Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubicaligocka
31. júl 2013

@bimba8 mam menopur 75IU apotom este nejake 3a to uz len aby boli vajicka naraz...
Ty mas co.. Ja som si myslela ze vsetky mame menopur. Som v tom etse novacik...

melisska
1. aug 2013

Dobré ránko 🙂

falin
1. aug 2013

dobre ranko 🙂

@bergalm - Myslim na vas a silno drzim na zajtra palce 🙂

@nelly3 - super, som rada ze ste dobre dopadli.

@melisska - uz je lepsie moja ?

@lubicaligocka - neboj, ozaj ta prva injekcia je asi najhorsia, clovek sa boji si ju pichnut, ale zistiz ze to nie je nic hrozne. Budem drzat palce

@rous - tu prvu otazku skonzultuj mailom s dr. Ale mne hovoril dr. ze je jedno aky FSH, ze co sa mi podari zohnat. A na druhu otazku - v RF robia aj v sobotu a nedelu, takze bez problemov 😉

ria191
1. aug 2013

@rous aj mne povedali, že podľa toho čo zoženiem, ale tiež by som to konzultovala mailom 😀 😀 😀 ja si tiež myslím, že tú kombináciu môžeš mať.

nelly3
1. aug 2013

dobre ranko, o chvilku budem off lebo nam ideu instalovat novy internet (upc koncime, budeme mat orange) 😉

ria191
1. aug 2013

@melisska ja som tiež ako na hojdačke raz hore raz dole 😀 😀 😀 "úďo to je normálni " 😀 😀 😀.

ria191
1. aug 2013

@bergalm veľa šťastia na zajtra 😀

ria191
1. aug 2013

@nelly3 presne ako píšeš Drakulka je super doktorka to sa na Sk len tak nevidí 😀 . Je super, že máš všetko v poriadku takže okrem endošky nič nestojí v ceste a aj tá mrcha sa dá predsa poraziť no nie??? 😀 😀 😀

nelly3
1. aug 2013

@ria191
jasnacka, ved uz som na rade 😉

ria191
1. aug 2013

@melisska dobré ránko melli 😀 😀 😀 dávno si nám nespievala. Hoď dáku rýdzo slovenskú 😀 😀 😀

nelly3
1. aug 2013

@ria191
a inac ty co vlastne nejdes pre mrazacika? uz si ho mohla mat v brusku pekne v teplucku 😉

ria191
1. aug 2013

@nelly3 jafné, že si 😀 😀 😀

nelly3
1. aug 2013

@ria191
nesmej sa mi, uvidis tie dve palice v septembri co sem potom dam 🙂

ria191
1. aug 2013

@nelly3 ja som na rade 4. októbra 😀 😀 😀

ria191
1. aug 2013

@nelly3 ja sa ti nesmejem ja ti to prajem 😀 😀 😀 , len ma vždy napadne koľké sa v tom rade tlačíme 😕 😕 😕

nelly3
1. aug 2013

@ria191
no pekne po poriadku, najskor idu dlhorocne snazilky 😉

melisska
1. aug 2013

@falin uz vcera bolo lepsie 🙂
@ria191 ja viem, niekedy som nahnevana sama na seba 🤐 clovek nieje v mojom veku zvyknuty tolko mesiacov oddychovať 😀 nic nerobit len doma ...normalka

melisska
1. aug 2013

@ria191 maličká som , husky pasiem 😀 tancovala by som az sa trasiem 😀 😀 😀 😀

ria191
1. aug 2013

@melisska ja som vedela, že nesklameš 😀 😀 😀

nomxxx
1. aug 2013

@melisska môj drahý túto pesničku vylepšil ...maličká som , husky pasiem, sexovala by som az sa trasiem 😀

ria191
1. aug 2013

@nomxxx to je takto kreatívny všade? (vo všetkých oblastiach? 😀 😀 😀 )

bimba8
1. aug 2013

Dobre ranko kocky 🙂 mne stale nikto nenapisal od pondelka ohladne tych krvnych testov.Myslite,ze si mam zavolat ci je to moc skoro?robili mi HP a stitku.

@lubicaligocka ja mam merional 150.Ty mas slabulinku stimulku,mne asi nemohol dat tak slabu,lebo mam dajake kilecka navyse a asi sa boji,ze bude malo vajok.

gaga83
1. aug 2013

Ahoj baby včera som bola na konzultácii v reprofite a som bola milo prekvapená. Doktor Otevřel bol veľmi milý. Už sa len rozhodnúť či ísť na soft stimulku.

lubicaligocka
1. aug 2013

@bimba8 Takze to znamena ze mam soft ivf? Nam budu robit aj ICSI . Mne ziadne testy nerobili kedze povodny problem bol v partnerovej vazektomii ale zacinam sa obavat ze sak ma mohli aspon pozriet. U G. Som nebola ani nepamatam. Kedze tu s kazdym problemom ides k obvodnemu aj testy z krcku mat. robi len setricka u normalneho obvodneho dr.

mimika1973
1. aug 2013

@lubicaligocka ahoj, mas k tomu merionalu ci menopuru aj clostyl tabletky ci nie? len tych 75j?

mirkakn1
1. aug 2013

ahojte kocky, takze, vcera som bola v reprofite u dr. otevrela, fakt sympatak.
@gaga83 vy ste boli tiez pri nom, vsak? my sme boli na 13.00 objednani
mne zobral krv, manzelovi nic, kedze mal vysledky spermiog. pozrel vsetky vysetrenia a ideme na ivf soft, ked budu dobre vysledky amh, lebo v predoslom centre som mala dost velke davky menopuru a mala som len 4 vajka. teraz mi nasadil clostylbegit 1-1-1 a merional pichat od 3 dna do ultrazvuku, mohla by som ist uz tento cyklus, lenze mm ide asi do zahranicia za pracou, tak to odlozime. mozno na oktober, november. uvidime.
@bimba8 mne tiez brali krv, vravel doky, ze to moze chvilu trvat, kym budu vysledky, ze tiez maju dovolenky.

gaga83
1. aug 2013

@mirkakn1 ahoj my sme boli objednany na 16 ale zobral nas o pol hodku skor. My mame vsetky testy co sa dali, to bol prekvapeny ze uz sa ani nedaju inaksie spravit.Takze uz nic nerobil. Tiez nam navrhol soft tak za 2, 3 mesiace aby som si odychla od liekov ale mozno do vtedy sa nam podari otehotniet. Hlavne ze navrhol liecbu na udrzanie tehu. No uvidime co bude ;);)

bimba8
1. aug 2013

@lubicaligocka ano to mas softku uplnu 🙂 utrazvuk si daj pripadne spravit u tvojho gyndaka ked si chces byt ista,ale tak snad v Brne vedia co robia.Nam robili vsetko,lebo my sme vobec nevedeli ci je problem u mna alebo u manzela.

@mirkakn1 ahaaa,tak to si ma moc nepotesila 😝 ja som z toho dost v strese,lebo vlastne ani neviem ci mozem stimulovat.Aj ked si zacinam hovorit,ci nenecham ten august tak.V tomto teple furt lietat sem a tam to je na porazenie a akurat budem nervozna.

falin
1. aug 2013

@melisska - to som rada, ze je lepsie. A len oddychuj pekne lebo ked sa Janik narodi, budes okolo neho skakat. Kebyze sa da energia nacerpat do zasoby 😉 Takze ziadne hnevanie sama na seba 😎 . Ale viem ze je to niekedy tazke, ale neboj si silne ziena a zvladnes vsetko 😉

melisska
1. aug 2013

@falin dakujem moja 😉 jasne 😉 , ze zvladnem 😵 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre