Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
18. aug 2013

@sarasota prekonat ten strach nie je veru lahke, tak super, ze neprisla, je tu potoom velka sanca ze si tehotna 🙂 O 3 dni sa dozvieme pozitivnu spravu.

stastenka42
18. aug 2013

@sarasota Zlaticko mysli pozitivne🙂🙂 si tehulka a hotovo...ziadny strach nemusis mat,tie kolajnicky su uz tam aj tak to neovplyvnis🙂🙂🙂🙂

nomxxx
18. aug 2013

dievčence, to ničnerobenie a čakanie, kým budem testovať ma asi zabije 😀 ...ešte len 2 dni prešli, už som vyjedla celú špajzu a ešte som asi neskončila 🙂

jania023
18. aug 2013

Ahoj kocky tak my 4 Ivf ..minule aj toto v Brne..Som zvedava ako dopadnem teto krát lebo minule bolo hotove fiasko ani k Et sme sa nedostali ☹ Dnes 3dc od včera picham vcielky puregon 175 a clostil k tomu

nomxxx
18. aug 2013

@jania023 držím palce, nech to vyjde 🙂

jania023
18. aug 2013

@nomxxx ďakujem ..mám dost obavy co z toho bude lebo naposledy sme zažili sok a keby sa to stalo znova tak neviem ci vy som to nevzdala ☹

nomxxx
18. aug 2013

jania023 a akú máte diagnózu? Si 4x v Brne, či si bola aj niekde na Slovensku? ...A nevešaj hlavu, každý neúspech nás posilní, všetky sme na tom rovnako, chvíľu hore, chvíľu dole, ale RAZ SA TO MUSÍ PODARIŤ 😀

izzie27
18. aug 2013

@stastenka42 dakujem, snad som naskocila na tehu vlnu 🙂
@marverka boli ste na OPU alebo uz na ET? My sme boli na Ket. Tak to budeme spolu prezivat a testovat 🙂 Drzim palce. A pozeram ze ste z okresu TN aj my 🙂

marverka
18. aug 2013

@izzie27 no my sme boli na et, v brne po 1x, avy ste boli kolko krat a kde vsade? ja som si vas vsimla ked sme vychadzali , myslela som si ze si nomxxx, a to som netusila ze sme skoro susedky, odkial si??

izzie27
18. aug 2013

@marverka Toto je moje 4.IVF. Tri sme mali v Heliose v MT- z toho len 2 vklady a teraz sme mali 1.krát aj zamrazene. Ja som z Dubnice a ty?

marverka
18. aug 2013

@izzie27 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja, tak to je ina nahoda, my sme boli tiez v he 1 et a 4x ket

bergalm
18. aug 2013

baby tak esteze som IVF-ko odlozila o 1cyklus vcera som si totiz zlomila prst na nohe!!! ☹ presla som si nohu nakupnym vozikom a obute som mala len zabky 😒 no to sa moze stat len mne 😀

dafy
18. aug 2013

@bergalm ach jaj ta to sa ti ako podarilo?? 😝 😀 rýchle uzdravenie 🙂

lienka_1
18. aug 2013

@dafy Cau Dafi! Tak ako? Uz si testovala? Ty si tajnostkar, verim, ze prides s krasnou spravou 🙂

stastenka42
18. aug 2013

@izzie27 tak to si pis ze Ano🙂🙂🙂🙂
@dafy no co tvoj testik? Nech piseme dalsiu tehulku...

dafy
18. aug 2013

@stastenka42 to by mal Stelcl veeelmi štastnu ruku keby ze vsetky sme ostali tehotné.....ja este zatial nič..no nerada by som pretrhla tehulkovsku vlnu 🤐

dafy
18. aug 2013

@lienka_1 aj ja tomu chcem verit ale.....

falin
19. aug 2013

@tinna13 - jasna tehulka, blahozelaaaaaaam 😉

falin
19. aug 2013

@stastenka42 - nielen dovtedy, uz cely zivot sa budes bat o svoje deticky

melisska
19. aug 2013

Dobré ranko 🙂

falin
19. aug 2013

@dafy @sarasota - baby verim ze budete mat krasne //. Dafy ty kedy testujes?

@melisska dobre ranko 😉

monca2013
19. aug 2013

@melisska dobre ranko prajem ,po ET sa musim šetrit alebo možem ist aj na prechadzky 🙂

falin
19. aug 2013

baby, ja mam totalnu depku. Kebyze niet toho potratu v decembri, uz mame malinke mimco ☹ ☹ ☹ ☹ . Nejak to v poslednej dobe na mna dolieha. K tomu ten neuspesny posledny pokus 😖 Sorry ze rusim tehulkovske tesenie, ale potrebujem to zo seba nejako dostat 😒

falin
19. aug 2013

@monca2013 - prechadzky su super, to mozes. Setrenie skor v tom zmysle, ze nedvihat takze veci, neprepinat sily.

melisska
19. aug 2013

@monca2013 jasné, ze prechádzky skoro všetko ako pisala
@falin akoby si nevedela, ze bol et, ak sa dá, to by bolo najlepšie 😉

melisska
19. aug 2013

@falin kľudne , viem, ze to potrebujes zo seba dostať, ale ideme ďalej, spolu všetko zvládneme 😵 uvidíš

monca2013
19. aug 2013

dakujem vam za rady 😉

nomxxx
19. aug 2013

@falin v pohode to dostaň zo seba, určite je to lepšie ako to dusiť v sebe ...a nevzdávaj sa, po daždi vždy vyjde slniečko 🙂

vrabcek24
19. aug 2013

Dobré ránko dievčence 🙂
@falin kľudne to na nás vybaľ, už sme zvládli nejednu depku a tebe sa uľaví 😵

jassminx
19. aug 2013

Ahojte dievcata, tak sa pripajam a pridavam svoju skusenost s Reprofitom. Pocity z personalu z doktorov a z prostredia boli super. Stimulka bola soft, takze sa to dalo pekne zvladnut. Mali sme 3 vajka, aj sa pekne napichli ( museli sme ist metodou picsi) . Do tretieho dna sa im darilo ukazkovo, mali kazde po 8 buniek, tak mi doktor volal, ze ich nechame este dalej kultivovat do toho piateho dna. Vcera sme si mali ist zobrat naze deticky, ale doktor nam po prichode oznamil, ze po tom tretom dni sa to vsetko zlomilo a na transfer nebolo vhodne ani jedno. Musim sa priznat, ze som na tuto moznost absolutne nebola pripravena a taktiez ani manzel. Teraz sme naozaj verili, ze sa to konecne podari. Ale aspon sme sa konecne dozvedeli, preco sa tak vlastne deje. Lebo v Iscare a ani v Gynfive nam nepovedali absolutne nic a tlacili nas hned do dalsieho IVF. Dozvedeli sme sa asi tolko, ze manzelovi budu musiet odobrat bojovnikov v narkoze, lebo ma vraj nejaky chron.zapal o ktorom ani nevie, lebo bol asi na milion vysetreniach a nikto mu nic nezistil a tym sa vlastne tie spermosky dehonestuju. Takze mame teraz asi dva mesiace pauzu, on musi nasadit profertil a hor sa do dalsieho pokusu. Ale to sklamanie bolo obrovske. Takze tolko moja skusenost a moje pocity. Vam dievcata prajem aby ste si nasli na testiku krasne 2 // a tie co uz tehulkuju, nech to dotiahnu do uspesneho konca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre