• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
Čo mám robiť takto skoro rano ? Spať. Tak idem skúsiť :slight_smile:
4. aug 2013 o 04:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ja mam hlavu v smutku,testik po dvoch dnoch rovnaky,len dusik,vobec nezosilnel:(:(:(bojim
4. aug 2013 o 04:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 este pockame :wink:
4. aug 2013 o 04:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2013 o 04:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@stastenka42 skús sfotit a daj sem, ktorý den si po ?
4. aug 2013 o 04:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dala som do albumu,pozri,neviem ako to mam dat sem
4. aug 2013 o 05:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ahoj, mám zvyšný prednison, chýbajú v ňom iba tri tabletky. Je bez škatuľky, ale je kupovaný už tento rok, brala som ho zhruba do 16tt, postupne som vysádzala a toto mi ostalo. Som z BA, ak si ešte nezohnala, napíš mi správu a dobehni, dám ti ho :slight_smile: .
4. aug 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 joj, do kelu, tak som sa naň pozrela lepšie a je to prednison forte (20 mg), čo by až tak nevadilo, dala by si si 1/4, ale to nie je ten, ktorý som brala ja, ale mm, ten má vždy v zásobe, pre prípad astmatického záchvatu, ale je tam už vypršaná expirácia :cry:
A ten môj nedobratý neviem nájsť, asi som ho niekomu z fóra už poslala :unamused:
4. aug 2013 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 krásne :slight_smile: neboj je to super :slight_smile:

Tu ked pises text, pozri pod obdĺžnik v ktorom pises vpravo dole, tam máš pridaj fotky, klikni, potom este raz vľavo pridaj fotky a dáš sm krásny testik :wink: :dizzy_face:
4. aug 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot moja ako sa cítiš? Už sa ti pôrod blíži :slight_smile:
4. aug 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska je krasny ale nebude sa velmi spinit? :slight_smile:
4. aug 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvu injekciu mam uz za sebou . ani som okolo toho moc nesaskovala asi len 5 minut :sunglasses: . samozrejme ,ze mi s tym drahy pomohol . Sama by som to nedala .
Baby ked chodite na druhy ULTrazvuk robia vam este aj nejake ine testy? a kolko dni po 2 ULT sa ide na odber ? stanesa ze si vas tam hned nechaju a rovno idete na odber ? alebo ze idete aj na 3 ULT zas na dalsi den az pokial nie su vajka zrele ?
4. aug 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sa paci mne :slight_smile:
4. aug 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy diky no nechceli sme cakat a tentoraz ho spravil Marcelko :slight_smile: tak dufam,ze mal sikovne rucicky :grinning:
4. aug 2013 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm aj ja cakám ze tentokrát to bude on uz konecne :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 nie moja nebude je v kombinacii so zelenou :slight_smile: je tu umývatelna latka , len sa utrie vlhkou handrickou ani sa neperie :wink:
4. aug 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubicaligocka ides na prvý utz po injekciach...ak su foliky dost velke hned ti povie dr. co a kolko mas este pichnut :wink: na konci pregnyl a az potom ides na odber, ja som chodila okolo 14-15dc, podla toho ako to vyjde :wink:
4. aug 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 mladsim kockam sa pacia s tymi kolieskami do trojuholnika :wink: pekny je, kolko stoji? moj je drahy....ani som tolko neratala, ale uz sa ho nevzdam :wink: mmm skusa na mna ale nema sancu :dizzy_face: :grinning:
4. aug 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lubicaligocka Ja som bola iba na 1 utrazvuk na 8. den a hned sa planovalo OPU na 12. den cyklu. Ine testy uz nerobili.
4. aug 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. aug 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@stastenka42 test je velmi pekny, nestresuj :wink:
4. aug 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 myslím, že je to ok na 8. deň :wink:
4. aug 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 na 8 den je to velmi pekny testik :slight_smile: rovnako silna ciarka byva az na 12,13 den
4. aug 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska pekný kočiarik aj mne sa páči :slight_smile: myslím ze po tolkých rokoch snazenia a (trápenia) :zipper_mouth: si mozes vyslužene vybrat kočiarik aký len chceš :sunglasses: a este k tomu prvé bábo ...predsa sa musí voziť v krasnom kočiariku :slight_smile:
4. aug 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stastenka42 teším sa s tebou :slight_smile: ...postupne budeme mať všetky také // :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska stoji 600 eur a ja tiez som prehlasila ze tento a tak muz suhlasi :wink:
4. aug 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska tak to je super ja som tento nasla na nete ale pojdem do Ba ho pozriet ako vyzera na zivo ale tiez by mal byt z takej latky to je super ziadne pranie :slight_smile: :wink:
4. aug 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy snad hej ja som si najprv myslela,ze to bude doktorka boli sme tam sami a ona tam bola na recepcii a stale nic az potom dosiel on ze ci to je nachystane kedze mame darcu a ona ze hej tak pozrel na mna tym peknym kukucom a,ze jdeme na to i s manzelem dovnitr :grinning: :grinning: :grinning: som bola prekvapena a aj rada i ked prijemne to zvlast nebolo :unamused:
4. aug 2013 o 11:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy inac budem Ti drzat palce ked pojdes na Ket a zvlast aby ti to spravil on :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. aug 2013 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok