Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
24. nov 2009

Tomka... thuj thuj.. uspesne uhniezdovanie 😉
Lulu.. takto to je najlepsie hned zrychla bezcakania;)... nepisala si ze si 10dc?? 😕 alebo sa mi to mari? zase daco?... lebo to by bolo nejake divne zacinat stimulku 😨
Nika...nenajdes tu jednej kocky ktora by nebola spokojna... vela sa tu opakuje takze ak budes mat trezlivost zopar stran dozadu precitat alebo aj zaciatok dozvies sa len same pozitiva.. na pristup...i financne ...su proste skveli odbornici...s ludskym pristupom 😉 je tu vela tehuliek co svedci o ich uspechoch 😎 ...

kanhwa
25. nov 2009

Ahojte,
Tomka, to je krasa, ze nakoniec isli do bruska obaja, drzim palce na pozitivny vysledok 🙂
Oli, uspesnu stimulku, nech len vajka pekne rastu a dozrievaju.
Leni, termin mam urceny, ideme na 11:00
Baby, ste hrozne zlate, vasa podpora pre mna vela znamena, tak stale verim, ze to dobre dopadne. I ked som celu noc nespala a bala som sa, ze co bude s mimozemstanikmi, kym si po nich prideme. A stale sa bojim...uz by som rada bola spat doma aj s nimi.
Popoludni som tu ako na koni a podavam spravu 🙂
Pekny den vsetkym 🙂

lulu27
25. nov 2009

Ahojte,
Tanittka pôvodne som mala brať len tabletky a na 10 deň ísť k svojej gyn. ako to vyzerá, či sa vytvorilo viac ako jedno vajko, pretože dr. Stelcl mi povedal že by sa mi aj s pomocou liekou mohlo vytvoriť pár vajek. No lenže zlaté baby mi napísali IP, že majú lieky kt. zháňam, tak som neváhala, večer po práci išla pre ne. Dorazili sme domov, išli k mamine, kt. mi vždy pichá injekcie a hneď mi jednu šupla. Teraz som písala aj dr., že som už aj včera začala pichať.
Kanhwi držíme palčeky a čakáme na správičky 🙂

takyna
25. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 , dnes v noci aj ráno, mám také motanice s hlavou 😒 , normálne ma baká ako pod vlyvom alkoholu, tlakomer máme pokazený, mali ste to niektorá?

tanitta
25. nov 2009

ahojky..
Lulu .. aha uz chapem 😉
Taky...nemozes to mat z utrosu?...ja som si raz dala nalacno lebo som ho papala..mozno aj z toho magnezia si tak omamena...ved znizuje aj tlak....no si mala vidiet mali sme zrovna do brna mangela ma musel podopierat....

tanitta
25. nov 2009

inak take motanice mavam skor teraz... hlavne v noci sa mi sniva ze je mi zle a ono mi je naozaj blbo...lebo ked otvorim oci mam pocit ze sa hybe cela izba...esteze lezim...moze to byt cokolvek aj krcna chrtica...

takyna
25. nov 2009

myslim ale ze to bude tym nizskym tlakom, utosa beriem zo spodu, presne tak cela izba sa moce

ako u vas? presli teploty?

lenka20
25. nov 2009

caute babulky 😵
tomka - no super super super, bobaci sa drzia obaja, to je prekvapko 😵 takze thuj thuj thuj nech sa pridas do klubu tehuliek 😉 😵 😵
kanhwik a ty nech dnes poobede prides domov tiez s 2 fazulkami v brusku 😵 😵 cakame na spravy 😉 inak ja som tiez predchadzajuce roky vzdy darcekovala naozaj na poslednu chvilu, ale teraz ked som doma, tak sa mozem plne venovat takym milym veciam, takze super...
lulu tak ty si na to takto vhupla, ale vyborne, ked ti osud prihral na smec tak to treba vyuzit 😉
nika - co viac povedat - Reprofit je vyborny - citaj dozadu, vsetky sme spokojne a pomalicky po jednej aj tehotne, takze okrem toho, ze sa tam clovek citi fakt super, tak su aj vysledky 😉 okrem tohto vsetkeho je na nich uzasne, ze cloveka neodpisu, vzdy ti daju najavo, ze sa nemas bat, ze nie si strateny pripad, ze sa da nieco robit.. asi tym, ze su zamerani na darcovsky program tak sa vazne stretaju s kadejakymi pripadmi zlozitymi, starsimi parmi.. takze nemas pocit, ze si tam najstarsia a ze tvoje vajka uz su nafigu.. ani naznak takej vety ze
,, vo vasom pripade uz len.... ,, takze vrele odporucam, skocte tam na konzultaciu, nic ta to nebude stat a uvidis aky dojem na vas urobia.. a dalsi klad je, ze sa tam paci aj manzelom 😉

tanitta
25. nov 2009

prave vstava... v noci uz bol studeny takze dufam ze uz ok... pekni dnicek;)

lenka20
25. nov 2009

takynka moja no hcg asi ucinkuje... ak nemas doma tlakomer tak si chod do najblizsej lekarne dat zmerat, ale na tvojom mieste by som si nejaky mozno aj kupila na doma, aby si si mohla pohodlne meravat.. ale nie taky na zapastie, ale taky ten klasicky na rameno, tie su vraj presnejsie..

tanitta
25. nov 2009

Leni... dakujeme za pozdrav;).....posta nesklamala 😎

takyna
25. nov 2009

budem musiet poriesit ten tlakomer, mame pomerne kvalitny stal vyse 3000Sk a ci sa nepokazil 🙄 , drahe su tie tlakomery, skusim pozicat mozno od svokry

Lenik pozdravujem 🙂 , ja este neviem ani co komu na vianoce, aj ked je pravda, ze nemam teraz vobec chut chodit po obchodoch, medzi davom, unavuje ma to ...

Tanitka tak hadam , uz budete v poriadku, a oslavili ste? ci cez vikend?

bobjan
25. nov 2009

Ahojte🙂
Ako sa mi tu máte??

Prosím vás, myslíte si, že by mi k niečomu bolo cvičenie podľa Mojžíšovej, keď mám nepriechodné vajíčkovody???

lenka20
25. nov 2009

bobi - urcite ano, mojziska je dobra na spevnenie panvoveho dna, na udrzanie plodu... takze efekt to mat isto bude...
takynka- jedni vianoce asi pred 2 rokmi ked sme ivfkovali a bola som len doma, nemala som ako pokupit darceky, takze som to poriesila tak, ze som z netu objednala kazdemu parfem a bolo 🙂 prislo mi to domov, pobalila som a vybavene 🙂
teraz uz sa da nakupit aj na nete co len chces ak mas aspon cca predstavu co by si komu chcela...
tanicka - no nemate za co, som sa oneskorila 😝 tak dobre, ze uz je malemu lepsie... nech uz je zdravucky..

mirinda10
25. nov 2009

taky ja som mala strasne migreny ja normalne tym netrpim ale do 12tt tym, ze som negrckala tak ma motalo a hlava mi sla prasknut od bolesti, tak som ako indian lezala s mokrou handrou na hlave a trapila sa. ja moc neviem co je to migrena ale teraz ma to chmatlo v plnej parade. teraz uz je vsetko ok

tanitka super, ze veduci uz nema teplotku

no ja nemam ziaden darcek ☹ asi si ja lahnem pod stromcek a poviem, ze nasa mala je pre nas darcek a hotovo no ved nieco musim poriesit este mame cas ale uz ani nie mesiac

lenik tebe sa to blizi co, kolko este dni postu mas pred sebou😉

dnes je krasne vonku idem urobit dve kolecka okolo domu 🙂

pozdravujem a pozeram na cas tak kanhwa za par min uz bude mat bobacikov v brusku

takyna
25. nov 2009

Leni ty si ako ja , ja som tiez cez net nakupovala minule vianoce 😉 🙂 , parfemiky sice nie, lebo svokra mi pracuje v parfumerii, a mame ich skoro za darmo 😉 , ale elektroniku 🙂

ale díky za typy , mozno veru aj tento rok take nieco vyspekulujem 😵

Ahoj Boby nieco na tom asi fakt bude na precvicovani brusnych svalov, ja som na lavicke posilnovacej takto po porode stravila par mesiacov 😉

mirinda10
25. nov 2009

nika ja som chodila do Iscaru, tak viem o com hovoris, ja to len zo srdca mozem odporucit Brno a nemas to z BA taku dialku, tu chodia babule az z KE ale za kvalitou sa oplati ist taku dialku
ja mam 40 rokov a vidis podarilo sa v Brne pravdaze, takze nevahaj a objednaj sa na konzultaciu nech po novom roku zacinas so stimulkou

takyna
25. nov 2009

Ahoj Mirindik, princeznicka kope? 🙂

bobjan
25. nov 2009

Dievčatká díky. Tak ja sa do toho pustím teda... 😝 Zlepšuje sa tým aj rast sliznice vraj a ja mám s ňou problém, tak uvidíme...ale neviem, ako zistím, či sa mi zlepšila 😕

takyna
25. nov 2009

Bobi prejavý sa to tak , že otehotnieš na prvý šup 😉 😉 😉

olympia
25. nov 2009

Kanhwi, o tomto čase si už tehotná, že? 🙂
Tomka, parádny výsledok! ;)
Lulu, tak to stimulujeme skoro naraz. Ja však zatiaľ nepichám.
Nika, ja sa podpisujem pod to, čo napísala Lenka. Tiež som s RF maximálne spokojná.
Tanitka, super, že maličký je už ok, aspoň môžete ísť na prechádzku, keď je tak pekne.
zdravím aj ostatné. 😵

bobjan
25. nov 2009

Taky, no to teda neviem... 😕 ťažko.... 😢

Držím palce stimulantkám, tehuľkám, Kanhwa - nech sa pekne zahniezdia, podaj info 😉

bobjan
25. nov 2009

Tomka, tak ty si po ET??? Super 😉 Tak to tu bude o týždeň zaujímavé 😎

olympia
25. nov 2009

ahoj bobjan, vidím, že si tu - ja s Mojžišovej cvikmi nemám skúsenosť, ale veľa ženám to pomohlo. A aj na chrbticu je to vraj dobré, takže pekne cvič a prejaví sa to presne tak, ako napísala Takynka. 😉

mirinda10
25. nov 2009

bobjan sa priznam aj ja som cvicila Mojzisku aspon ma neboli chrbat tak len pekne cvic

prave sa opalujem na posteli v spalni, mame tu francuzke okna, tak ich mam otvorene a lezim na posteli a vyhrievam sa ako had, dala som si hore tricko nech sa aj mala trosku opaluje a moc sa jej to paci uz 10 min cvicime teda neviem co asi spartakiadu ale stale sa nejak vrti tak dufam, ze sa jej to paci a som aj napapana, tak si to asi celkom uziva a ja s nou 🙂

v pondelok idem na 3D tak dufam, ze sa nam predvedie vo svojej krase a pripojim nejake foto nech sa aj ja trosku pochvalim aku krasnu princeznu mame 🙂

nadherny slnecny den prajem

lulu27
25. nov 2009

Olympia ty zatiaľ papáš iba liečiky?Zatiaľ mi dr. neodpísal na mail ale určite napíše, podľa vašich skúseností 😀

bobjan
25. nov 2009

Kríže ma tiež dosť často bolievajú, tak uvidíme 😉 ďakujem vám za povzbudenie..
Najhoršie na tom je, že tam budem chodiť sama 😖

zuzla80
25. nov 2009

Čaute babule, ešte som si vás neprečítala, ale na všetky myslím 😉

Ja som sa dnes ráno zobudila so špinením, no proste panika, veď to poznáte, tak som zbehla ešte dnes k lekárke, Bola taká milá, že ma hneď vzala. Musím žiaľ Lenku a Juli sklamať, lebo u nás sa žiaľ párik konať nebude 😔 Jednému, tomu slabšiemu prestalo biť srdiečko, zastavilo sa v 8+6tt - je mi to ľúto, mužík sa hrozne na dvojičky tešil, ale proste náš osud je nevyspitateľný. Dankovčík mi aj vravel, že keď som bola na poslednom utz, tak vraj mi nechcel nič dopredu hovoriť, ale že už vtedy sa mu ten drobček nejavil, tak ako by mal, len ma proste nechcel strašiť - čo aj chápem a som rada, lebo viem, že by ma to len zbytočne vystresovalo.
Druhý drobček je v poriadku, má už 2,68cm čo je 9+2tt - tak sa veľmi teším, aspoň z neho a dúfam, že už nám žiadne prekážky osud nepripravý, lebo by ma to hroze zlomilo. Ďalšiu kontrolu mám 4.12. a poviem vám, že z toho šoku som na fotku zabudla 😔

Majte sa zatiaľ, len som vám chcela dať vedieť.

zajacik...
25. nov 2009

Zuzlik joj moja osud vas teda skusa... ☹ ... ale hlavne ze je druhy drobcek v poriadku a pekne napreduje. Drzkam silno palceky nech je vsetko OK. A mozes ist zajtra na to stretko s Tinuskou? Ci to radsej odlozime a pojdeme to oslavit neskor?

zajacik...
25. nov 2009

Kanhwi tesim sa na vase spravicky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre