Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
10. aug 2013

@amali dobre je 😀 😀 😀 sikovna tehulka 🙂

stastenka42
10. aug 2013

@dafy sliznicu som mala 8,6 a estrimax beriem stale 3x1tbl

mirkakn1
10. aug 2013

@falin ☹ to mi je velmi luto 😠

lubicaligocka
10. aug 2013

Dnes som mala 1.ult.( 7 den menopur 75) 21 vajok. 15-4 mm. Sliznica 11.5mm zajtra zacinam s orgalutran a mam dobrat aj menopur. V utorok o 13.00. mame byt uz v Brne na 2 scan. Machac mi napisal do mailu, že to vypada velmi nadejne. Juuuj a uz je to skoro tu.

melisska
11. aug 2013

@lubicaligocka vajok veľa 🙂 na takú davku, držíme palceky🙂

lubicaligocka
11. aug 2013

@melisska dakujem niektore boli ale malinke len 4 mm. Mám este 3 davky menopuru tak hadam este podrastu. Aka velka ma byt sliznica? Že vraj ju mam 3 vrstvovu.

sarasota
11. aug 2013

dobre ranko 🙂 Brusko prestalo boliet 😒 to nie je dobre znamenie ale verime 😉

gerdusha
11. aug 2013

Baby, vyfasovali ste po et aj estrimax preventivne, tzn aj ked mate ok sliznicu?

lubicaligocka
11. aug 2013

Už mám za sebou 1. Orgalutran a nejak ma to miesto svrbi. Mali ste pri orgalutrane reakcie?

tinna13
11. aug 2013

@gerdusha nie nikdy

tinna13
11. aug 2013

@sarasota ale aspon ta uz bolelo, to je dobre znamenie 🙂 , mna este nie 😒

stastenka42
11. aug 2013

@tinna13 nejako mi to uslo aj ty si bola na vklade?

tinna13
11. aug 2013

@stastenka42 ano ano bola 🙂 , den pred sarasotou a dafy 🙂

melisska
11. aug 2013

@sarasota mňa vobec nebolelo 😉
@lubicaligocka nie, mňa nesvrbelo
@tinna13 pfuj, pfujpfuuuuj ,chytajte 😀 😵 😀 😵 😎

stastenka42
11. aug 2013

@tinna13 tak potom Samozrejme aj tebe posielam srdiecko do bruska nech ti krasne zacne bit🙂🙂🙂

tinna13
11. aug 2013

@stastenka42 dakujem krasne 🙂

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 dnes ku mne zavitala depka a to som len druhy den po vklade hes ty svina 😠

stastenka42
11. aug 2013

@sarasota ha ha musím sa smiat lebo my sme asi vsetky rovnake...to robia tie hormony..ja stresujem v kuse..a teraz uplne najviac,a nechcem sa vidiet ked mi potvrdia ze som tehu,to uz budem uplne na prasky....

tinna13
11. aug 2013

@sarasota aj na mna uz asi lezie 😒 , nejako ma opusta pozitivne myslenie 😒, chcem poriadne bolenie brucha nech viem ze som v tom 😝 ach jaj.V piatok budem testovat. Ideme na wellness pobyt tak potrebujem vediet ci sa mam setrit alebo nie.

sarasota
11. aug 2013

@stastenka42 🙂
@tinna13 ja som vzdy dostala mrchanu ked som nebola tehu aj ked som brala utrogestan tak v sobotu je aj moj den a sem tam prisla aj skor ako mala a ked som bola tehu tak som mala brucho nafuknute ako balon.

tinna13
11. aug 2013

@sarasota brucho som mala aj ja nafuknute hned po vklade a aj ten dalsi den, aj ma prehnalo 😝 . Vcera uz nic. Ale ja cakam take to menstruacne bolenie brucha, to je u mna jasny signal, ze sa to podarilo. Ale co si pamatam tak pri uspesnych pokusoch /2/ tak sa to zacalo na 3-4 den po. Tak este mam trochu casu 😀 A mrchu som nikdy nedostala skor, az ked som vysadila utros tak potom do 2 dni.

stastenka42
11. aug 2013

@sarasota ale Zlaticko,myslime pozitivne,vsetky budeme tehu,vsetky budeme rodit v aprili ,vsetky budeme mat "blaznive" deticky a vsetky budeme stastneee..len musíme vydrzat..a tie depky su v pohode,to s nami robia tie hormony...bude to dobre..

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 tak mna uz dnes 3x prehnalo.Musime uz iba verit a ked nic tak ja mozno pojdem hned stimulovat.Stelcl bude mat ale 3 tyzdne dovolenku vyskusame inych odbornikov z Reprofitu. 😉

tinna13
11. aug 2013

@sarasota aj ja tak chcem ked teraz nic, tak uz mam doma aj recepty a sup nato. Popravde ja by som uz radsej ineho oplodnovaca 🙂 . Marcelko je sice fajn, a skvely ale v mojom pripade mu to nejak nevychadza 😖 Najradsej by som brala Koudaka, tan ma oplodnil hned na prvy sup 😀 . Ale samozrejme verime, ze uz nebude treba, ze?

tinkatinulka
11. aug 2013

@nomxxx dneska držim palcoky 🙂

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 verime ze nebude treba 🙂 Ja som si zohnala lieky tu na konikovi.

tinna13
11. aug 2013

@sarasota ja mam este 1 pokus hradeny poistovnou

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 verim ze ten pokus uz nebudes potrebovat len ak by si chcela este 3 babatenko 😉

tinna13
11. aug 2013

@sarasota rada by som mala 3 deti. Ak maju byt 3 tak nech su teraz dve 🙂

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 tak ti zelam dvojicky a nech je to parik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre