Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
6. aug 2013

@stastenka42 super paráda krásne koľajnice 😀 😀 😀

ria191
6. aug 2013

kočule ja by som vraždila keby som mohla. Tak ja ako "je.......tá" som nebola na žiadnej dovolenke jedine čo občas vyskočím na koňa (to mi vyčítajú) a ešte ma "zjebú", že sa dostatočne nesnažím "kua" život, ale ja to tak nenechám

ria191
6. aug 2013

@nomxxx veľa šťastia na ultrazvuku tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

ria191
6. aug 2013

@falin ty moja bojovníčka ešte to tých pár dní vydrž 😀 😀 😀

ria191
6. aug 2013

@dafy no ani sa nečudujem, že máš takú nízku sliznicu keď si sa "vy....la" na tú moju stojku čo som ti radila 😕 😕 😕

ria191
6. aug 2013

kočule strašne ale strašne vám všetkým držím palce a to je vás teraz veru dosť nech sa na vás všetky šťastíčko už konečne usmeje 😀 😀 😀

falin
6. aug 2013

@ria191 - len pekne makaj, co si budes len tak sunky niekde valat? 😎

ria191
6. aug 2013

a ja padám, aby ma zase "nez....li" ako sýkorku

falin
6. aug 2013

@ria191 - nic ine mi neostava riuska

ria191
6. aug 2013

@falin žeby ocikať hm?????????

falin
6. aug 2013

@ria191 - mas to teraz nejake blbe v robote 😖 😝

ria191
6. aug 2013

@ria191 keby si vedela ako potrebujem aspoň pár dní toto :

falin
6. aug 2013

@ria191 - este nie, musim vydrzat. Ja nechcem vidiet iba /

falin
6. aug 2013

@ria191 - a nemas sancu si zobrat par dni dovcu?

nomxxx
6. aug 2013

@ria191 tak teda vitaj v klube "bez snahy" 😀 ...snaživosť je ľahký terč, pretože sa číslami nedá merať 😒 ...ja mám niečo podobné a stále sa zastrájam, že keď budem tehu, tak hneď PN 🙂

ria191
6. aug 2013

@falin veru prepustili jednu babu a rozhodili to na nás ostatné a mne sa ušlo nejak toho veľa, ale bohužiaľ chrápu otvárať veru nemôžem keďže potrebujem prácu a ešte viacej €. Ale taký je život hold trošku ťažký občas.

ria191
6. aug 2013

@nomxxx veď ani o inšom ani nerozmýšľam najľahšie je voziť sa po bezdetných veď ja odpočinok nepotrebujem dôležité je, že ona už bola na dvoch dovolenkách tak ma nasrala, ale hubu otvoriť nemôžem, lebo vie že si občas vyskočím na koňa ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
6. aug 2013

@falin ani jeden jedinký deň 😠 😠 😠

ria191
6. aug 2013

tak sa mi tu držte tfuj tfuj tfuj, ale chýbate mi veľmi ☹ ☹ ☹

stastenka42
6. aug 2013
lienka_1
6. aug 2013

@ria191 Rius, aj ty ked prides domov z roboty nic ine nerobis iba vylihujes a relaxujes????? Presne ako ja! Sak mne sa vsetko samo porobi, ja pridem domov a moji tajni domaci skriatkovia vsetko za mna spravia, sak, co ja mam take na robote, ved deti nemam. 🙄 Ide ma z toho rozpucit, ked mi sefka zacne velmi milo ukazovat ako ona strasne maka a ani sa nezastavi, sak ona ma jedno dieta a 2 opatrovatelky k nemu, upratovacku a este aj lady, co jej pride nakrajat zeleninu a ona to uz iba drbne do hrnca a ze kooooolko roboty ma zena matka.....hej s velkou oblubou mi toto robi.....ale este vydrzim a v jeseni zdrhame na Slovensko.
Nedaj sa im! 😉

schatje6
6. aug 2013

Ahojte dievcata, tak sa k vam pridavam, dnes posledna MS pred tou stimulacnou 🙂

vrabcek24
6. aug 2013

@ria @lienka mňa takto drbe svokra, že jak sa už len ja môžem v robote narobiť (robím s manželom), to ona dochádzala 25km mala dve deti a nikto jej s ničím nepomohol, takže ja by som toho mala zvládnuť viac, šak deti nemám
na takéto a podobné poznámky už ani nereflektujem, veď rozčuľovať sa je len škodiť sám sebe, kvôli cudzej hlúposti 😝

falin
6. aug 2013

@ria191 - tak sup sup do brna a pojdes na matersku 😎

falin
6. aug 2013

@schatje6 - ahoj, prajem aby vola posledna na dlhuuuuuuuuu dobu 😉 Cim ides stimulovat?

sarasota
6. aug 2013

Uz som doma.Precital si vysledky z pitvy a jeho odpoved ma celkom sokovala.Ziadny zapal tam nebol tak dofrasa co sa stalo ?Som nastvana sama na seba 😠 .Ved som videla co zo mna vydoloval pri amniocenteze uz ked v tom nebol zapal. Ja uz nic nechapem. ☹

bimba8
6. aug 2013

@falin moja teba som sa chcela spytat.pisala si,ze mate problem so spermio tak ako my.uz mas toho vela za sebou?vidim,ze uz jedno dietatko mas 🙂

lienka_1
6. aug 2013

@sarasota Nedaj sa lekarmi uplne zmiast. Niekedy natrafis na mudrlanta najmudrejsieho na svete, co ma celkom iny nazor ako vsetci ostatni. Aj mne v januari jeden taky zahlasil, ze sa mame prihlasit do cakatelov na darovane vajicka, lebo moje su nanic. A pri tom je to uplny nezmysel, neviem odkial to vzal. Rozhodilo ma to vtedy na velmi a nadlho. Teraz lutujem, ze som nazoru takeho paka venovala tak vela energie. Mysli hlavne na to co ma prist 😉

lienka_1
6. aug 2013

@vrabcek24 Ja uz som prisla na to, ako moju sefku nacisto vytocit, ked zacne taketo mudre reci. Mali sme tu kamosku, slobodnu mamicku, chodila do prace, splacala hypoteku, mala upratane, navarene a stihala sa este venovat aj malej a psovi. A to vsetko sama, lebo "daddy" mal vsetky prava, ale ziadne povinnosti. Tak ked uz zacina byt sefka neznesitelna a pisti pridlho, tak vytiahnem na bozie svetlo tu kamosku a poviem, ze ona sa teda nikdy nestazuje a ze to pekne zvlada.....tym padom sefka sklapne, lebo jej dojde, ze zo seba vlastne robi neschopnu chuderu 😀
A moja svokra je nastatie 2000km daleko 😀 😀 , ale aj tak si myslim, ze je to natolko mudra zena, ze sa nebude miesat ani ked budeme blizsie.

lenka2013
6. aug 2013

Dievčatá Orgalutran a Cetrotide je to isté?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre