Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubicaligocka
3. aug 2013

a sakra dnes rano som dostala menstrulacie a zajtra si zacinam pichat menopur. Pozerala som sa do toho balenia a je tam 10 ampuliek s latkou a 10 zamiesavaciek. mne sa ale zda ,ze mi sestricka vravela davat si 2 ampulky latky s jednou vodickou . to je ale len na 5 dni . Berie sa to len 5 dni ??? alebo mi nedali dostatocne mnozstvo menopuru ???

amali
3. aug 2013

@lubicaligocka pozri si do protokolu kolko jednotiek si máš pichať

bimba8
3. aug 2013

@lubicaligocka mne sa zda,ze si pisala,ze len 75 mas cize 1prasok a 1rozmiesavcka.

bergalm
3. aug 2013

@dafy no cau si chybala 😎

lubicaligocka
3. aug 2013

@bimba8 ano menopur 75 tam mam v baleni 10 ampuliek latky a 10 zamiesavaciek.

nomxxx
3. aug 2013

@lubicaligocka asi je tak, že keď zmiešaš tekutinu s práškom, tak objem bude vyšší ako 75j., ja som mala niečo podobné a viem, že keď som to zmiešala, tak som naberala iba polovicu a druhú na druhý deň, a to som mala 150j. Podstatné je, že tam asi máš jednorazové striekačky, keď naberieš 75j., tak uvidíš, koľko ti v tej ampulke zostalo.
Ja som chodila do Iscare a obidva krát som dostala injekcie na celú stimuláciu.

Dúfam, že je to zrozumiteľné 😀
Držím palce 🙂

lubicaligocka
3. aug 2013

ja som v.... (nechcem byt neslusna ) takze v protokole mam udaj ze mi dali 20 AMP menopur 75 a 3 AMP orgalutran
mam tu 2/2/2/2/2/2/2/ sedem dvojok co znamena 2 ampulky menopuru denne po dobu 7 dni ( aspon tak tomu rozumiem ..) problem je ale v tom ze ja NEMOZEM NAJST DRUHE BALENIE MENOPURU . ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lubicaligocka
3. aug 2013

@bimba8 1 ku jednej ale je ich tam 10 z kazdeho

amali
3. aug 2013

@lubicaligocka tak hľadaj, a zmiešavaj 2 prášky s jednou ampulkou roztoku to stačí 😉

lubicaligocka
3. aug 2013

Ufff akurat mi odlahlo nasla som si u nas vo south east fertility clinic ( http://www.sefc.co.uk/price.html ) maju tu v cenniku jedna davka menopuru za £ 20 tak pri najhoriom si tam pojdem skocit kupit este 4 davky uffff 😅 😖

lubicaligocka
3. aug 2013

@amali ano ano tak mi to vraveli lebo som si pamatala ze mi vravela ses. ,ze mi este zamiesavacky ostanu. pockam na adama a budeme prehladavat cely dom ... uz som Dr. poslala2 maile ha ha ha chudak si bude mysliet ,ze mi uz sisisi . Sak aj mi . Uz som si dnes aj dobre po 😢 😢

amali
3. aug 2013

@lubicaligocka aj to treba, len nestresuj 😉 všetko bude ok

falin
3. aug 2013

@mimika1973 - super, neboj, bude nieco, uvidis to. Streda je tu coskoro. Aj ked mne sa to teraz nekonecne vlecie 😝

@melisska - ahoj moja, tak striedavo oblacno 😎 , ten cas cakania je nekonecny 😖

@buba08 - ahoj, my sme obe z TT. AK by si chcela nejakych 6 kuskov ti mozem dat.

@dafy -tak ste si uzili dovcu, super. co hovoril marcel na sliznicu?

lubicaligocka
3. aug 2013

Adam prisiel domov a nasiel 2 balenie 🙂 🙂 🙂 a ja som cely den stresovala 😠

dafy
3. aug 2013

@lienka_1 no ja neviem mne dnes vravel gynekolog ze vraj iba do ovulacie dorastá to znamená ked máš 28cyklus vraj na 14den je ovulacia😒 ...boli sme v Nyiredháza super bolo na 3 dni 🙂

dafy
3. aug 2013

@bergalm fuuha ty si aká rýchla ked uz mas IUI za sebou 😀 😀 😀 držím palce aby to tentokrát bola tutovečka 😀

dafy
3. aug 2013

@falin hej fajne bolo ale málo 😀 ..iba dnes som bola na ultrazvuku takze som mu napísala zrejme odpise v pondelok no ale ako stále povie ze 7.2mm stačí 😀 ...tak neviem 😒 nechápem preco nechce vyrást viac potvora 😠

lienka_1
3. aug 2013

@dafy Ja som mala estrimax a ten blokuje ovulaciu a na 10. den som mala presne ako ty a na 20. uz bola 9 a nieco. Dorastie, nic sa neboj. A ked to bude to prave embrusko, bude mu stacit aj 8mm 😉 , take bude zivotaschopne. Uz mas dohodnuty KET?

dafy
3. aug 2013

@lienka_1 tak si ma potesila potom 🙂 no volala som na nonstop linku no neviem aky lekar mi zodvihol a on povedal ze mam napisat stelclovi a ze od zajtra nasadit utrogestan a vklad bud v piatok alebo sobotu

lienka_1
3. aug 2013

@dafy Go, Dafy, go! Naprav reputaciu vychodu 😀 A ja fakt zastavam teoriu, ze ked embrusko chce dalej existovat, tak to spravi vystelka-nevystelka 😉

lienka_1
3. aug 2013

@dafy Ozaj, nezvysil ti menopur?

dafy
3. aug 2013

@lienka_1 no nieco na tom bude 😎 ..nie menopur sa mi nezvýšil

dafy
3. aug 2013

@lienka_1 keby som bola taká pokojná ako teraz aj po vklade tak by to bolo super 😀 ale po vklade sa asi zase naštartujem na pozíciu stresmenky 😀 😀

dafy
3. aug 2013

@falin
@mimika1973 no pekne herečky vy dve ste ma uz dopredu sundali ze zase to nevyšlo?? 😠 😠 ...ved ja som este nestihla ani na vklade byť 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
3. aug 2013

@dafy Hej, ja som pred vkladom vzdy totalna frajerka a po vklade prd z toho, stresujem ukazkovo....no ale nestresuj, ked zacnes spinit a krvacat 2-4 dni po vklade 🙄 🙄 .....som natrafila na RF forum na jednej anglickej stranke, tak sa cez nu peluskavam....uvidim, ci sa dozviem nejake zujimavosti 😀

dafy
3. aug 2013

@lienka_1 tak ked nieco zaujimave tam bude hned napíš 😀 😀 😀 ja si zatial idem nakrájať žltý melonik z Madarska 😎 🙂 😀

lienka_1
3. aug 2013

@dafy Mnam! Som sa preklikla na intralipidove forum a uz lutujem, lebo tu zase dajake nove lieky a mne chrobaky velmi uspesne pracuju v hlave 😀

lienka_1
3. aug 2013

@dafy Aha aku mudru vetu som nasla na tom anglickom fore o strese.....ako usite na nas 😀
It's okay to be stressed. Don't stress about your stress. Trying hard not to be stressed is silly.
Je uplne v poriadku stresovat. Nestresuj sa ohladom stresu. Pokusat sa zo vsetkych sil nestresovat je hlupost. Veruze pravda 😉

dafy
3. aug 2013

@lienka_1 😀 😀 😀

melisska
4. aug 2013

Tento chcem 🙂
Ja pre ten kočík nemôžem ani spať 😀 len pevnejšia vanicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre