• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. septembra 2017 
ahojte, neviete mi poradiť, ak mám zistenú trombofilnú mutáciu, tak od ktorého týždňa tehotenstva sa pichajú injekcie na riedenie krvi a kto to rieší - gynekológ?
ďakujem
29. júl 2013 o 10:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusa16 ak mas trombofiliu tak pri IVF sa pichá ešte pred vkladom a cele tehu až do 6tt po porode. A ak este nepicháš tak čím skor bež na hematologiu.
29. júl 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinusa16 ja som pichala od zaciatku tehotenstva a pridali mi k tomu este aj anopyrin, ale aj mam okrem mutacii aj syndrom lepivych dosticiek, takze to je trosku zlozitejsie
29. júl 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 dakujem moja :dizzy_face: :zipper_mouth:
29. júl 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde su vsetky herečky??????, :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, bola som hned z rana u kadernicky a mam cely tyzden dovcu :dizzy_face:
29. júl 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 super:slight_smile: oddychujes ci ideš na výjazd ? :slight_smile:
29. júl 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
nikam nejdem, do vecera budem doma zatvorena, ved je strasne teplo ufff, vcera sme boli na kupku o 15 hod. sme isli a strasne teplo, nejako mi zacina vadit to teplo, myslim taketo horuce az.
29. júl 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota potom daj vediet ako si dopadla u drakulovej, ja idem v stredu po vysledky.
@falin drzim palce, uz asi aj mas v brusku babatka. kolko si si dala nakoniec vlozit?
29. júl 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Teraz kukam, ze ty si bola v sobotu. My sme tam boli vcera, takze to si nemohla byt ty :wink: No a zial nie na vklade som bola.....mala som urgent pripad, tak Marcelko ma vysetril a zial mam stopnute cele ivf. Vsetko sa poondilo okolo mna....o ivf teraz mozem len snivat. Teraz cakam na jeho telefonat ze co dalej :cry:
Ale tebe drzim moc moc moc palce, nech sa ti to podari, a nech sa bublinka poriadne ubytuje u teba na krasnych 9 mesiacov :slight_smile:
29. júl 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk
@stastenka42 veľa šťastia baby tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska to je fakt krásne bruško aj mamina :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff ťažký preťažký víkend kukám ako žaba z prachu ledva žijem, ale musím pracovať ozaj čo je s @falin falinkou ???
29. júl 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 fúha tak celý týždeň doma jééééééj to by mi fakt bodlo ako si dopadla u kadery ??? čo ti vyčarovala hm???
29. júl 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
zase som blondinka ako som aj bola :slight_smile: ja som to uz mala vyrastene+aj od mora, slnka vytahane, tak som si dala farbu a prestrihat a podstrihnut :wink: v stredu idem do ba - vysledky hematologie, vo stvrtok nam idu robit internet lebo nam konci zmluva s UPC a dali sme si teraz od orange, musim byt doma a v piatok by sme chceli ist do nedele do sturova.
29. júl 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ďakujem, už sa teším na vás, ked budete take krásne :wink: :dizzy_face:
29. júl 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191
no dneska mala ist na vklad.
29. júl 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no pripravujes sa na tehu :slight_smile: tak ti horuce vadí :slight_smile: hormóny
29. júl 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ni falinka je dnes šťastná :slight_smile:
29. júl 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska
jasnacka, len uz nech je to tu, uz sa nato velmi tesim, a inac ako sa citis? teda okrem toho tepla ci u vas je celkom fajn?
29. júl 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 cítim sa vyborne aj u nas je horúce, chladim sa studenou vodou a pivom :grinning:
29. júl 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vivianamk Dakujem aj tebe :wink:
29. júl 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby poradite mi mozem v tehotenstve brat selen s vitaminom E ?Moj gynekolog ma dovcu a stelc mi este neodpisal. :wink: Buduci tyz idem na sono uz bude vidiet srdiecko sa tesim :slight_smile:
29. júl 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 dakjem nelus :wink:
@ria191 - uz som tu , ved som si bola pre babuliatka :slight_smile:

Ja uz som doma aj s babuliatkami v brusku. Mail sme 1x HB, 2xCM a 1 bolo uplne slabe. Vsetky vsak boli kvality 2. Dr. nam hovoril, ze na mrazanie z nich nebude ani jedno :frowning2: Dali sme si vlozit vsetky 3, tak uvidime, ako to bude dalej. Tentoraz to musi vyjst, lebo ani ""poistku v podobe ketka nemame
Drze palce dievcence a tehulky posielajte virusiky :dizzy_face: :slight_smile: :sunglasses:
29. júl 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@melisska - jeeeej, ty si zlata :slight_smile:
29. júl 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin super,tak zase spolu cakame?? Tak tentokrat mas obrovsku sancu:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Drzim palceky...
29. júl 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 @nomxxx - dievcence uz je to tu :slight_smile: prajem uspesnu stimulku s krasnym vysledkom :wink:

@melisska @sarasota - pekne fotecky ste pridali. Meli mas krasne brusko. Sarasotka tak tomu sa hovori pohodicka :slight_smile:

@vivianamk @stastenka42 - silno drzim palce. Stasteka zas budeme spolu cakat na testik :wink:
29. júl 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stastenka42 - dakujem, akurat som sa preklikala k tomu ze aj ty si bola na vklade? davali ste 2? Taktiez silno drzim palce :wink:
29. júl 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem,
@stastenka42 @vivianamk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu sú :wink: tehu virusiky :slight_smile:
@annetty co sas talo??? :confused:
29. júl 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@annetty - ahojky? co sa deje? endoska ta potrapila alebo nieco ine? Je mi to luto ze ti stopol stimulku :frowning2: , ake su vyhliadky?
29. júl 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok