Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
8. aug 2013

@melisska zavolala som na to druhe cislo centr.as rep...tam mi dvihol neviem kto 😀 😀 a on povedal ze pokial lekar nenapísal ze vysadit tak mám brat dááále 😀 😀 tak beru 😝 😅 ...si ma vyplašila koza to sa robí?? 😲 😀

nelly3
8. aug 2013

@dafy
no pri KET ako pise aj falin sa berie stale estrofem/estrimax .

falin
8. aug 2013

@ana79 - drzim palceky, len sa pekne setri. Koko ste vkladali?

ria191
8. aug 2013

@dafy tak ti treba ty ťapa berieš to príliš vážne a napäto od začiatku ti hovorím, že zvoľni. Aj keby si ho mala vysadiť a ty ho berieš ďalej, tak sa nič nestane. Aj ja som ho na SK brala aj po vklade. Po KET-e musíš mať všetko na saláme ako sa u nás hovorí rozumieš? inak dostaneš po holej rici odo mňa osobne 😀 😀 😀

ria191
8. aug 2013

@ana79 bez toho kontrolovania to hádam ani nejde, ale bude to v pohode. Veľa šťastia 😀

ria191
8. aug 2013

@zlatanka30 wow, že tri 😀 😀 😀

tinka9075
8. aug 2013

Babenky musíte bojovať a nevzdávať sa aj keď je to niekedy veľmi ťažké ja som bojovala 15 rokov a výsledok spinká v postieľke 🙂 🙂 aj keď ma mnohý strašili že starostlivosť o dvojičky je náročná mne sa nezdá nik mi nepomáha a zvládam sama nechcem pomoc od nikoho 🙂 🙂 🙂 všetkých snažilkám držím palce aby ste rýchlo boli tehuľky a potom maminky 🙂 🙂 🙂 🙂 pre tieto dva poklady sa mi oplatilo bojovať 😉 😉

ria191
8. aug 2013

@tinka9075 RF robí veru krásne detičky 😀 😀 😀

tinka9075
8. aug 2013

@ria191 to áno deti vedia robiť pekné hlavne Štelcl ten ich už na sk má dosť 😀 😀 😀

melisska
8. aug 2013

@dafy novsak to je akútne, ked nevieš dokedy brať lieky

melisska
8. aug 2013

@dafy no mne lekár estrofem nespomínal vôbec ani či brať ani kedy vysadit, ja som od vkladu nebrala načo :-*

melisska
8. aug 2013

@tinka9075 krásne pusinky 🙂

alfa8
8. aug 2013

Ahojte citam tuto diskusiu a musim sa pripojit k pozitivnemu hodnoteniu REPROFITU...Perfektny pristup aj lekari ja som chodila k doktorovi Koudelkovi...Na Slovensku som chodila do ISCARU v Bratislave ale to sa neda porovnat....REPROFIT urcite odporucam.... 🙂

ana79
8. aug 2013

@falin vkladali sme 2 CM+ na zmrazenie sa nam nedovyvijalo ostatne tak len toto.uvidime ci sa tymto bude chciet.

tinka9075
8. aug 2013

@melisska ďakujem sú to také naše malé zlatíčka 🙂 🙂

bergalm
8. aug 2013

@tinka9075 su fakt pekne deturence 🙂

tinka9075
8. aug 2013

@bergalm ďakujem to nám každý hovorí keď niekam ideme všetci ich obdivujú a ja som potom taká spokojná mama 🙂 🙂 🙂

sarasota
8. aug 2013

@ria191 dakujemeeeeeeeeeeee 🙂

sarasota
8. aug 2013

@stastenka42 dakujem pekne.A ty kedy ides na krvicku? Budem drzat palceky nech je HCg krasne vysoke. 😉 🙂

tinna13
8. aug 2013

Ahojte baby, dnes som mala Ket, robil ho Marcelko 🙂
@sarasota
@dafy drzim vam palce na zajtra

sarasota
8. aug 2013

@tinna13 dakujem .Budeme si drzat palceky navzajom verim ze teraz sa nam to podari 😉 🙂

stastenka42
8. aug 2013

@tinka9075 su prekrasne🙂🙂🙂🙂
@sarasota
@tinna13 @dafy babulky drzim palceky nech mate krasne dve //na testikoch🙂🙂🙂 to bude aky plodny april?? Budeme mat dokopy deti ako smeti🙂🙂🙂🙂🙂

melisska
8. aug 2013

@tinna13 pfuj, pfuj, pfuj držíme palceky 🙂

nelly3
8. aug 2013

hallo a so mnou kto pojde do toho???? nebodaj pojdem sama ☹

tinka9075
8. aug 2013

@stastenka42 ďakujem aj tebe také dvojičky prajem je to radosť aj keď starosť ale tej radosti je viac 🙂 🙂

tinka9075
8. aug 2013

@dafy
@sarasota babenky držím palce veľmi tak zajtra bude mať Štelcl oplodnovací deň 😀 😀 😀

melisska
8. aug 2013

@nelly3 ty nastupis na tehu vlnu 😉

jahoda333
8. aug 2013

Babenky na zajtra vela stasticka zelam pfuj pfuj drzkajte sa Marcelko to zvladne na jednotku 😉 🙂

zlatanka30
8. aug 2013

@tinka9075 vsak pockaj ak budu vacsie presne toto som si vravela aj ja ,ze nepotrebujem pomoc a teraz som rada,ze ich niekto vezme aspon von.

tinka9075
8. aug 2013

@zlatanka30 to sa nebojím my máme dom velký dvor a záhradu tam si môžu behat a budem ich mat pod dozorom 🙂 🙂 ja ich nikomu ani vozit nedám ved by som umrela od strachu keby som ich nevidela len minútku 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre