• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

6. decembra 2016 
@sarasota
zajtra rano testikujes?
20. aug 2013 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nomxxx
ja som mala z 5 ks - 4ks :wink: tiez celkom pekne, dufam, ze aj teraz budem mat.
20. aug 2013 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@nelly3 http://www.youtube.com/watch?v=Mq3KjvWdB-8 po 2min. to začína, je tam viac podobných, nech manželík pozrie pre inšpiráciu :slight_smile:
20. aug 2013 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dnes o 15.45.sme mali vklad :grinning: . Dali sme si vlozit 1 XB a dufam,ze nam zostane aspon jedno na zamrazenie. Mali sme este 2 CM ale neviem ci to zvladnu. Trosku sklamana :unamused: kedze na prvom sone mi napocitala21 vajok. Lezim doma v posteli. Aspon dnes sa snazim oddychovat . Testovat mam 1.9.ale asi pockam do 4.9.a tesnem az po prilete.
20. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7200
@vivianamk-pozitivny testik HCG-1875
@gerdusha
@tinna13 - pozitivny testik HCG-789
@bergalm posielam srdiecko pre ubolenu dusicku
@dafy- pozitivny testik
@sarasota
@mimika1973
@nomxxx
@lubicaligocka
20. aug 2013 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubicaligocka na úspech stačí aj jedna bublinka :grinning: ...gratulujem :slight_smile:
20. aug 2013 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nomxxx dakujem. To mas pravdu len ma to trosku vystrasilo, ze ich bolo kazdym dnom menej a menej tych dobrych.
20. aug 2013 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubicaligocka to verím, ja som mala v MT Iscare pri druhom klasickom protokole 12 vajok a do vkladu zostali dve, a keď som prišla do RF, tak mi Dr. Macháč povedal, že pôjdeme po kvalite a podľa toho to aj vyzerá, tak ak Ti zostalo menej nevadí, určite sú to tie najkvalitnejšie :slight_smile: ...len tejto vloženej bublinke ver, nech sa dobre zahryzne :slight_smile:
20. aug 2013 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarasota drzim na rano palce, pekne kolajnicky musia byt :slight_smile:
20. aug 2013 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 mne sa zdá pod 45°uhlom, sikmo :wink:
20. aug 2013 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubicaligocka drzim palceky nech sa bublinka zahryzka...posielam tehuvirusiky chytaj tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt@sarasota zajtra je to tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy áno druhe HCG bude viaaac . drzim palčeky.
20. aug 2013 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stastenka42 už je lepšie ?
@lubicaligocka tak už len čakať na //, držíme palce :slight_smile:
20. aug 2013 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
20. aug 2013 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi ak by islo vsetko tak ako ma, ja by som 29. mala byt 8 DC a teda by som sla do brna na utz ...
velmi by mi to tak vyhovovalo, usetrila by som vdaka sviatku den dovolenky :slight_smile: tak sa mozno uvidime : )
ako znasas stimulku ? ja som mala doteraz iba IUI a teda len clostil, strasne som zvedava, ako zareagujem na injekcie ..., dufam, ze mi z tych hormonov nebude moc zahrabavat : ) a tiez, ze uz nebude take teplo ... obdivujem vsetky kocky, co zvladli stimulku v tych horucavach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@fallin musis silno drzat prsty aby to vyslo a potom ti posuniem vsetko, co mi zostane : ))))

@bergalm kocky mi uz poradili ohladne davkovania merionalu, ale aj tak vdaka : )

kocky, ktore zhanate tie najmensie ihly, ja som dnes v pohode kupila v BA, ak budete mat niektora problem zohnat, mozem Vam ich kupit a poslat ...
20. aug 2013 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa spýtať, či niektorá z Vás stimulovala clostilom + merional 2 ampulky denne. Včera som bola v RF na sone a doktor mi našiel 9 folikulov. Nie je to málo?Ešte dopichujem merional, ale neviem čo si mám o tom myslieť. Je to totiž moje 1. IVF.
21. aug 2013 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@melisska nie bývam pri MI ale som zo Smolníka a s Mirkou sme sedeli v jednej lavici na gympli v Gelnici
21. aug 2013 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobre ranko

@bergalm - ale hej, ako tak sa z toho dostavam, obcas ma to pochyti najmä rano, ale ideme dalej. Nevzdame sa len tak lahko :sunglasses: , len musim lieky zohnat. A ty si psychicky ako na tom?

@nomxxx - to je paradicka, gratulka :slight_smile:
21. aug 2013 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirka1112 nemysli si o tom nič zlé, ja som mala pri druhom IVF 12 folikulov, a zostali mi z nich na vklad 2 embryá, teraz som mala pri IVF soft iba 5 folikulov a oplodnili sa všetky, vložili 2 a 3 sú zmrazené, takže podstatná je kvalita :slight_smile: ...nerob si stres, určite to bude fajn, už to, že si si vybrala RF je časť úspechu :slight_smile: a ostatné dievčatá TI napíšu asi niečo podobné :slight_smile:
21. aug 2013 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sarasota - krasa, dakujeme a blahozelam k svitaku :slight_smile: . A testik ako?
21. aug 2013 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubicaligocka - drzim palceky, silno, silno, nech sa pekne zahryzka
21. aug 2013 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yanka1 - jasnacka, beriem ta za slovo :sunglasses: , budem drzat az mi omodraju
21. aug 2013 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirka1112 - nie je to malo, neboj ked ich je menej budu kvalitnejsie. V SK centrach isli po kvantite, ale na ukor kvality :confounded:
21. aug 2013 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yanka1
ahoj, a to si kupila asi tie oranzove vsak?
21. aug 2013 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yanka1 jej moja super :wink: tak mozno sa fakt uvidime :wink:
no tak ja mam tiez len clostyl a merional ale je to prijemna zmena po tych maxi davkach hormonov co som brala ... :wink: tak uvidime ako dopadnem , ja idem v piatok na ultrazvuk ale nie do brna ..ja som dohodnuta so svojim doktorom aby som nemusela tolko chodit hore dole a platit zbytocne za cestu ...ja akraut teraz v piatok budem 8 den cyklu :wink:
21. aug 2013 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nomxxx no daco pospekulujem uz :slight_smile: a tebe pomahaju na sliznicu?
21. aug 2013 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak, glukozovy test mame za sebou, vypila som pol litra sladkej vody :confounded: trosku mi bolo potom spatne,ale zvladli sme to,snad budu vysledky v poriadku...
@melisska dufam,ze aj ty to uz mas za sebou:slight_smile:
21. aug 2013 o 09:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeee. dnes ránko mi slzy vyšli ...ale od radosti, dnešný II. ultrazvuk ukazal, že babätka sa pekne vyvíjajú, vytvoril sa krásne aj vačok, ktorý ma v tomto tyždni byť a o týždeň by sme mali vidieť už bijúce srdiečka. Doc.Tomáš je jeden úžasný lekár, ktorý vie taaak potešiť tym jeho opisom a jeho radosťou ultrazvuk čo práve vidí. tak týmto vám predstavím naše babuliatka, ktorí sú už teraz kamoši s vami naraz rastúcimi :
21. aug 2013 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (22)
@vivianamk najkrajsie fotky na svete, ze :slight_smile:
21. aug 2013 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strapula27 este čakám na druhy odber ,teraz 9:45 a výsledky budem mať. o 10:00, akurát som nevydržala necikat , 10 min. pred koncom som musela ist :unamused: :wink: :grinning: wn
21. aug 2013 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok