :confused: jej uz len lievik do gágora vtedy je spokojná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
takze mail odoslany koudelkovi :wink:
25. júl 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 lienočka nedaj sa vyprovokovať riuškou
@ria191 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je viac ako zrejmé ze ona uz o takomto čase je sčapaná :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@holly74 Som si vedoma, ze sef Koudak ma estr milion inych povinnosti, trpezlivost asi nie je moja silna stranka :grinning:
25. júl 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1
presne, aj mne niekedy odpisuje neskor a tak jednym slovom, ze nerozumiem, dalsia blondinka :grinning: a niekedy aj o 10 minut. ma toho vela, preto ho nejako moc nechcem ani otravovat :wink:
25. júl 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok