• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@vivianamk jeej parada:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
21. aug 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak toto sa mi stalo prvý krát že som sa zobudila 10.00 ináč budíček stále okolo 5.00
21. aug 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vidim ze ste tu tehu virus poriadne roztocili :slight_smile: Rada by som naskocila do vasho teho vlacika, ale primar uz na mna brusi skalpel :sweat_smile:
@stastenka42 @dafy @tinna13 - gratulujem vam k pozotivnej spravicke :slight_smile:
@bergalm - mne vcera Otevrel povedal, ze Stelcl buduci tyzden v pondelok je naspat z dovolenky
@vivinanamk - krasne srdiecka a nadherny ultrazvuk, to by tusim kazdeho z nas potesilo :wink: Prajem vela, vela zdravia a krasne tehulkovanie :wink:
@nelly3 - ahojky, ak by si mala moc hrube ihly, tak skoc ku mne, ja ti dam tie tenke hnede z RF
@nomxxx - az 3 snehuliakov ste mali na zmrazenie? To je super. To mas poriadnu zasobu teraz :wink:. Ja teraz cakam na info, ci sa im podarilo oplodnit mojho bojovnika a ci sa vyvija...chcem mrazacika do zasob este pred operaciou :slight_smile:
21. aug 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinna13 presne :slight_smile: budu mať detičky do ich fotoalbumu
21. aug 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty
akeho bojovnika? ty si bola opat na softe? ci ako?
21. aug 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 asi je riziko, že môže prísť o vaječník tak asi mala OPU :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
dalsia tajnostkarka :grinning:
21. aug 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk wow krásne :grinning: :grinning: :grinning: aj ja by som ručala ako tur od šťastia :grinning:
21. aug 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 takých tu je čo ?????????
21. aug 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivianamk nádhera, blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ani nie tajnostkarka, ale sakra nesihala som lebo od svtrka sa menilo 100 x vsetko.
Ria dobre hovori, ze mala som vcera OPU. Ale nebola som stimulovana
21. aug 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: iné nemám, tak vám posielam takéto srdiečka na úspešné pokusy a krásne tehuľkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@annetty
nechapem? popis blizsie nech aj ja blondinka pochopim :dizzy_face:
21. aug 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Vies Marcelko ma tlaci do operacie, ze vsetko vom...ze vajecniky su na nic. Ale mne krasne funguju...V daka Iscare som zistila, ze ja mam krasne folikuli aj bez stimulky ;.)
U Stelcla som bola vo stvrtok, on tam nevidel ziadne folikuly a v ten den som isla aj k pirmarovi na konzultaciu ohladom operacie. Na druhy den som mala ist k Petrovej do Iscare a ona hovori, ze sa mam krasne foliki a ze pekne sa cistim od clostilu. To mi aj viaceri potvrdili, kedze zo mna tecie nieco hnede uz 2 tyzden. Hned ako som prisla do prace, napisala som Stelclovi, ze chcem ist na odber vajok....a potom sa cela situacia zmenila
21. aug 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty
aha a? aky je vysledok? kolko ti odsali?
21. aug 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk - krasa, mam z teba radost :slight_smile:
21. aug 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivianamk krásne bublinočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja by som plakala od štastia :slight_smile: ...u mna je zatial iba neistota je to o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
21. aug 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@stastenka42
@vrabcek24
@ria191
ďakujeme vám nielen za gratuláciu ale aj za podporu, kedže sme nevedeli o čom to cele bude, ako to budem zvladať, to bolo naše prvé IVF :slight_smile: detičky naše vám posielajú božtek.
21. aug 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dafy neboj , verimze kazden z nás to vyjde a hotovo
21. aug 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk teraz som volala s lekarkou tak vravela ze zajtra mam príst urcite na krv a sa uvidí či stuplo hcg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy šudato moje ty si to ale riadne odtrpíš :pensive: :pensive: :pensive: dúfam, ale že s krásnym koncom tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning: a dneska si nečúrala????
21. aug 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi moja, toho 29.8. sa teda neuvidime, mrcha prisla dnes, o 1 den skor ... takze stimulku zacinam zajtra rano, na UTZ idem 28.8. o 8.00 .... ja som sa dohodla radsej do brna, z BA to nemam az tak daleko, budem asi kludnejsia, ked mi to zmeraju tam ... drzim ti palce na piatok :slight_smile:

@mirka1112 - ahoj, ja mam tiez 1.IVF a stimulku presne ako ty ...pichat zacinam zajtra a sama som zvedava, kolko bude vajok u mna ... nerozumiem tomu az tolko, ale mne sa 9 vajok nezda malo ... ja mam 37 rokov a ked budem mat 9, budem asi spokojna :slight_smile: kolko dni a ake davky ti este kazali dopichovat ? kedy mas dalsi utz ?

@nelly3 hej, kupila som si tie oranzove ihly - pytala som si najmensie a dali mi 0,5 x 16 mm ... reprofitacke bledo hnede su 0,45 x 12 mm ... tie oranzove sa mi zdaju v pohode a to ja pri injekciach a brani krvy zvyknem odpadat :grinning:
inak, 28.8. idem na UTZ do Brna, pripadne by som ti ich mohla priniest odtial ... daj vediet

@fallin spolieham sa na vyssie sily a na tvoje drzanie palcov :grinning: :grinning: :grinning:
je to v tvojich rukach :grinning:
21. aug 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty "kua" a čo je Marcel zamilovaný či čo ???? alebo bol myšlienkami už na dovolenke ??? ale inak si super "akčný typ" to sa mi páči :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy chcela som napísať "odserieš", ale dneska som za dámu :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - viem moja ze ta neistota je strasna, poznam podobne na vlastnej kozi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale pevne verim ze bude hcg krasne rast a budes sa uz len a len tesit z drobcula. Drz sa a vydrz tom je to napor na nervy
21. aug 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 jasne moja tak to je ine predsa z blavy je to trochu ine ako ja sa trepat cez celu republiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk ty tiez chodis k docentovi tomasovi ? ja k nemu idem teraz cez stimulku na ultrazvuk....celkovo mi on poradil tie cechy ..lebo sme spekulovali ci tam ist alebo nie :wink: tak dufam ze to dobre dopadne..a ty si teiz po softe?
21. aug 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 čuurala :wink:
21. aug 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 Ahoj, no ja 2-6 DC užívala clostil 1-1-1 a súčasne pichala merional 2 ampulky, od 7 DC len merional. Na 8 DC som išla na utz, kde mi pozreli tie folikuly. až do piatku pichám iba merional 2 ampulky . Ja už na ďalší utz nejdem až do odber v nedelu.
21. aug 2013 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a je ciarka silnejsia od tej vcerajsej?
21. aug 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok