Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

stastenka42
21. aug 2013

@vivianamk jeej parada🙂🙂🙂🙂🙂🙂

amali
21. aug 2013

no tak toto sa mi stalo prvý krát že som sa zobudila 10.00 ináč budíček stále okolo 5.00

annetty
21. aug 2013

Ahojte baby, vidim ze ste tu tehu virus poriadne roztocili 🙂 Rada by som naskocila do vasho teho vlacika, ale primar uz na mna brusi skalpel 😅
@stastenka42 @dafy @tinna13 - gratulujem vam k pozotivnej spravicke 🙂
@bergalm - mne vcera Otevrel povedal, ze Stelcl buduci tyzden v pondelok je naspat z dovolenky
@vivinanamk - krasne srdiecka a nadherny ultrazvuk, to by tusim kazdeho z nas potesilo 😉 Prajem vela, vela zdravia a krasne tehulkovanie 😉
@nelly3 - ahojky, ak by si mala moc hrube ihly, tak skoc ku mne, ja ti dam tie tenke hnede z RF
@nomxxx - az 3 snehuliakov ste mali na zmrazenie? To je super. To mas poriadnu zasobu teraz 😉. Ja teraz cakam na info, ci sa im podarilo oplodnit mojho bojovnika a ci sa vyvija...chcem mrazacika do zasob este pred operaciou 🙂

vivianamk
21. aug 2013

@tinna13 presne 🙂 budu mať detičky do ich fotoalbumu

nelly3
21. aug 2013

@annetty
akeho bojovnika? ty si bola opat na softe? ci ako?

ria191
21. aug 2013

@nelly3 asi je riziko, že môže prísť o vaječník tak asi mala OPU 😀 😀 😀

nelly3
21. aug 2013

@ria191
dalsia tajnostkarka 😀

ria191
21. aug 2013

@vivianamk wow krásne 😀 😀 😀 aj ja by som ručala ako tur od šťastia 😀

ria191
21. aug 2013

@nelly3 takých tu je čo ?????????

vrabcek24
21. aug 2013

@vivianamk nádhera, blahoželám 😵 😵 😵

annetty
21. aug 2013

@nelly3 ani nie tajnostkarka, ale sakra nesihala som lebo od svtrka sa menilo 100 x vsetko.
Ria dobre hovori, ze mala som vcera OPU. Ale nebola som stimulovana

vrabcek24
21. aug 2013

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ iné nemám, tak vám posielam takéto srdiečka na úspešné pokusy a krásne tehuľkovanie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelly3
21. aug 2013

@annetty
nechapem? popis blizsie nech aj ja blondinka pochopim 😵

annetty
21. aug 2013

@nelly3 Vies Marcelko ma tlaci do operacie, ze vsetko vom...ze vajecniky su na nic. Ale mne krasne funguju...V daka Iscare som zistila, ze ja mam krasne folikuli aj bez stimulky ;.)
U Stelcla som bola vo stvrtok, on tam nevidel ziadne folikuly a v ten den som isla aj k pirmarovi na konzultaciu ohladom operacie. Na druhy den som mala ist k Petrovej do Iscare a ona hovori, ze sa mam krasne foliki a ze pekne sa cistim od clostilu. To mi aj viaceri potvrdili, kedze zo mna tecie nieco hnede uz 2 tyzden. Hned ako som prisla do prace, napisala som Stelclovi, ze chcem ist na odber vajok....a potom sa cela situacia zmenila

nelly3
21. aug 2013

@annetty
aha a? aky je vysledok? kolko ti odsali?

falin
21. aug 2013

@vivianamk - krasa, mam z teba radost 🙂

dafy
21. aug 2013

@vivianamk krásne bublinočky 😵 😵 😵 aj ja by som plakala od štastia 🙂 ...u mna je zatial iba neistota je to o držku 😝 😝 🤐

vivianamk
21. aug 2013

@falin
@stastenka42
@vrabcek24
@ria191
ďakujeme vám nielen za gratuláciu ale aj za podporu, kedže sme nevedeli o čom to cele bude, ako to budem zvladať, to bolo naše prvé IVF 🙂 detičky naše vám posielajú božtek.

vivianamk
21. aug 2013

@dafy neboj , verimze kazden z nás to vyjde a hotovo

dafy
21. aug 2013

@vivianamk teraz som volala s lekarkou tak vravela ze zajtra mam príst urcite na krv a sa uvidí či stuplo hcg 😝

ria191
21. aug 2013

@dafy šudato moje ty si to ale riadne odtrpíš 😔 😔 😔 dúfam, ale že s krásnym koncom tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀 a dneska si nečúrala????

yanka1
21. aug 2013

@zibi moja, toho 29.8. sa teda neuvidime, mrcha prisla dnes, o 1 den skor ... takze stimulku zacinam zajtra rano, na UTZ idem 28.8. o 8.00 .... ja som sa dohodla radsej do brna, z BA to nemam az tak daleko, budem asi kludnejsia, ked mi to zmeraju tam ... drzim ti palce na piatok 🙂

@mirka1112 - ahoj, ja mam tiez 1.IVF a stimulku presne ako ty ...pichat zacinam zajtra a sama som zvedava, kolko bude vajok u mna ... nerozumiem tomu az tolko, ale mne sa 9 vajok nezda malo ... ja mam 37 rokov a ked budem mat 9, budem asi spokojna 🙂 kolko dni a ake davky ti este kazali dopichovat ? kedy mas dalsi utz ?

@nelly3 hej, kupila som si tie oranzove ihly - pytala som si najmensie a dali mi 0,5 x 16 mm ... reprofitacke bledo hnede su 0,45 x 12 mm ... tie oranzove sa mi zdaju v pohode a to ja pri injekciach a brani krvy zvyknem odpadat 😀
inak, 28.8. idem na UTZ do Brna, pripadne by som ti ich mohla priniest odtial ... daj vediet

@fallin spolieham sa na vyssie sily a na tvoje drzanie palcov 😀 😀 😀
je to v tvojich rukach 😀

ria191
21. aug 2013

@annetty "kua" a čo je Marcel zamilovaný či čo ???? alebo bol myšlienkami už na dovolenke ??? ale inak si super "akčný typ" to sa mi páči 😀 😀 😀

ria191
21. aug 2013

@dafy chcela som napísať "odserieš", ale dneska som za dámu 😀 😀 😀

falin
21. aug 2013

@dafy - viem moja ze ta neistota je strasna, poznam podobne na vlastnej kozi 😝 . Ale pevne verim ze bude hcg krasne rast a budes sa uz len a len tesit z drobcula. Drz sa a vydrz tom je to napor na nervy

zibi
21. aug 2013

@yanka1 jasne moja tak to je ine predsa z blavy je to trochu ine ako ja sa trepat cez celu republiku 😝

zibi
21. aug 2013

@vivianamk ty tiez chodis k docentovi tomasovi ? ja k nemu idem teraz cez stimulku na ultrazvuk....celkovo mi on poradil tie cechy ..lebo sme spekulovali ci tam ist alebo nie 😉 tak dufam ze to dobre dopadne..a ty si teiz po softe?

dafy
21. aug 2013

@ria191 čuurala 😉

mirka1112
21. aug 2013

@yanka1 Ahoj, no ja 2-6 DC užívala clostil 1-1-1 a súčasne pichala merional 2 ampulky, od 7 DC len merional. Na 8 DC som išla na utz, kde mi pozreli tie folikuly. až do piatku pichám iba merional 2 ampulky . Ja už na ďalší utz nejdem až do odber v nedelu.

tinna13
21. aug 2013

@dafy a je ciarka silnejsia od tej vcerajsej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre