• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. októbra 2017 
@nelly3 este ze ta mame :slight_smile: Len ho prinies....:wink: Na buduci rok by som ho uz potrebovala :grinning:
12. aug 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence, tak prvý telefonát a našich 5 fazuliek zatiaľ žije, určite vydržia do piatku a 2 z nich si donesiem domov :slight_smile: ...sa tešíííím :slight_smile:
12. aug 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@nomxxx super nech sa krasne delia :slight_smile:
12. aug 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx tes sa :slight_smile:
12. aug 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx
ja som mala tiez 5, takze vsetko bude oki, dve vlozili, jedno ostalo na KET, ostatne boli slabe, v brne slabe uz potom nemrazia ako na SK, tam vsetko co sa da :angry:
12. aug 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby u mojich rodicov sa motaju uz 3 tyzdne 2 bociany, raz u jedneho sudesa potom u druheho a na strechu mojich rodicov nie. Cice sa ten bocian kukal na mna ale neprisiel =(.No dufam ze si to este rozmyslia , zacinam za chvilu stimulku. Tak vam vsetkym prajem aby ste videli bocianokov;););)
12. aug 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Babenky posielam vám tohto krásavca nech prinesie šťastie :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
no nech sa páči tento berem :grinning:
@sarasota
12. aug 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
mne poistovna preplatila cely soft do 2tyzdnov som mala peniazky na ucte mam vseobecnu zdravotnu poistovnu :slight_smile:
12. aug 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, chcem sa opytat, za aky cas posielaju z RF mail o mrazeni embryii. Pri predchadzajucom pokuse nam nic neostalo na mrazenie a mail o tom prisiel dost neskoro po ET (tyzden aj viac). Tak ma zaujima, ci ked je co mrazit pride mailik skor. ET som mala v sobotu, ale este mi nic neprislo. Vdaka :slight_smile:
12. aug 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pixie18
neboj pride ti to tento tyzden :wink:
12. aug 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočeny chcem sa vás opýtať či mi neviete náhodou poradiť či poisťovňa prepláca umelé oplodnenie aj v Brne. Ešte som nebola ani na jednom takže som nečerpala ani jeden pokus a chcela by som vediet či by mi dačo preplatili ďakujem vám za odpovede :slight_smile: kedže som už bola na IUI v Bratislave tak ma to tam už vôbec neláááka :frowning2: chceme skúsiť Brno
12. aug 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pixie18

Nam prisiel mail za tri dni
12. aug 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaamario
ano preplaca, musis si to ale najskor ty cele zaplatit a potom poziadas zdravotnu poistovnu o refundaciu nakladov, preplati cca okolo 1000€, vseobecna a dovera, union myslim ze nie.
12. aug 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem:slight_smile:potešila si ma :slight_smile:super sprááva pekný dník ti prajem:slight_smile:
12. aug 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 taky nas sprevadzal cestou do brna ked sme isli pre babulky...
12. aug 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaamario ahoj, ja som bola prave tento tyzden podať fakturu z reprofitu spolu s prijmovými dokladmi,, dokladmi za lieky ktore som si na stimuláciu sama kupovala tu na SR a správu o vložení a so ziadosťou som to podala poisťovni. ze to schvaľuju a uhradzaju, tak uvidime kolko z toho. drzime palce
12. aug 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk dakujem si zlatá a bola si spokojna?aký je tam prístup lebo v Ba som si pripadala ako na bežiacom páse ako noo dobre dalšia asi tak :cry: celéé zle mala som s toho ich prístupu depky :frowning2:
12. aug 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Ahoj, uz sme konecne doma :slight_smile: takze doma mame krasnu 2930g a 49cm slecnu Sofiu. Je nadherna a velmi je dobrucka. Vsetky snazilky pozdravujem a prajem iba stastne konce.
12. aug 2013 o 18:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@zuzankaamario ja som tiez bola v gynfive v blave ale pristup ako ty sama vravis k nicomu spravali sa tam ku mne ako k nejakej handre nikdy viac kdezto v brne su mili vsetci a citila som sa tam aj s manzelom vyborne a boli sme velmi radi ze sme presli do brna bola to ta najspravnejsia volba kedze v Ba tahaju len z lud :wink: i peniaze naopak v brne sa snezia pomahat moj nazor a nazor asi vela parov.
12. aug 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 noo a ja som bola tam až už nikdy viac :frowning2: bola som len znechutena a stresovana júúj tak supiš :slight_smile: na brno zatial čítam same dobre veci takže idem dotoho dakujem ti za tvoj nazor :slight_smile:si ma pozbudila som sa báála že je to už všade take hrozne :unamused:
12. aug 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 @gerdusha dakujem za info. tak budem cakat a dufam, ze mailik pride s pozitivnou spravou :wink:
12. aug 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaamario nienie v Brne su uplne suprovi lekari a to uz nieco znamena ked moj manzel sa tam citil vyborne. :wink:
12. aug 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga srdecne gratulujem k dcerke zelam jej vela zdravicka a Bozieho pozehnania.Maminka a tatinko uzivajte si kazdu sekundu stravenu v rodinnom kruhu. :slight_smile:
12. aug 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy tak taketo faro by som brala no uvidime :wink:
12. aug 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@staga blahoželáme a prajeme veľa zdravicka :slight_smile:
12. aug 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3
@nomxxx baby a cim ste stimulovali ked obe ste mali 5?:slight_smile:
12. aug 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaamario no my sme sa rozhodli po trojročnom snažení na odporučanie dobrej kamošky čo ma z reprofitu dvojičky, ze ideme aj my do toho, niet čo odkladať kvoli veku. a tak sme boli na 1. IVF , pristup max.ochota, uplna otovrenosť, človek sa popyta všetko otvorene. v podstate je jedno ktoremu lekárovi pôjdeš podla mna, všetci su prijemní a perfektní. my sme mali dr.kurecovú, robila mi aj odber, ale vklad mi robil sluzby konajúci lekár, to sme boli v nedelu z rana. tak to dobre vyšlo. dali sme si vloziť dve, ked boli zrele , aj ked nam odporučali len jedno kedze je to prvé Ivf.
tak drzim palce papa
12. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota tak toto je aj u nas sarasotka mm to robi tiez a clovek sa potom citi 2krat horsie :wink: ale neboj tentoraz bude viskat od radosti :grinning:
12. aug 2013 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok