Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
30. júl 2013

@stella25 - presne ako lienka pise. 3-5dni. Ale dr. nevravel nic, len v tych papieroch co ti daju je to popisane

lienka_1
30. júl 2013

@tinus8 Ahoj! Ak su u vas jasne diagnozy a uz mate za sebou nejake ivf, tak sa da s lekarom dohodnut aj cez e-mail. Ak este potrebujete nejake veci doriesit, je lepsie ist na konzultaciu osobne. Vyber je iba na tebe, oni su tam vsetci skveli a urcite navzajom aj konzultuju. U nas vybral Koudelku manzel, lebo nanho posobil tak zodpovedne 😀 OPU mi robila dr. Pospisilova, taka mladucka doktorka, a musim povedat, ze ma zlate ruky. Vobec nic ma po odbere nebolelo a vydolovala zo mna vsetko, co sa dalo 🙂

falin
30. júl 2013

@lienka_1 - ja som skromna a velmi ma potesi ak sa aspon 1 ujme

@nelly3 - presne tak aj ja, tiez malo vypekam, lebo potomsa clovek iba napchava. Takto ked nemam kolacik urobeny, vezmem si ovocie 😉 . Jaj, z hotovych jablcok sa dobre robi 😎

@tinus8 -ahoj, ja chodim Stelclovi a som spokojna. Na 1. konzultacii sme boli, to je urcite lespie osobne, potom uz len mailom

lienka_1
30. júl 2013

@falin A vedela by si si predstavit 3 naraz?!?! Lebo si dve este viem predstavil, ale 3 naraz by som asi nezvladla. Niekedy som velmi tuzila mat dvojicky, hlavne ked roky pribudali a ziadne babatko neprichadzalo. Som si zo zartu vravela, ze jednym vrhom dve naraz a sme vybaveni. Teraz budem vdacna, ked sa aspon kedno rozhodne uhniezdit. 😉

tinus8
30. júl 2013

lienka_1 falin dakujem 🙂

sarasota
30. júl 2013

@falin babenky Trnavacky pomooooooooooooooooooooooc v piatok som mala ist na sono a nakoniec ma moja dovolenku neviete ci by mi ho spravili na pohotovosti mam ist na KET a potrebujem vediet vysku sliznice?V praci prepustaju tak som chcela co najmenej vynechat a takto sa to komplikuje 😠

melisska
30. júl 2013

@sarasota myslim si, ze ti urobia utz na pohotovosti aj u iného dr. 🙂 😉 skús zavolať a dohodnúť sa

tinna13
30. júl 2013

@sarasota na pohotovosti by ta mali zobrat ak im vysvetlis a co ide, a myslim ze aj iny doktor by ta zobral, teraz v lete maju prazdne ordinacie. Aj ja som v rovnakej situacii a rozhodla som sa to risknut aj bez ultrazvuku. Kedy budes mat vklad?

karkana
30. júl 2013

@melisska ahoj, tak od dnes máme chlapčeka 🙂 krásnučký, a ku nám domov pôjde asi o týždeň,,, ako len lutujem, že ten pocit, ked mi ho dali do náručia som nezažila skôr, a len som sa trápila, nemôžem tomu uveriť,trochu to máme riskantné, aby nám ho nezobrali, ale risk je zisk

sarasota
30. júl 2013

@melisska@tinna13 babulky dakujem ak bude sliznica Ok tak bud 8 alebo 9 😉

sarasota
30. júl 2013

@karkana gratulujem takze uz ste rodicia ze je to krasny pocit 🙂 zelam vsetko dobre celej rodinke uzivajte si kazdu sekundu.My cakame tiez na adopciatko a popritom sa este snazime pomocou IVF 🙂 🙂

melisska
30. júl 2013

@karkana moja zlatá blahoželáme 🙂 tešíme sa s vami 🙂 aj my budeme mať chlapčeka 🙂 cmucik

nomxxx
30. júl 2013

tak dievčatá, mrcha nesklamala, prišla ako hodinky, v piatok začínam stimulovať 🙂

tinna13
30. júl 2013

@sarasota drzim palce nech mas krasnu sliznicu a mozno sa tam 8 stretneme 🙂

bimba8
30. júl 2013

@mirkakn1 ahojky prepac,my sme az teraz prisli domov.Tak ako?spokojna si?ja velmi 😉 teda nemam to s cim porovnat,ale vsetko bolo super,uplne sme cumeli.Pekne prostredie,mily personal.proste nemam co vytknut.Este aj s manzelom mali trpezlivost ked mu brali krv a robil drahoty jak 5 rocne decko 😀

bimba8
30. júl 2013

Takze kocky po nasej prvej navsteve zistili,ze mm ma slabsi spermos.Ze sa s nim da otehu aj prirodzene,ale moze to trvat aj dalsich 5 rokov 😀 Ja vyzeram byt ok,este uvidime ako dopadnu krvne testy.
Dali mi stimulku 2-8 den 150merional a na 8.den ultrazvuk a uvidime ci dopichneme nieco.co poviete???
A dalsia vec.Povedali mi,ze merional netreba mat v chladnicke,ale bojim sa ho teraz v teple vonku nechavat.kde ho vy mavate?

nelly3
30. júl 2013

@bimba8
no ja menopur to je podobne nemam v chladnicke, ani minuly rok som nemala a v pohode. len pregnyl mavam v chladnicke 😉

nelly3
30. júl 2013

@sarasota
prosim ta zabudla som sa opytat, dlho si cakala u drakulovej? idem zajtra, mam tam byt okolo 9 hod. , ze ci kolko tam budem este cakat. dikes 😉

sarasota
30. júl 2013

@nelly3 prisla som tam o pol 9 a do vnutra som isla o 9 🙂

nelly3
30. júl 2013

@sarasota
aha a bola si tam dlho vo vnutri?

bimba8
30. júl 2013

baby viem,ze davam uplne sproste otazky,ale kolko asi trva kym dojdu vysledky z hormonalneho profilu?povedali mi,ze sa ozvu ak nieco nebude ok(ide hlavne o prolaktin) a pravdaze som sa zabudla spytat kolko trva kym pridu vysledky.som z toho trosku nervozna,lebo ak je vsetko ok,tak zacnem uz asi za 10 dni stimulovat.

tancik
30. júl 2013

Ahojte baby, ako je s cestnym prehlasenimdo vseob. poistovne. Ja to neviem vypnit najma tie dva prve body.

lubicaligocka
30. júl 2013

@bimba8 ja
zacinam asi o 8 dni stimulovat. Uz mi lepi z injekcii 😖

falin
31. júl 2013

@lienka_1 - lienka, radsej si to nepredstavujem 😀 , ale tiez som vzdy hovorila ze chcem dvojicky. Aj ked som bola mala ,tak som chcela sestru-dvojicku, len spätne to uz neslo 😀 😀 😀 . Budem stastna ak sa zahniezdi aspon jedno a aj vydrzi

falin
31. júl 2013

@sarasota -ahojky, ja uz som bola na pohotovosti a v pohode, lenze to bolo cez vikend. Tak neviem lebo ked je pracovny den tak pohotovost funguje az vecer. Ale tvoju dr. urcite niekto zastupuje, to maju lekari medzi sebou dohodnute. A ten zastupujuci ta vezme. Zavolaj sestricke ze kto bude zastupovat, alebo ak tam nie je sestricka, mavaju to napisane na dverach.

falin
31. júl 2013

@karkana - blahozelaaaaam. Je to uzasny pocit. A drzim palce, aby to dobre dopadlo

falin
31. júl 2013

@bimba8 - ani ja som nemala merional v chladnicke, iba orgalutran a pregnyl. Som rada ze ste boli spokojni, ozaj su tam super. U ktoreho dr. ste boli?

falin
31. júl 2013

@lubicaligocka - injekcie su v pohode, neboj. Ta prva je asi najtazsia a potom to ide. Ides na 1.ivf?

falin
31. júl 2013

dievcence kde steeee? este vsetky spite?

@nelly3 - dufam ze dobre dopadnes u Drakulovej 😉

melisska
31. júl 2013

@falin jasné , ze vsetky nespime 😀
Dobré ránko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre