Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zajacik...
23. nov 2009

Avaka, Mirindik, dakujem vam a pozdravujem vase dievcatka 🙂

lulu27
23. nov 2009

Ahojte kočky. Tak sme sa práve vrátili, nakoniec tú hodinu o 16h som nepoplietla. Prišli sme tam trošku skôr, po vyplnení formulára s osob. údajmi nás zavolal k sebe dr. Stelcl, ktorý bol veľmi zlatý. Zobral nás o 15 min. skôr čo sa nám u nás v centre nikdy nestalo. 🙂 Keďže som dnes 1DC, tak by som si musela do zajtra zohnať lieky, čo je nemožné, tak sme sa zatiaľ dohodli, že mi predpísal Clostilbgyt s tým že uvidíme či nebudem mať iba s ním viac ako jedno vajko, čo mi odkontroluje moja gyn. a podľa toho sa uvidí ďalej. Je optimista, tak musíme veriť aj my. 😀

julietka
24. nov 2009

lulu aj my sme chodili ku Stelclovi 🙂 a tiez som stimulovala clostilom

mirindi mas pekne vysledky to je dobre a netrap sa s tymi vychadzkami ved byvate v rodinaci tak si vyjdes do zahradky, alebo na terasku a nadychas sa cerstveho vzduchu. Horsie by bolo keby si byvala v bytovke, na balkone to nie je ktovieco..

avusik my nemame postielky este..jeden znamy nam slubil ze spravi, ale nevyzera to realne, ale ja sa tym vobec netrapim, postielky staci kupit aj ked sa drobci narodia, muzik bude mat potom dost casu a nebojim sa ze by nevybral dobre, on ma narocny vkus na zariadenie a vsetko okolo drobcov 😅

zdravim vsetky ostatne babule 🙂 dnes asi spime vsetky vsak? veru take je pocasie..

zajacik...
24. nov 2009

Ahojte, mame potvrdene srdiecko 😵

kanhwa
24. nov 2009

Zajko, ja som to vedela, hrozne-hrozne sa s tebou tesiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a este aj takto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
24. nov 2009

Kanhwicka dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 Pevne verim ze aj ja sa tak budem s tebou tesit o 2 tyzdne 😵 😵 😵 😵 CMUK 😉

takyna
24. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 aj my máme potvrdené srdiečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Zajko gratulujem 😵 😵 😵 😵

mirinda10
24. nov 2009

zajacik super 🙂 tak nech len drobec pekne rastie a mamula s tatinom nech sa raduju z rastuceho bruska 🙂

zajacik...
24. nov 2009

Takyna tesiiiiiiiim sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
24. nov 2009

Mirindik dakujem 🙂 🙂 🙂

zajacik...
24. nov 2009

Inak nam dnes na UZV nasli aj 2. dutinku, ale zrejme sa zastavila vo vyvoji, takze syndrom miznuceho dvojcata... tak hlavne aby bola tato babika OK a anjelik na nu bude davat pozor 🙂

takyna
24. nov 2009

a podla sona sme 7a 6 🙂

pozdravujem všetky naše kočky 😵

mirinda10
24. nov 2009

taky super dnes nam tu robite iba velku radost to ja otvorim konika a hned sup dve srdiecka to budu krasne vianoce, tesim sa s vami

tak teraz je na rade diorka ale ta bude tiez rozdavat iba radostnu novinku uz aby bol stvrtok 😉

dior
24. nov 2009

Takyna + Zajacik - 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -pre vase deticky 🙂

Taky,tak ty si bola u dr?

Zajacik ake to bolo, kolko ma babo?

takyna
24. nov 2009

Mirindík ďakujem 🙂 aj s teba a princezničky mám radosť, len tak ďalej 😵 😵 😵 😵

zajacik...
24. nov 2009

A my sme podla sona 7+1, takze Taky, predbehla si ma 🙂 Kedy si mala odber? Ja 15.10. a podla mojich vypoctov som dnes mala byt 7+6, takze dufam ze bublinka velmi nezaostava... 🤐

takyna
24. nov 2009

Ahoj Diorík, áno bola som lebo som mala tie bolesti, hneď ma zobral zlatý bol, ale všetko by malo byť ok, klop,klop,klop

takyna
24. nov 2009

Zajko ja som bola 14.10 na OPU čiže, nezaostávate 😉

kanhwa
24. nov 2009

Takyna gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 To je ale dnes krasny den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik...
24. nov 2009

Diorka no nas doki nieje velmi zhovorcivy, na monitor som nevidela lebo ho ma otoceny k sebe, ani fotku mi nedal... ale ked som pocula "akcia srdca" tak uz mi viac nebolo treba ku stastiu 😵 😵 😵 Drzim palce aj tebe 😵

takyna
24. nov 2009

Kanvi ďakujem 🙂 , očakávam také isté správy aj od teba zanedlho 😉 🙂

takyna
24. nov 2009

Zajko a môj doktor mi otočil monitor, síce som zvuk nepočula ale videla 🙂 a mám aj fotečku neskôr pridám 😵

julietka
24. nov 2009

zajko, taky gratulujem k srdieckam, taketo krasne spravy sa dobre citaju 🙂

takyna
24. nov 2009

Juli ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik...
24. nov 2009

Julietka dakujeme 🙂
Taky to u nasho dokiho nehrozi ze by nam doprial tu radost vidiet to nazivo, ale vo stvrtok idem k svojmu obvodnemu gyndosovi a on mi tiez chce robit UZV, tak tam uz budem vidiet, lebo tam je monitor otoceny smerom ku mne 🙂

takyna
24. nov 2009

baby , ale som sa tak strašne bála, že mi bolo aj zle..... 😔

dior
24. nov 2009

doktorov to velmi nebavi,ale my cakame na kazde ich pozitivne slovo 😵 ,ale vies, ja by som pomali ocakavala pol hod. ulz ako na 3D 😀 a pre nich to taketo malicke este nie je zaujimave...ale pre nas je to vsetko

takyna
24. nov 2009

Zajko ja som bola tiež milo prekvapená s jeho reakcie, lebo ako Diorka píše veru doktorov to nebaví 😝

zajacik...
24. nov 2009

Taky mi nieco hovor, ja som od nervozity nevedela v noci zaspat a o piatej som uz bola hore, spala som dokopy 4 hodiny aj to som sa furt budila... asi si to idem teraz vynahradit, ajked myslim ze od stastia nezaspim 😅

zuzla80
24. nov 2009

Taky, Zajko supeeeeer - moje teším sa s vami, jupííííí 😵 😵 Dúfam, že takto krásne budeme všetky pokračovať až do júna/júla 🙂 Až ste mi vyčarili úsmev na tvári. Tak na nás s Diorkou myslíte vo štvrtok

Avuška no to by ma nenapadlo, že tie rozpárané nohavice - že, to môže byť preťaženou nápravou 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre