Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
17. aug 2013

@sarasota dakujem za srdiecko

bergalm
17. aug 2013

dievcence idete niektora v Septembri stimulovat?snad nebudem sama ☹ vcera mi Stelcl poslal protokol a ze frci na dovcu neviete na kolko?i ked myslim,ze kym pojdem na odber tak uz tam bude 🙂

stastenka42
17. aug 2013

@tinna13 nie moja idem mojej gyndoske...baby strasne hlupa a trapna otazka-mam asi 3dnovu zapchu,snazim sa ako blazon lebo mi aj treba ale nejde to zo mna von...po 20minutach tlacenia som to vzdala..nemoze to tlacenie uskodit mimi ked je to tlak na maternicu?

melisska
17. aug 2013

@stastenka42 netlac, sirup dhupastol, glycerinove čipky- doteraz používam, do jogurtu,mlieka....jednu polievkovú lyžicu lanovych semiacok...kupujem v tescu, su lacnejšie ako v lekárni, denne, pomaranče, pomar. džús100%, mne to pomáha, stolica makucka 😀
Ten sirup som nepila, bolo mi z neho spatne

tinna13
17. aug 2013

@bergalm myslim, ze ide iba na tyzden, urcite sa este niekto najde 🙂

tinna13
17. aug 2013

@stastenka42 alebo este zavarane slivky

melisska
17. aug 2013

@tinna13 áno alebo sušené slivky 😉 ale z tých mi po týždni tiez bolo zle🙂 niečo vyskúšaj

bergalm
17. aug 2013

@tinna13 dakujem a to dufam,snad tam nebudem sama ako kol v plote 😀 a inac gratulujem aj ja chceeem snad v Septembri si najdem aj ja

tinna13
17. aug 2013

@bergalm urcite sa uz podari 😉

nelly3
17. aug 2013

@bergalm
nebudes sama, ja idem koncom augusta, takze vklad budem mat v septembri.

bergalm
17. aug 2013

@nelly3 jooj to som rada no mne to vyde na zaciatok septembra stimulka cca2tyzden odber

nelly3
17. aug 2013

@bergalm
tak to budeme skoro spolu, a cim budes stimulovat? ja menopur od 2DC 150 jednotiek+prednison.

stastenka42
17. aug 2013

@melisska Dakujem,velmi neprijemne to bolo,este sa mi take nieco nestalo...mam to za sebou,Dufam ze sa nic nestalo...nikdy som s tym nemala problemy,radsej si kupim tie cipky alebo nieco,len teraz som nemala na vyber..

sarasota
17. aug 2013

@bergalm ja ked som bola na Ket tak vravel ze bude mat dovcu tri tyzdne a mozno na jeden den skoci do prace 😉

tinna13
17. aug 2013

@sarasota mrcha dufam nedosla 🙂

lienka_1
17. aug 2013

@tinna13 Krasne silne testy. Blahozelam! 🙂

tinna13
17. aug 2013

@lienka_1 dakujem 🙂 , urcite sa aj ty coskoro dockas

lienka_1
17. aug 2013

@tinna13 Uvidime, co nam Koudelka povie buduci pondelok. Mate krasne dievcatko, som si akurat pozrela fotecky. Mohli by ste obe robit modelky 🙂

tinna13
17. aug 2013

@lienka_1 dakujeme 🙂 budem drzat palce

yanka1
17. aug 2013

@nelly3 bergalm ahojte, idem do toho s vami 🙂 ak bude vsetko ok, stimulku zacnem 22-23.8., takze odber a vklad zaciatkom septembra...mne dal stelcl 3x1 clostil a 150 merional...dost sa toho desim, ja mam strasny problem s injekciiami...pisal, ze dofcu ma az do 8.9. ....dievcata, drzme si palce !!! 🙂

tinna13
18. aug 2013

@pikha tiez som sa cudovala kde sa to tu vzalo 😀

bergalm
18. aug 2013

@nelly3 tak ja od2dc clostil1-1-1 + merional amp 2 to je asi 150jednotiek?neviem recepty mi posielaju postou a este ich nemam a v protokole to mam takto clostil do 6DC a Merional do 7DC neviem kedy sa to ma pichat?rano al.vecer?

nelly3
18. aug 2013

@yanka1
tak to budeme asi aj podobne stimulovat a aj mat vklad mozno 😉

nelly3
18. aug 2013

@bergalm
ja som mala taku podobnu minuly rok stimulku, len zo zaciatku som mala 75 jednotiek menopuru a po 1 utz kontrole mi to zvysili na 150 jenotiek. ja picham, teda moja sestricka osobna - manzelik 😀 rano.

nelly3
18. aug 2013

@lienka_1
ides kuknut koudelku, nevies kedy bude mat dovcu? v podstate mi je to jedno kto ma oplodni, len nech ma oplodni 😀

gaga83
18. aug 2013

Baby poradte mi, moze mi zubar robit ukony pocas stimulky? Dnes by mi mala prist ms a od pondelka alebo utorka by som mala zacat stimulku. Teraz neviem co mam robit, ci zacat alebo to odlozit Zajtra rano klusem k zubarke, cely zub musi ist von aj s korenom, kedze je to porcelanovy zub tak kym mi spravia implantat to bude par mesiacov trvat.

sarasota
18. aug 2013

@tinna13 zatial nie chcela som dnes rano testnut ale strach ma premohol tak to necham asi az na stredu kedy by som mala testovat 😉 🙂

lienka_1
18. aug 2013

@nelly3 Konzultaciu mame buduci pondelok. Dnes v noci sa mi s nim s nim snivalo, ze na nas znova zabudol a ja som sa v sne tak velmi rozplakala......podvedome mu to asi neviem zabudnut, ked ma strasi este aj v snoch 😀 😀 😀 😀

lienka_1
18. aug 2013

@gaga83 Ja som menila korunku pocas stimulky, ale pytala som sa na to aj lekara v CARe aj zubara. S implantatom je ine, to telo moze odmietnut. Skus napisat svojmu lekarovi do RF. Drzim palce! 😉

gaga83
18. aug 2013

@lienka_1 dakujem, rano hned idem k zubarovi a podla toho co povedia budem volat do brna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre