Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vivianamk
19. aug 2013

@nomxxx my sme sa tiž už obávali a vyčakávali, ale došlo. tak to je podstatné.

tinka9075
19. aug 2013

@stastenka42 krásna fotka gratulujem 🙂 🙂

tinka9075
19. aug 2013

@falin ahoj to ti verím že depka prišla 😒 😒 sme mali rovnaký termín pôrodu ja som tiež mala depky po potratoch keď som potratila druhý krát som myslela že sa mi zrútil svet ☹ ☹ a po tretom som si povedala že revať nebudem musím to prekonať a vtedy som zostala taký flegmatik všetko som brala tak že asi ma to čakalo 🙂 🙂 tak veľmi ti prajem aby si zostala tehuľka 🙂 🙂

bergalm
19. aug 2013

@dafy no vidis podarilo som sikula ☹

nelly3
19. aug 2013

@falin
tak bola som dneska v tescu v tej lekarni pinea ci ako sa vola a mali len tie hrube ihly- tie som si kupila na miesanie, ze tie tenke nemaju, zajtra idem este do mesta vyskusat, do zdravotnickych potrieb, nervy moje, to co idu na dracku tie tenucke ihly 😕

bergalm
19. aug 2013

@falin moja poslala som Ti srdiecko na tu depku ale hlavu hore 🙂 taktiez by som uz mala 3mes.uzlik ale nemam 😔 no nevesaj hlavu podari sa urcite aj nam ostatnym 🙂

lubicaligocka
19. aug 2013

Zajtra ideme na vklad. Berie sa intravaginalne Utrogestan aj rano. Nemam ich radsej zjest?

nelly3
19. aug 2013

@lubicaligocka
ano, treba si ho vlozit aj ked mas vklad 😉

vrabcek24
19. aug 2013

@lubicaligocka nejedz ich, pekne ich ráno vlož ako obvykle, veľa šťasia 😵 😵 😵 😵

melisska
19. aug 2013

@nelly3 mam este zopar ihiel doma???

lenka2013
19. aug 2013

Neviete či má ešte Dr.Koudelka dovolenku,mala by som ísť na ultrazvuk?

strapula27
19. aug 2013

ahojte babulky,dnesna kontrola dopadla nastastie dobre, drobci su v poriadku,maju po 800 g🙂 a v stredu sa ide na glukozovy test 😝

amali
19. aug 2013

@strapula27 ja idem zajtra na sladkú vodičku 😀 😀 😀

melisska
19. aug 2013

@strapula27
@amali no a ja idem asi v stredu,mám ísť tento týždeň, mm ide so mnou ako stále 🙂 kúpila som si 75 g glukózy ale je to veľa, neviem či sa lekarnicka neomylila, idem to prevazit 😀
Dnes sme papali reznik a zemiakový šalát, zavarila som kapuy, a mám dosť 😝

amali
19. aug 2013

@melisska a ja som mala pirohy s cibulkou 😉, ja glukozu nemám...ved som včera písala že čo.....tak zajtra napíšem podrobnosti

nelly3
19. aug 2013

@melisska
a kolko mas kusov?

melisska
19. aug 2013

@nelly3 musím pozrieť

melisska
19. aug 2013

@amali dobre

zibi
19. aug 2013

baby aj ja sa k vam pridavam ..zacala som stimulovat a idem na soft do reprofitu akurat ze tam pojdem len na odber a vklad 😉 tak dufam ze to vsekto dobre dopadne 😉

melisska
19. aug 2013

@nelly3 mam 5 ks, oranzove

sarasota
19. aug 2013

@strapula 27 super len tak dalej bambulky 🙂

svetlanab
19. aug 2013

@stastenka 42 , krasne , nadherne. 🙂

sarasota
19. aug 2013

@stastenka42 krasna bublinka 😉

lienka_1
19. aug 2013

@zibi Vitaj, Zibi! Som rada, ze si tu s nami! Drzim velmi-velmi palce vsade, kde len mam 🙂

lienka_1
19. aug 2013

@stastenka42 Krasna bublinka! Blahozelam! 😉

nelly3
19. aug 2013

@zibi
ja tak isto 😉

nelly3
19. aug 2013

@melisska
zajtra idem este po lekarnach a zdrav. potrebach. a oranzove su tie tenke? lebo ja z reprofitu mam co mi dali take ze hnede - 0,45mmx12mm - 26G oznacenie.

lienka_1
19. aug 2013

@nelly3 Uz aj ty stimulujes? Drzim palce! 😉

amali
19. aug 2013

@nelly3 orandzové sú najtenšie.....aj ja mám ešte asi pár doma

yanka1
19. aug 2013

@bergalm ahoj, ja mam tiez merional 2 ampule, Stelcl mi pisal, ze mam oba prasky rozriedit v jednom roztoku ... mas to tak isto ? trosku v tom mam chaos ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre