Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
8. aug 2013

@sarasota
@dafy myslíme na vas🙂 zajtra krásny den 🙂 pre vas najkrajší

mirkakn1
8. aug 2013

@amonda tak potom wauuuu 😀

dafy
8. aug 2013

@tinna13 dakujeme 🙂 aj ja držím tebe palčeky 😉 takže Marcelko teraz oplodnuje o sto šesť 😀 😀

dafy
8. aug 2013

@stastenka42
@tinka9075 dakujeme teraz to uz hádam vyjde 🤐 😵 😵 😵 😵

dafy
8. aug 2013

@melisska 😵

dafy
8. aug 2013

@sarasota zajtra sa vidíme možno 😀 😀 😀 keby som ta nespoznala kopni do mňa 😀 😀 😀 😀 jááj tá cesta dlhá pred nami ty to máš na skok jak ti fajne..

dafy
9. aug 2013

dobré ránko 😀 😀 o pol hodku vyrážame 😝 😝 držte palčeky 🙂

tinna13
9. aug 2013

@dafy drzime, vydrzte to v tom teple 😝

lubica1979
9. aug 2013

@dafy držíme prsty nech to dopadne na výbornú 🙂

melisska
9. aug 2013

@dafy ty si ma predbehla 😕 😀 silne držíme 😵 aj
@tinna13
@lubica1979 😀
Dobré ranko dievcence 🙂

lubica1979
9. aug 2013

@melisska dobré ránko 🙂

tinna13
9. aug 2013

@lubica1979 aj ty si bola na vklade? nejak mi to uslo 🙂

lubica1979
9. aug 2013

@tinna13 nie, ja som nebola teraz, ja som bola v máji na ET.
silno Ti držíme prsty nech nájdeš na test // 🙂

lenka2013
9. aug 2013

@falin Kto nezažil nepochopí ,čo sme schopné pre to urobiť ,aby sme mali dieťatko,ja keby to pomohlo sa aj klincov najem

falin
9. aug 2013

@ana79 - dufam ze ano, ze to budu tie prave. 😉 . Ani my sme nemali tentoraz na mrazenie 😖

@tinka9075 - tinuska, krasnucki su 🙂

@tinna13 - verim ze mal stastnu ruku a tentoraz to vyjde 🙂

@sarasota @dafy - baby , dnes je vas den, drzim palce 😉

falin
9. aug 2013

@lenka2013 - presne ako pises 😎

tinna13
9. aug 2013

@falin dakujem moja, no snad uz ano, zajtra robis test, ze? Silno drzim palce nech uz to tam je. Ta obdivujem, ze si vydrzala netestovat . A ake mas pocity, citis, ze by to mohlo vyjst? Ja vzdy viem ci ano alebo nie, zatial ma moje pocity a priznaky, nepriznaky nikdy nesklamali 😉

tinna13
9. aug 2013

@lubica1979 dakujem

ria191
9. aug 2013

@tinna13 veľa šťastia a hlavne pohoda klídek tabáček, ale vyzerá to tak, že si veľká pohoďáčka aspoň podľa foto 😀 😀 😀

ria191
9. aug 2013

@sarasota @dafy tak kočule tfuj tfuj tfuj držte sa 😀 😀 😀

ria191
9. aug 2013

@melisska dobré ránko svetlo mojich očí 😀 😀 😀

tinna13
9. aug 2013

@ria191 dakujem, ano ja som dost velka optimistka a beriem to tak sportovo 😝

melisska
9. aug 2013

@ria191 😀 😀 😀 dobre rano moja cicuška 😀 😀 😀

falin
9. aug 2013

@tinna13 - ano, zajtra testujem. No ani mna zatial moje priznaky/ nepriznaky nesklamali a vzdy bolo tak ako som to citila. A v tom je teraz hacik, citim sa absolutne netehotne a velmi sa bojim, lebo mam pocit ze na teste bude iba /. Snazim sa tie pocity zatlacit do uzadia a verim na zazrak 😔
A neobdivuj, kebyze sa citim tehotne, tak by som nevydrzala a testovala skor 😝 😎

amali
9. aug 2013

@falin ahojky, ja som sa vôbec necítila tehotne a necítim sa doteraz......až ked ma poriadne kopnú a vidím to brucho pred sebou 😉 , bude to dobre 😉

nelly3
9. aug 2013

dobre ranko, ale je teplo, ja mam v kancli 33 stupnov 😝 a sa lepim 😝 jaj ale vas bude tolko tehuliek, super na jar same bruchate budeme 😵

nelly3
9. aug 2013

@falin
a ake mas nachystane testiky? mamatest su najlepsie. moc drzim palce, velmi ti to prajem moja 😉

stastenka42
9. aug 2013

@falin Zlaticko,ja sa stale citim netehotne,az zacinam mat strach ci nahodou...dnes som kontrolovala ciarky ci su tam,zatial ano no nesilneju,tak do pondelka budem v strese..okrem bolenia prsnikov absolutne nic,nic...tak neboj,bude to tam🙂🙂🙂🙂

melisska
9. aug 2013

@amali akurát sp m na vas myslela 🙂 aj strapulu, ze kde ste

amali
9. aug 2013

@melisska ja som tu stále len neprispievam.......... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre