Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

schatje6
6. aug 2013

@falin uz som zabudla davkovanie, ale lieky mam doma. Clostylbegyt+merional+orgalutran. minule som mala 1ampulu merionalu a 5vajok, z toho prezili do tranferu 3, teraz mam 2ampule, tak vraj by mohlo byt viac vajok...
ty budes teraz niekedy testovat, ako som to spravne zachytila, kedy presne? drzim palce na // 😉
@sarasota no to mi je luto...je to divne...
@vrabcek24
@lienka_1
@ria191 ja na taketo veci uz ani nereagujem, ked si vsetci myslia, ze sa mate super, ze nemate ziadne starosti, problemy, mate dost penazi, atd... 😔

lienka_1
6. aug 2013

@schatje6 Ved aj ja ju chvilu necham, ved nech sa vystazuje aspon mne, ked ju uz nikto iny nie je ochotny pocuvat. Ale ona sa potom nevie zastavit. Tak, ked uz mi zacina stupat tlak, tak zakrocim, aby nestupol este viac a je pokoj na chvilu zase 😀

lienka_1
6. aug 2013

@lenka2013 Ano je to iste 😉

lienka_1
6. aug 2013

@schatje6 Ozaj a kolke IVF je toto dalsie?

schatje6
6. aug 2013

@lienka_1 piate IVF, prve biochemicke, po tretom spontanne otehu, abort 5tt... 😔

schatje6
6. aug 2013

a este by ste mi mohli poradit, co by som ja alebo manzel mala uzivat vitaminky a tak...nasadila som si znovu Inofolic a jem Chlorellu a kopu zeleniny, tak neviem, co dalsie 🙂

bergalm
6. aug 2013

caute dievcata tak konecne som aj ja doma v robote ,ze cisty blazinec a horko celych 9hodin no mozem skapat 🙂 a k tomu este aj ujety ludia myslite,ze mozem testnut uz 14den po IUI kazali mi na 16sty az tak neviem sice mam este cas 🙂

nomxxx
6. aug 2013

@bergalm ja by som testla, nevydržala by som 🙂

sarasota
6. aug 2013

@lienka_1 na lekara nemozem povedat ziadne krive slovo ani jemu to nejde do hlavy.V nemonici bol moj osetrujuci lekar a robil mi aj amniocentezu.Sam povedal ved ste videli sama ze to bol len hnis.Dobra sprava je ze teraz sa citim dobre a vsetky vysledky su ok tak mozme ist na Ket.Niekedy je to medzi zemou a nebom.Chcem verit ze sa to nikdy nezopakuje ak ostanem tehotna.

stastenka42
6. aug 2013

@sarasota Zlaticko,je to hrozne,ale urcite uz na teba caka pampusik tak sup do toho a mysli pozitivne,nic ine nam nezostava...

stastenka42
6. aug 2013

@bergalm jasné,testni,uz tam mas urcite kolajnicky🙂🙂🙂ja by som nevydrzala ...

lienka_1
6. aug 2013

@sarasota Budem silno drzat palce! 😉

lienka_1
6. aug 2013

@schatje6 My sme na tom podobne. Ak Boh da, tak nas caka 5. IVF. 1x tiez biochenicke a odvtedy ani skrt.

dafy
6. aug 2013

@sarasota už sa nám to kráti 🙂 😝

dafy
6. aug 2013

@bergalm už aj na 13 deň možeš 😀 😀

dafy
6. aug 2013

@lienka_1 lienočka a vy ste ako na tom??kedy mate ist na odber?

dafy
6. aug 2013

@ria191 ty mindža ze vraj nohy hore?, 😀 😀 😀 skusim ale ked nepomože ta uvidíš 😠 😎 😎

dafy
6. aug 2013

@sarasota aj tebe bude robit vklad Stelcl??

holly74
6. aug 2013

@sarasota Moc držím palce! A to čo bolo, to sa už nezopakuje, neboj, určo bude všetko ok 😉

gerdusha
6. aug 2013

dr. mi predpisal po dnesnom et pichat clexane...a ja truba som az doma zistila, ze expiracia je 07/2013

mam to pichnut??

bettypo
6. aug 2013

@gerdusha ano mozes

gerdusha
6. aug 2013

@bettypo

fakt fakt? jeeejda, to si ma potesila

bettypo
6. aug 2013

@gerdusha len 6 dni po expirke

gerdusha
6. aug 2013

@bettypo

momentalne som na chalupe, este aj zajtra...chcem ist skusit do lekarne, ci by mi zajtrajsiu davku nevymenili za dobu pred expiraciou...

neviem,ci to robia...skusim...

lienka_1
6. aug 2013

@dafy My sme na tom vyckavajuco a nie ruzovo vyzerajuco 🙄 Ale uz sme zvyknuti 😀

schatje6
6. aug 2013

@lienka_1 a kedy planujete, ak teda planujete dalsie IVF? my sa dokopy snazime uz 8rokov...

nelly3
6. aug 2013

@schatje6
aj my 😢

bergalm
6. aug 2013

@dafy ok dik no uvidime sak mm mi hovori ,ze az na ten 16ty ale dam ho skor 😀 nech vieme na com sme 😀

schatje6
6. aug 2013

@nelly3 hm, je to uz vecnost...my ideme aj adoptovat a zrazu budeme mat doma krdel deti, snad 😉

lienka_1
6. aug 2013

@schatje6 Musime pockat, ci sa manzelovi zlepsia vysledky. Dufam, ze este nieco stihneme kym budem mat 40. Dali sme si limit, lebo potom by clovek nevedel prestat. Aj tak mam pocit, ze sa nas zivot toci okolo IVF uz strasne dlho.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre