Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
31. júl 2013

@nomxxx asi je zamilovaný keď vynecháva dôležité info 😀 😀 😀

lienka_1
31. júl 2013

@ria191 fesi je v tom uplne nevinne. Ja som sa pytala, ci by nas zobral toho 26.8. A on, ze hej a ja, ze teda potvrdzujem termin a on, ze potvzeno(po poslednom raze sa radsej uistim, ze o nas vie 😀 😀 ) a ja, ze dakujem, tak sme to isli vcera vsetko zabukovat a ma skoro porazilo 😠 Za tolko penazi som mohla mat na lieky priamo z lekarne a to hned na 2 ivf. Ale moj muz to zobral pragmaticky, ze co uz. A ja som si este cez vikend kupila uplne bozsku, hriesne drahu kabelku, ktoru vobec nepotrebujem, ale sa mi velmi pacila, tak normalne rozmyslam, ze ju po vcerajsku pojdem vratit 🙄

melisska
31. júl 2013

@ria191 povedz mu nech tá rovno nakopne 😀 ze potom už fungujes aj sama 😉

ria191
31. júl 2013

@melisska po poslednom vklade sa s ním moc nebavím. Nevedela som, že má rád sado maso 😠 😠 😠

falin
31. júl 2013

@ria191 - musim hodit rec s tvojim mm, aby ta konecne nakopol 😀 😀 😀 . Juuuj, ale biely testik rozhadze aj mna 😖 😝 , ale na to teraz nechcem mysliet, ale radsej na krasne kolajniceeee

@nomxxx - mne tiez povedali aj hodinu o kolkej mam prist

nomxxx
31. júl 2013

@ria191 tak ja neviem, myslíš, že by nám všetkým zatiaľ netehotným pomohlo kúpiť si trampolínu na to skákanie 😀 ...ak to pomôže, tak ja kúpim aj tu najväčšiu 🙂 ...včera som povedala, že toho krúžiaceho bociana zastrelím, ak to pomôže 😀

ria191
31. júl 2013

@nomxxx tak ja dúfam, že ty už nebudeš potrebovať žiadnu trampolínu musíš to dať teraz na šupu 😀 😀 😀. Žiadne pochybnosti je to tutovka a postrieľaj ich všetky ani jeden sa neosvedčil 😀 😀 😀

nomxxx
31. júl 2013

niečo pre nás 😀

ria191
31. júl 2013

@nomxxx a kde majú detičky hm??? 😕 😕 😕

nomxxx
31. júl 2013

@ria191 ...to je kompletná skupina, ešte tam chýbajú tí, ktorí letia k nám so zásielkami 🙂 a títo štyria ich len vyzerajú 🙂

melisska
31. júl 2013

@ria191 a čo sa stalo, lebo ja vklad ani necítim, horšie to bude ked točí vložil pôjde von 😀

ria191
31. júl 2013

@melisska mám tam kámoša, ktorý zavadzia a oni sa veľmi natrápia kým sa dostanú na to správne miestečko a o sebe ani nehovorím, ale máš pravdu oproti pôrodu je to malina teda asi 😕 😕 😕

melisska
31. júl 2013

@ria191 Jaj moja :( ale je zas dôležité ze sa tam kde ma dostane 😉

bergalm
31. júl 2013

taak kontrolne sono za mnou a piatok je nas den frcime na IUI tak snad to tentoraz klapne 🙂 🙂 🙂

lienka_1
31. júl 2013

@bergalm Drzim silno palce, nech je tento pokus ten pravy! 😉

nomxxx
31. júl 2013

tak jedného bociana sme poslali aj k vám, tak určite to klapne 🙂 držím palce 🙂

holly74
31. júl 2013

@karkana Ahoj, veľká gratulácia, teším sa s vami, že ste už rodičia 🙂 Všetko dobré!

nelly3
31. júl 2013

@falin
no som konecne doma, som oddychovala a teraz na vecer varim este zeleninovu polievocku 🙂 drakulova je uplne ze super doktorka, vsetci by si mali brat z nej priklad, vsetko mam oki, len mam malo kyseliny listovej, takze tu idem papat a ze mam si nasadit aj aspirin 50mg, ze niekedy aj to pomoze a nemam to vzdavat - to ja urcite nevzdavam a ze vela krat to je aj o stasti. a ked budem tehulka mam jej dat vediet 😵 zlatucka je. no a bola som v blave do skoro 14 hod. od rana lebo som bola este na shopping 😉

melisska
31. júl 2013

@nelly3 vyborne spravicky 😵

melisska
31. júl 2013

Dnes mám niejaku depku...už je lepšie 😉

rous
31. júl 2013

Ahoj. Ja si vás občas čitam. Chcem sa opýtať, ktoré máte viac skúsenosti so stimulkou. Možem kombinovat gonal s clostilbegytom? Gonalom nahradiť Fostimon. A ešte 2. otazočka - Kontrolné sono mi vychadza 7-8 deň cyklu na víkend. Robí sa v Brne kontrolne sono aj cez víkend alebo to bude až 9 deň cyklu?

nelly3
31. júl 2013

@melisska
no ziadna depka, o chvilku budes mat doma babatko krasne, vonavucke, dneska nasa jedna suseda zo vchodu(mlada baba cca 20 rocna) ma babo - dcerku a kukla som do kocika, aka je krasna, malicka, spinkala, juj hned by som brala take babo 😵

melisska
31. júl 2013

@nelly3 to asi tie hormóny a samota robia svoje

bergalm
31. júl 2013

@lienka_1 dakujem dufame,ze bude a ak nie pripojim sa k Vam a IVFko to isti 🙂 ,ale nepredbiehajme 😀 musim tomu verit som zvedava na koho narazim

lienka_1
31. júl 2013

@melisska Meli, ked mas pocit, ze si sama, pisni na kona, a hned ta niekto rozveseli 😉 .....ale niet nad spolocnost, to je pravda. A ved vsetci mame narok na jeden den blbej nalady. Aspon si potom viac vychutname tu dobru 🙂

bergalm
31. júl 2013

@lienka_1 a Ty ako pokracujes?mate mrazacikov?

lienka_1
31. júl 2013

@bergalm My sme boli pre nasho jedineho otuzilca minuly cyklus a nic 🙄 No a momentalne stojime, lebo mm mal dalsi zapal a zle vysledky. Ideme koncom augusta na konzultaciu, tak som zvedava, ci z Koudelku vytiahnem viac informacii ako cez e-mail 😝

mirkakn1
31. júl 2013

@falin dakujem 🙂

lubicaligocka
31. júl 2013

@falin ano na prve. Preto som uz cela vybobana

lubicaligocka
31. júl 2013

@bimba8 mam menopur 75IU apotom este nejake 3a to uz len aby boli vajicka naraz...
Ty mas co.. Ja som si myslela ze vsetky mame menopur. Som v tom etse novacik...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre