Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
20. aug 2013

@sarasota
zajtra rano testikujes?

nelly3
20. aug 2013

@nomxxx
ja som mala z 5 ks - 4ks 😉 tiez celkom pekne, dufam, ze aj teraz budem mat.

nomxxx
20. aug 2013

@nelly3

https://www.youtube.com/watch?v=Mq3KjvWdB-8

po 2min. to začína, je tam viac podobných, nech manželík pozrie pre inšpiráciu 🙂

lubicaligocka
20. aug 2013

Dnes o 15.45.sme mali vklad 😀 . Dali sme si vlozit 1 XB a dufam,ze nam zostane aspon jedno na zamrazenie. Mali sme este 2 CM ale neviem ci to zvladnu. Trosku sklamana 😒 kedze na prvom sone mi napocitala21 vajok. Lezim doma v posteli. Aspon dnes sa snazim oddychovat . Testovat mam 1.9.ale asi pockam do 4.9.a tesnem az po prilete.

lubicaligocka
20. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7200
@vivianamk-pozitivny testik HCG-1875
@gerdusha
@tinna13 - pozitivny testik HCG-789
@bergalm posielam srdiecko pre ubolenu dusicku
@dafy- pozitivny testik
@sarasota
@mimika1973
@nomxxx
@lubicaligocka

nomxxx
20. aug 2013

@lubicaligocka na úspech stačí aj jedna bublinka 😀 ...gratulujem 🙂

lubicaligocka
20. aug 2013

@nomxxx dakujem. To mas pravdu len ma to trosku vystrasilo, ze ich bolo kazdym dnom menej a menej tych dobrych.

nomxxx
20. aug 2013

@lubicaligocka to verím, ja som mala v MT Iscare pri druhom klasickom protokole 12 vajok a do vkladu zostali dve, a keď som prišla do RF, tak mi Dr. Macháč povedal, že pôjdeme po kvalite a podľa toho to aj vyzerá, tak ak Ti zostalo menej nevadí, určite sú to tie najkvalitnejšie 🙂 ...len tejto vloženej bublinke ver, nech sa dobre zahryzne 🙂

tinna13
20. aug 2013

@sarasota drzim na rano palce, pekne kolajnicky musia byt 🙂

melisska
20. aug 2013

@nelly3 mne sa zdá pod 45°uhlom, sikmo 😉

stastenka42
20. aug 2013

@lubicaligocka drzim palceky nech sa bublinka zahryzka...posielam tehuvirusiky chytaj tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt@sarasota zajtra je to tam 😀 😀 😀 😀

vivianamk
20. aug 2013

@dafy áno druhe HCG bude viaaac . drzim palčeky.

melisska
20. aug 2013

@stastenka42 už je lepšie ?
@lubicaligocka tak už len čakať na //, držíme palce 🙂

lubicaligocka
20. aug 2013

@stastenka42 dakujem 😉

yanka1
20. aug 2013

@zibi ak by islo vsetko tak ako ma, ja by som 29. mala byt 8 DC a teda by som sla do brna na utz ...
velmi by mi to tak vyhovovalo, usetrila by som vdaka sviatku den dovolenky 🙂 tak sa mozno uvidime : )
ako znasas stimulku ? ja som mala doteraz iba IUI a teda len clostil, strasne som zvedava, ako zareagujem na injekcie ..., dufam, ze mi z tych hormonov nebude moc zahrabavat : ) a tiez, ze uz nebude take teplo ... obdivujem vsetky kocky, co zvladli stimulku v tych horucavach 😝

@fallin musis silno drzat prsty aby to vyslo a potom ti posuniem vsetko, co mi zostane : ))))

@bergalm kocky mi uz poradili ohladne davkovania merionalu, ale aj tak vdaka : )

kocky, ktore zhanate tie najmensie ihly, ja som dnes v pohode kupila v BA, ak budete mat niektora problem zohnat, mozem Vam ich kupit a poslat ...

mirka1112
21. aug 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, či niektorá z Vás stimulovala clostilom + merional 2 ampulky denne. Včera som bola v RF na sone a doktor mi našiel 9 folikulov. Nie je to málo?Ešte dopichujem merional, ale neviem čo si mám o tom myslieť. Je to totiž moje 1. IVF.

vrabcek24
21. aug 2013

@melisska nie bývam pri MI ale som zo Smolníka a s Mirkou sme sedeli v jednej lavici na gympli v Gelnici

falin
21. aug 2013

dobre ranko

@bergalm - ale hej, ako tak sa z toho dostavam, obcas ma to pochyti najmä rano, ale ideme dalej. Nevzdame sa len tak lahko 😎 , len musim lieky zohnat. A ty si psychicky ako na tom?

@nomxxx - to je paradicka, gratulka 🙂

nomxxx
21. aug 2013

@mirka1112 nemysli si o tom nič zlé, ja som mala pri druhom IVF 12 folikulov, a zostali mi z nich na vklad 2 embryá, teraz som mala pri IVF soft iba 5 folikulov a oplodnili sa všetky, vložili 2 a 3 sú zmrazené, takže podstatná je kvalita 🙂 ...nerob si stres, určite to bude fajn, už to, že si si vybrala RF je časť úspechu 🙂 a ostatné dievčatá TI napíšu asi niečo podobné 🙂

falin
21. aug 2013

@sarasota - krasa, dakujeme a blahozelam k svitaku 🙂 . A testik ako?

falin
21. aug 2013

@lubicaligocka - drzim palceky, silno, silno, nech sa pekne zahryzka

falin
21. aug 2013

@yanka1 - jasnacka, beriem ta za slovo 😎 , budem drzat az mi omodraju

falin
21. aug 2013

@mirka1112 - nie je to malo, neboj ked ich je menej budu kvalitnejsie. V SK centrach isli po kvantite, ale na ukor kvality 😖

nelly3
21. aug 2013

@yanka1
ahoj, a to si kupila asi tie oranzove vsak?

zibi
21. aug 2013

@yanka1 jej moja super 😉 tak mozno sa fakt uvidime 😉
no tak ja mam tiez len clostyl a merional ale je to prijemna zmena po tych maxi davkach hormonov co som brala ... 😉 tak uvidime ako dopadnem , ja idem v piatok na ultrazvuk ale nie do brna ..ja som dohodnuta so svojim doktorom aby som nemusela tolko chodit hore dole a platit zbytocne za cestu ...ja akraut teraz v piatok budem 8 den cyklu 😉

zibi
21. aug 2013

@nomxxx no daco pospekulujem uz 🙂 a tebe pomahaju na sliznicu?

strapula27
21. aug 2013

tak, glukozovy test mame za sebou, vypila som pol litra sladkej vody 😖 trosku mi bolo potom spatne,ale zvladli sme to,snad budu vysledky v poriadku...
@melisska dufam,ze aj ty to uz mas za sebou🙂

vivianamk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinna13
21. aug 2013

@vivianamk najkrajsie fotky na svete, ze 🙂

melisska
21. aug 2013

@strapula27 este čakám na druhy odber ,teraz 9:45 a výsledky budem mať. o 10:00, akurát som nevydržala necikat , 10 min. pred koncom som musela ist 😒 😉 😀 wn

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre