• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
nejako sa to tu rozbieha :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana aj ja blahoželám veľmi :grinning: :grinning: :grinning: nech ste šťastná krásna rodinka
31. júl 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ku Stelclovi a spokojnost najvacsia.Povedal na rovinu ako to vidi,ziadne mediky ze na 100% to vyjde a podobne.Myslim,ze podobne oblbovacky su len na skodu.

@lubicaligocka jej tak to mozno do toho pojdeme spolu :slight_smile: Ja sa injekcii ako takych nebojim,ale bojim sa skor toho hormonu v nej :grinning: co budes pichat a kolko?
31. júl 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimba8 ovuláciu máš??? lebo ak áno tak prolaktín budeš mať v poriadku ak je zvýšený tak zabraňuje ovulácii :confused:
31. júl 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin a ako sa má naša potenciálna tehula ??? :grinning: :grinning: :grinning: ako vidím, tak si v pohodičke :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota uff sarasotka, ale to všetko nejak rýchlo ubehlo a už o chvíľku tu bude deň D :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hej ovulku mam normal.a vidis,to som nevedela :confused: mam kamosku a ona ma s tym uz roky problem.Vzdy ked jej ho znizia,tak po case jej to zasa vyskoci a zevraj ovuluje pekne kazdy mesiac jej tvrdili.To jej musim povedat,bo tiez sa jej nedari otehotniet.
31. júl 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 dá sa to zvládnuť aj tri naraz :grinning: :grinning: :grinning: moja mamča mala niečo podobné ségra mala presne rôčik keď sa mamče narodili dvojčátka silná to žena :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko dievčence :grinning:
ja si dnes spravím voľno idem k mame, je tam aj sestra s mojimi synovcami, naspäť budem zajtra, takže tak
držte sa babulky, čakateľky, snažillky, tehuľky, potom si to všetko dočítam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bimba8 poviem to laicky podieľa sa na tvorbe materského mliečka po pôrode preto sa hovorí, že žena ktorá kojí tak neotehotnie (česť výnimkám) prolaktín je potvora aj ja som ho kedysi mala zvýšený a nemala som ovulku aj keď mi tvrdili že áno :confused: :confused: :confused:
31. júl 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahaa,tak to jej poviem,lebo urcite preto potom nevie otehu.Mne to teda snad vyjde ok,ked mam ovu testy pozitivne kazdy mesiac a aj predvcerom doktor videl,ze som po ovu.Mala som trochu tekutiny v maternici z toho ako praskol folik.Este mi robili aj na stitku,tak to som tiez zvedava,snad to bude ok.
Teraz si studujem tie spermiogramy a manzel ma zlu morfologiu..hranica su 4% a on ma 1% :unamused: Cize uz su asi zname nase vyse 2j rocne neuspechy.Snad to pojde aspon touto cestou.
31. júl 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - dobr ranko moja. Uz svieti u vas slniecko ci este prsi?
31. júl 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 - ja k nemu tiez chodim. Aj mne sa paci jeho pristup, ked na rovinu povie co a ako.
31. júl 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - ahojky kočka. Ano snazim sa byt v pohode a moc na to nemysliet. Zatial mi to celkom ide, ale som zvedava ako to bude ked sa bude blizit testovanie :sunglasses:
31. júl 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - nasa suseda mala podobnu situaciu. Mali jedno, potom sa im nedarilo, po 7-rokoch mali dvojicky a do roka este jedno dalsie. Klobuk dolu :slight_smile:
31. júl 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 - sprav si krasny dnik a potes sa so synovcami :slight_smile: Ako su velki?
31. júl 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 - aj my sa borime so zlym spg :confounded: . Drzim palce nech to v rf vyjde na 1.šup :wink:
31. júl 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin aj ja sa na to spolieham, že raz keď ma nakopnú tak ma potom už nezastaví ani divá sviňa a budem mať svoje vysnívané 4 detičky :grinning: :grinning: :grinning:. Ja som vedela, že na teba je spoľah ty máš anjelskú povahu hocičo ťa nerozhádže :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin jeden má 5 a druhý 8, ale sú zlatí a dobre vychovaní, veď ségra je učiteľka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin svieti slniečko :slight_smile: a vo vzduchu je aj kyslík :grinning:
@vrabcek24 učiteľka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ria191 aj mne sa zdá, ze teba len poriadne nakopnut :grinning: a pôjde to :grinning:
31. júl 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 U nas v rodine mame jednovajecne dvojicky. Mamkinaa segra mala, mamka nie a segra tera pri syncekovi mala v placente dalsi zarodok, takze to povodne boli jednovajecne dvojky, ale jedno to vzdalo. Takze u nas sa moze kludne stat, ze aj z jedneho budu dve. Ja by som dvojky brala vsetkymi 20-timi, len ci ta moja polovicata maternica by take nieco zvladla.
31. júl 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 stavajú sa do pozoru a keď niečo chcú tak sa hlásia ??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska poviem Marcelkovi nech sa naučí dobre kopať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 wow to máš super jednovaječné sú vzácnosťou u nás fičia dvojvaječné. Moja babka mala 2 x dvojičky (mala 10 detí tak sa ani nečudujem :grinning: ), moja mamina, potom ségra a ešte sesternica ale aj bratranec ale z umelého tak to až tak nepočítam :grinning: :grinning: :grinning: to ta východzniarska klíma škoda, že sa naši presťahovali z Tatier do Píšťan rodila by som ako jabloň
31. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 ked som sa este v 1.care pytala aka je moznost, ze sa embruska este rozdelia, tak doki uplne kludne zahlasil, ze celkom velka, ked mame v rodine jednovajecne dvojky. A na mna vtedy moj muz tak zalostivo pozrel, ze neblazni, len teraz sme kupili male auto :grinning: To sme vtedy este netusili, ze otehotniet v mojom pripade bude celkom slusny zazrak :angry:
Inak, 26.-teho si na nas fesi spravi cas. Mame tu statny sviatok, tak ze usetrime den dovolenky. Prd sme usetrili v Brne je GP motorkarska a hotely su 3x take drahe, letenky tiez. Ma islo vcera porazit, ked sme vsetko bukovali. Nabuduce si poriadne pozriem, co sa v Brne deje, kym budem fesiho otravovat :grinning:

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, budúci týždeň v stredu idem na prvý ultrazvuk pri stimulácii, to je 8. deň cyklu. Písala som do RF, takže mám prísť, ale keď som sa pýtala o koľkej, tak na to som odpoveď nedostala. Dohadovali ste si pri stimulácii aj hodinu, či stačí dodržať deň? Nech tam stále nevypisujem. Ďakujem za vaše skúsenosti :slight_smile:
31. júl 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx aj hodinu určite :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no tak to teda poteší a ešte aj blázinec bude v meste feši to nejak blbie naplánoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My sme si tiež mysleli že hop-šup a bude to a tých hop-šupov už bolo viac :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: evidentne sa naskáčeme ešte :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 som si myslela, že to nebude, prídeš - počkáš - ideš :grinning: ...tak píšem xy mail :slight_smile:
31. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx ja som tam volala a sestricka mi povedala aj presny cas. Ved im brnkni, radsej ist na istotu ako potom stresovat :wink:
31. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok