• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. júla 2017 
@lienka_1
este cakam na mrchu, mala by dorazit. snad tento tyzden ak si da nacas :slight_smile:
19. aug 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali
aha, lebo tie z reprofitu su hnedej farby, take tenucke.
19. aug 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1
2 prasky riedis jednou vodickou :wink:
19. aug 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ved to je v podstate jedno...len aby nebolelo...tie orandzové sú tenké ako inzulínky
19. aug 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka2013 uz je spat a vlastne to som si poplietla s machacom. Upss
19. aug 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka Takže má ešte dovolenku ,spať je Dr.Macháč?
19. aug 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 - dakujem Tinuska. Ja som tiez relativne flegmatik, len co sa tychto neuspechov tyka, tak ma to zacina strasne odrovnavat, nikedy som to znasala podstatne lepsie. Ale asi to ide s vekom, lebo si hovorim ze cas rychlo leti a doba pocas ktorej budeme skusat sa skracuje :confounded: Ale ked vidim tvoje dvojicky, a aj ostatne fotky babätiek na fore, tak si poviem ze oplati sa bojovat aj ked je to niekedy velmi tazke.

@nelly3 - no to som prekvapena, lebo jedine tam sa mi podarili zohnat :confounded: Daj vediet ako si dopadla v meste, kde sa ti podarilo kupit, lebo ja budem tiez casom potrebovat. Len este nemam lieky, vcera sa objavil v teme mam/nemam lieky menopur, necelu hodku po pridani prispevku som pisala a uz nebol :confounded: , ide ako na dracku.

Baby nezostal niektorej z vas merional, menopur a pod, ktory uz nepotrebujete? Zhanam na dalsiu stimulku

@bergalm -dakujem moja za srdiecko, potesila si ma. Ja viem, ideme dalej a podari sa to raz. A urcite aj vam, uz mas lieky na stimulku?

@lubicaligocka - drzim palceky, utros vkladas aj rano pred ET

@strapula27 - super, som rada ze ste v poriadku

@zibi - vitaj, silno drzim palce. Ja tiez chodim iba na odber a vklad, inak chodim svojmu gyndosovi a hlasim im vysledky. Vela zdaru prajem :wink:

@yanka1 - ano, ked pichas 2 ampulky, tak ich riedis iba 1 vodickou, aby si nemusela taky velky objem pichat :wink:
20. aug 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3
@lienka_1
dakujem baby
20. aug 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bereite aj nieco na sliznicu? ja sa bojim aby som po tom clostyle nemala nizsku sliznicu myslite ze vinko pomaha?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
20. aug 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dik moja..no uvidime ako to dopadne :wink: v piatok idem na ultrazvuk :slight_smile:
20. aug 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak kedy testujete halo?
20. aug 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi podľa mňa vínko pomáha :slight_smile: ja som mala na prvom sone 4,2mm a o dva dni (1fľaša vína) som mala 7mm, potom pri vklade mi ju už nič k sliznici nehovorili, tak to bolo asi v pohode. Ale užívala som aj Fe, D3, kyselinu listovú, a pila som alchemilkový čaj, tak možno to bola aj dobrá kombinácia.
20. aug 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin
jasne,. ze dam vediet, snad zozeniem niekde tie ihly. a inac sa mi nic nechce. idem si dat kavicku :wink: riuska by nas mohla prist aj pozdravit a speranza ta je kde?
20. aug 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile::slight_smile::slight_smile: KDE su nase tehulky? Dafy,Sarasota,vy nas pekne napinate...
20. aug 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin neboj, pozbieras vsetky sily a ides dalej - ved predsa nic nie je silnejsie, ako zena, ktora tuzi po dietati :slight_smile:
kedy planujes zacat dalsiu stimulku ? ja mam merional a ak mi zvysi, mohla by som ti ho posunut ...

@tinkatinulka tinka, dakujem este raz - aj za veci navyse, ktore si mi poslala : ), balicek som si vcera vyzdvihla na poste ...

@zibi ty z nas budes momentalne prva, ked uz v piatok ides na utz ... drzim palce, nech je vysledok co najlepsi ... ku komu chodis ? ja budem na sliznicu urcite aj to vino a skusim aj chilli a alchemilkovy caj : )

@nelly3, @zibi, @bergalm ... vypravime novy tehu vlak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vsetkym ostatnym drzim palce a pekny den :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
11deň no je slabunká dosť ale veríme :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@dafy nevadí, ale je :slight_smile: ja som mala tak isto a aj HCG aj sono ukazalo. drzim palce
20. aug 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy supeeer, je taaaam :grinning: a bude silnieť :wink:
20. aug 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivianamk
@natali225 no bola som aj na krv dnes na ten 11 hcg je 50 zatial uvidime no ale tesím sa :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dafy tešíme potichúčku neboj ono to pojde pekne hore :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 dufam že potešilo a mne už nebude treba :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy to je skvelá správa :grinning: konečne ďalšia tehuľka, len nech sa ten náš tehu vláčik plní :slight_smile: teším sa s tebou :slight_smile:))
20. aug 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka
@nomxxx no dievčatá dufam ze to stupne hore :slight_smile:
20. aug 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy na 14. deň ideš na kontrolné HCG?
20. aug 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 asi áno
20. aug 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy :grinning: poslala som ti srdco :grinning: :grinning: :grinning:
@nelly3 som tu s vami a všetkým silno držím palce, ale teraz mám život na chuja ťažký a hektický, tak si ani neviem predstaviť žeby som išla v takomto stave na KET :angry: :angry: :angry:
20. aug 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dakujem Riuš :wink: :slight_smile:
20. aug 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, asi ste všetky po transféroch brali Utrogestan, aj vás denne pichalo v podbrušku? Ako keď máte ovuláciu, alebo keď prechladnete, že pichá aj v maternici? Včera som sa až zlomila v páse od bolesti. Tak neviem, je to normálne? Však aj predtým som to brala, ale toto si nepamätám :astonished:
20. aug 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok