• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
a sakra dnes rano som dostala menstrulacie a zajtra si zacinam pichat menopur. Pozerala som sa do toho balenia a je tam 10 ampuliek s latkou a 10 zamiesavaciek. mne sa ale zda ,ze mi sestricka vravela davat si 2 ampulky latky s jednou vodickou . to je ale len na 5 dni . Berie sa to len 5 dni ??? alebo mi nedali dostatocne mnozstvo menopuru ???
3. aug 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka pozri si do protokolu kolko jednotiek si máš pichať
3. aug 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka mne sa zda,ze si pisala,ze len 75 mas cize 1prasok a 1rozmiesavcka.
3. aug 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no cau si chybala :sunglasses:
3. aug 2013 o 19:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimba8 ano menopur 75 tam mam v baleni 10 ampuliek latky a 10 zamiesavaciek.
3. aug 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka asi je tak, že keď zmiešaš tekutinu s práškom, tak objem bude vyšší ako 75j., ja som mala niečo podobné a viem, že keď som to zmiešala, tak som naberala iba polovicu a druhú na druhý deň, a to som mala 150j. Podstatné je, že tam asi máš jednorazové striekačky, keď naberieš 75j., tak uvidíš, koľko ti v tej ampulke zostalo.
Ja som chodila do Iscare a obidva krát som dostala injekcie na celú stimuláciu.

Dúfam, že je to zrozumiteľné :grinning:
Držím palce :slight_smile:
3. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v.... (nechcem byt neslusna ) takze v protokole mam udaj ze mi dali 20 AMP menopur 75 a 3 AMP orgalutran
mam tu 2/2/2/2/2/2/2/ sedem dvojok co znamena 2 ampulky menopuru denne po dobu 7 dni ( aspon tak tomu rozumiem ..) problem je ale v tom ze ja NEMOZEM NAJST DRUHE BALENIE MENOPURU . :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 1 ku jednej ale je ich tam 10 z kazdeho
3. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka tak hľadaj, a zmiešavaj 2 prášky s jednou ampulkou roztoku to stačí :wink:
3. aug 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ufff akurat mi odlahlo nasla som si u nas vo south east fertility clinic ( http://www.sefc.co.uk/price.html ) maju tu v cenniku jedna davka menopuru za £ 20 tak pri najhoriom si tam pojdem skocit kupit este 4 davky uffff :sweat_smile: :confounded:
3. aug 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali ano ano tak mi to vraveli lebo som si pamatala ze mi vravela ses. ,ze mi este zamiesavacky ostanu. pockam na adama a budeme prehladavat cely dom ... uz som Dr. poslala2 maile ha ha ha chudak si bude mysliet ,ze mi uz sisisi . Sak aj mi . Uz som si dnes aj dobre po :cry: :cry:
3. aug 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka aj to treba, len nestresuj :wink: všetko bude ok
3. aug 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 - super, neboj, bude nieco, uvidis to. Streda je tu coskoro. Aj ked mne sa to teraz nekonecne vlecie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@melisska - ahoj moja, tak striedavo oblacno :sunglasses: , ten cas cakania je nekonecny :confounded:

@buba08 - ahoj, my sme obe z TT. AK by si chcela nejakych 6 kuskov ti mozem dat.

@dafy -tak ste si uzili dovcu, super. co hovoril marcel na sliznicu?
3. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adam prisiel domov a nasiel 2 balenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ja som cely den stresovala :angry:
3. aug 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 no ja neviem mne dnes vravel gynekolog ze vraj iba do ovulacie dorastá to znamená ked máš 28cyklus vraj na 14den je ovulacia:unamused: ...boli sme v Nyiredháza super bolo na 3 dni :slight_smile:
3. aug 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm fuuha ty si aká rýchla ked uz mas IUI za sebou :grinning: :grinning: :grinning: držím palce aby to tentokrát bola tutovečka :grinning:
3. aug 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin hej fajne bolo ale málo :grinning: ..iba dnes som bola na ultrazvuku takze som mu napísala zrejme odpise v pondelok no ale ako stále povie ze 7.2mm stačí :grinning: ...tak neviem :unamused: nechápem preco nechce vyrást viac potvora :angry:
3. aug 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Ja som mala estrimax a ten blokuje ovulaciu a na 10. den som mala presne ako ty a na 20. uz bola 9 a nieco. Dorastie, nic sa neboj. A ked to bude to prave embrusko, bude mu stacit aj 8mm :wink: , take bude zivotaschopne. Uz mas dohodnuty KET?
3. aug 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 tak si ma potesila potom :slight_smile: no volala som na nonstop linku no neviem aky lekar mi zodvihol a on povedal ze mam napisat stelclovi a ze od zajtra nasadit utrogestan a vklad bud v piatok alebo sobotu
3. aug 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Go, Dafy, go! Naprav reputaciu vychodu :grinning: A ja fakt zastavam teoriu, ze ked embrusko chce dalej existovat, tak to spravi vystelka-nevystelka :wink:
3. aug 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Ozaj, nezvysil ti menopur?
3. aug 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no nieco na tom bude :sunglasses: ..nie menopur sa mi nezvýšil
3. aug 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 keby som bola taká pokojná ako teraz aj po vklade tak by to bolo super :grinning: ale po vklade sa asi zase naštartujem na pozíciu stresmenky :grinning: :grinning:
3. aug 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@mimika1973 no pekne herečky vy dve ste ma uz dopredu sundali ze zase to nevyšlo?? :angry: :angry: ...ved ja som este nestihla ani na vklade byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Hej, ja som pred vkladom vzdy totalna frajerka a po vklade prd z toho, stresujem ukazkovo....no ale nestresuj, ked zacnes spinit a krvacat 2-4 dni po vklade :rolling_eyes: :rolling_eyes: .....som natrafila na RF forum na jednej anglickej stranke, tak sa cez nu peluskavam....uvidim, ci sa dozviem nejake zujimavosti :grinning:
3. aug 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 tak ked nieco zaujimave tam bude hned napíš :grinning: :grinning: :grinning: ja si zatial idem nakrájať žltý melonik z Madarska :sunglasses: :slight_smile: :grinning:
4. aug 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Mnam! Som sa preklikla na intralipidove forum a uz lutujem, lebo tu zase dajake nove lieky a mne chrobaky velmi uspesne pracuju v hlave :grinning:
4. aug 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy Aha aku mudru vetu som nasla na tom anglickom fore o strese.....ako usite na nas :grinning:
It's okay to be stressed. Don't stress about your stress. Trying hard not to be stressed is silly.
Je uplne v poriadku stresovat. Nestresuj sa ohladom stresu. Pokusat sa zo vsetkych sil nestresovat je hlupost. Veruze pravda :wink:
4. aug 2013 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. aug 2013 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento chcem :slight_smile:
Ja pre ten kočík nemôžem ani spať :grinning: len pevnejšia vanicka
4. aug 2013 o 04:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok