Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
2. aug 2013

Babule, robi dneska Marcel? dako neodpisuje, a budu tomu uz aj 2 hodiny...asi lepsie je zavolat, ze? 🙂

lubicaligocka
2. aug 2013

@nomxxx aj ja chodim k machacovi 🙂

lubicaligocka
2. aug 2013

@vivianamk kyselinu listovu beriem uz 2 mesiac e aj vceliu kasicku. Ale pojdem si zajtra asi este kupit nejake zelezo...

falin
2. aug 2013

@mimika1973 - ja viem ze sa to lahsie hovori ako to v v skutocnosti je. U teba + to cestovanie, takze urcite stresy su a budu.
Ja som teraz bola bez estrimaxu (mam ho doma v zasobe z minulych razov, ale nepouzila som) A na 10 dc som mala sliznicu cez 8 cm, takze pekne podrastla.
Ohladom tych folikov ti neviem povedat, mne to povedala dr. ked mi volala ze ten bude prazdny (som jej poslala aj scan z utz a podla hoto usudila) ale ty nemas take velke rozdiely, u mna bol raz tak velky ten jeden, zasadne sa odlisoval od ostatnych.
Este ta nekontaktovali z fr? ca a ako dalej? Podla mna este1 utz budes absolvovat.
Po vklade zostavas lezat cca 15 min
zajtra prajem stastnu cestu

mimika1973
2. aug 2013

@falin dakujem mojka, za povzbudenie aj za vsetko, si velmi mila babenka! 😵
dufam aj ja, ze zajtra bude statstna cesta, lebo byva tooolko turistov, cez rakusko, nemecko, ze az, zaciatkom augusta! 😉
Este mi nik nevolal, ani nemailoval, hmmm...co mam robit, su 3 hodiny poobede uz, a rada by som aby marcelko sa ozval! 😀
Pockam este par minut asi, a idem tam volat ja, lebo som uz ako na koni z toho! Akurat som dovysavala, utrela prach, a balim este dake drobnosti, a budem rada, ked zas pridem naspat aj s babetkom v brusku potom! 😉 😵
Je tak stasne horuco vonku, ze zo mna tecie jako z krhly! 😀 a zle sami sustredi na vsetko, aj na to balenie, co nemam moc v laske, ale dako to zvladnem 😀

mimika1973
2. aug 2013

Ozaj, a Dafy? kde je zasita? ci uz bola v brne po babetka? 😀

lienka_1
2. aug 2013

@mimika1973 Mimi, stastnu cestu prajem! Nestresuj, aj tak bude vsetko ok 😀 (mudra som jak radio jerevan!) Drzim palce, stiham citat, ale aj to iba tak uchytkom. Sefka ma ide zodrat z koze 😀 Sliznica dorastie a aj tie prave folikuky krasne dozreju! Uz si takmer v cieli, a to je parada! 😉

bergalm
2. aug 2013

caute konecne som sa dostala k Pc no mame po tom 🙂 teraz uz len cakat ze 16dni ma porazi 😀 snad mal Marcelko stastne ruky ked mi hovoril prosim Vas otehotnete tedkom a smial sa 😀 😀 😀 😀 aj ja dufam,ze foliky boli dobre neviem sice ake su idelne velkosti hm?

melisska
2. aug 2013

@bergalm držíme palceky 🙂

bergalm
2. aug 2013

@melisska dakujem moc 🙂

falin
2. aug 2013

@mimika1973 - za malo moja 🙂 dakujem 😵 . Dufam ze sa ti podarilo spojit s dr. a dohodnut postup. Ak nie, volaj zajtra na nonstop linku, urcite tam bude nejaky lekar. A silno drzim palceky aby si prisla spät s babätkom/ami v brusku. Velmi ti to prajem, a aj kazdej jednej snazilke 🙂
Inac ja tiez balenie nemusim, muza zbalim v pohode, malu tiez , ale ked mam zbalit seba, tak katastrofa, som z toho "chora" Idete autom? myslela om ze budete letiet, tak chodte opatrne, csety su teraz preplnene. Paa
Ozaj, Dafinke o nevyslo ☹

falin
2. aug 2013

@bergalm - taktiez drzim palce. Marcel je podareny 😀 😉

bergalm
2. aug 2013

@falin dakujem no to je fesi ale aspon ma pobavil a aj mm 😀

mimika1973
2. aug 2013

@falin dakujem mojka este raz! 😵
Ano, doki mi nakoniec zavolal, skoro pred piatou!!! 😉 ale zavolal!!!! 🙂
Este teda tri dni pik pik vcelicky a pondelok uz pregnyl davame, tak opu na stredu, to bude 12DC. 😵
Uz som bookovala aj hotel pred opu v brne, a beriem na vylet aj braska! 😉
Mrkneme si brno a na druhy den opu 🙂
Bojim ale aj tesim, vsak uvidime ako dopadnu vsetky tieto etapy rad za radom, hadam dake to embryjko schopne vyklujeme a budeme dufat, ze sa pricapi na dlhu cestu v brusku! 🙂 😵 😀
A tebe tiez, tfuj tfuj, aby si mi oznamila pozitivny testik!!!!! 😵
Dafy mala vklad mrazacikov uz? a z toho akoze nic? hmmmm.... 😒

mimika1973
2. aug 2013

@lienka_1 dakujem lenuska 😵
Ostava nam len verit, aj ked po tolkych neuspechoch, sa trosku clovek zacina bat a branit sa, ale bojujeme dalej!
Az do uspesneho konca! 😉 🙂 😵
Uz som bookovala hotel v Brne, Hotel City, poznas? na jednu noc pred opu 😀
Dakujem moc za rady co si mi davala, si zlata babenka 😵 Dufam, ze u manzelika sa to vylepsi a budete moct ist do toho znovu! a aj Koudy, nech pekne na tom pracuje, odkaz mu! 😉 😀
Mala som stresy cele poobede cakanim na dalsi postup od marcelka, ze ci na mna nezabudol a volal az pred piatou tesne, uff !! cely vysmiaty, povzbudivy, zlaty...vsak ma za ulohu oplodnit ma! ale aj povedal, ze som mala radsej volat nez pisat!
Tak baby radsej volajte na linku, nez maily!!!!

lienka_1
2. aug 2013

@mimika1973 Nemas za co! Ja ked som isla 1x do Brna, tak som sa tu pytala na kazdu malickost 😀 Hotel City nepoznam. Teraz sme bukovali http://www.klafe.cz/en, lebo v case ked ideme na konzultaciu je v brne motorkarska GP a vstko je but vybukovane alebo mnohonasobne predrazene. Este aj penzion Integrity bol o 500 CZK drahsi. Citala som na to BB same pozitivne reakcie. My sa zvycajne ubytujeme v takej vzdialenosti od RF, aby sme dosli aj pesi, lebo auto v Brne zvycajne nemame.
Drzim na stredu palce 😉

lienka_1
2. aug 2013

Ozaj baby, mame dalsiu tehulku z RF. Jedna kamoska, ktorej som nedala pokoja a stale tak nenapadne pochvalila RF nakoniec presvedcila manzela a skusili este posledny x a dnes mi pisala, ze ma pozitivny test! Jupi! 🙂 😉

melisska
3. aug 2013

@mimika1973 písala som ti telefonuj 😉 držíme palceky 😵 streda je tu cubidup 🙂

nomxxx
3. aug 2013

@mimika1973 mimi držíme Ti palce, nech má doktor šťastnú ruku 😀 ...a nech sa bublinke/ám u teba páči 🙂

buba08
3. aug 2013

@nelly @falin alebo aj ine baby, vy ste z BA? Nemate mi prosim predat prednison? Surne ho potrebujem, dnes vecer budem v BA a v lekarni mi ho bez predpisu nedaju. Prisla by som si po nho v nedelu. Alebo aj ine baby, budem vam velmi vdacna, potrebujem len 5 - 7 kusov. Ak by vam chybal, tak po 10.8. vam ho vratim. Prosiiiiim 🙂 a dakujem zaroven 🙂

melisska
3. aug 2013

@buba08 skús pozrieť aj tému mám nemám lieky,možno prednison práve ponúka a je z ba 😉

Dobré ranko ?

melisska
3. aug 2013

@falin ako sa mate 3v1 😀 😵

buba08
3. aug 2013

@melisska ahoj, uz som tam pisala zatial nic ☹

evulatko
3. aug 2013

@buba08, ahojky, muzu Ti ho poslat, ale jsem z Prahy, tak jestli Ti to bude stacit, když dojde třeba az ve stredu, čtvrtek... POkud Ti to tak nevadi, tak mi napis do IP adresu🙂 eva

buba08
3. aug 2013

@evulatko ahoj, dakujem si zlata, ale ja to potrebujem uz zajtra, takze to nebude mozne

mikula77
3. aug 2013

@buba08 Mám taky,ale z Brna,takže by to asi nebylo hned,pokud chceš písni adresu.Jinak kdyby jsi náhodou nesehnala a chybí Ti jen pár tablet buď v klidu,užíváš-li už je nějaký čas,v těle jsou zásoby a nemělo by se nic stát......

buba08
3. aug 2013

@mikula77 dakujem, ale musim to mat do zajtra vecera a praveze to musim zacat brat, je to narychlo, ale tak sa veci vyvinuli. Takze v tele nemam ziadnu zasobu, kedze zajtra dufam zacne, ked nejake zozeniem

buba08
3. aug 2013

@mikula77 keby som bola doma, tak volam mojmu gyndosovi a ten mi hned predpise, dokonca ja v lekarni u nas by mi dali, lebo tam mam kamosku, ale som mimo SR a vecer pridem do Ba a zajtra vecer zase idem mimo SR az do 9.8. tak preto mi to tak suri

dafy
3. aug 2013

ahojte dzifčatka 😀 včera sme sa vrátili z dovolenky tak som vyčlapkaná 😵 😵 😵 😵 ..dnes som bola na ultrazvuk som 13den a je to na p.. 😵 😵 zase iba 7.2mm sliznica 😖 🙄

lienka_1
3. aug 2013

@dafy este ma 7 dni aby dorastla. Uz si tu chybala 🙂 Kde ste boli na dovci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre