Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
23. aug 2013

@yanka1 mozes do vybrat OLV v den utz, v brne ti daju 😉

vrabcek24
23. aug 2013

dobré ránko dievčence 🙂
zajtra idem na takú mini dovču na Liptov do stredy , 😅 a dúfam že aj mm si oddýchne, hoci už teraz lamentuje, čo tam bude robiť (je workoholik), počasie nám hlásia mierne na figu, ale ako bude uvidíme 😀

melisska
23. aug 2013

@vrabcek24 dobre ranko, tak si to uzite 😉 😀

annetty
23. aug 2013

Dobre ranko babulky 🙂 Prave mi volal Otevrel, ze mame 7 a 8 bunkaca 🙂 Vcera boli len 2 a 3 bunkove ...v noci to asi roztocili 😀. Tesim sa moooc..ale zatial len tisko, lebo piaty den je az v nedelu 😉

yanka1
23. aug 2013

@melisska melisska, neviem, ci je to este stresom z rannej injekcie, ale nejak mi nedochadza, co je to OLV ? 🙂 😀 😀

@lubicaligocka lubka, dakujem : ) prve dve som zatial zvladla bez modriniek

melisska
23. aug 2013

@annetty kraaaaaaaaasa, aj dalej tak bude 😵
@yanka1 odborne lekarske ošetrenie 😀 ak pracujes mas na ne narok 7x do roka 😉 😉 chapindal?

annetty
23. aug 2013

@melisska to ti sepkal ten maly zazrak co mas pod srdieckom? 🙂

melisska
23. aug 2013

@annetty ano 🤐 😵 😵 😵

nelly3
23. aug 2013

@annetty
uzasne, uzasne, uzasne, juj tesim sa s tebou 😵

amali
23. aug 2013

čaute babky..........glukoza je v poho ale vyšla mi anémia 😒

vrabcek24
23. aug 2013

@amali anémia sa dá bezproblémov vyriešiť

staga
23. aug 2013

Ahojte baby, posielam vam fotky nasej malej bambulky

vrabcek24
23. aug 2013

@staga nádherná je tvoja bambulka, nech ti rastie do krásy 😵

rous
23. aug 2013

@dafy Ahoj a srdecne blahozelam. Chcem sa ta opytat ci pri KET si mala lepsiu sliznicu ako pri ET. Viem ,ze si s tym mala problem. Je to aj moj problem.

ria191
23. aug 2013

kočule dneska šok z RF mail, že mi končí mrazenie embrya, ale našťastie 22.11.2013 uff už som sa zľakla, že by som musela ísť rýchlo na KET keďže žiadali zaplatenie mrazenia na ďalší rok ufffff až ma zamrazilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dokonca to prišlo v slovenčine zlatí sú 😀 😀 😀 😀

ria191
23. aug 2013

@annetty no super to zvládajú tvoje detičky 😀 😀 😀

ria191
23. aug 2013

@yanka1 jafné požičiam, len prosím ťa nepuč naňho okále ako hentá ťapa, on je potom z toho vedľa a prd z neho je 😀 😀 😀

izzie27
23. aug 2013

@ria191 tak sup sup na Ket. A kedy sa chystas?

ria191
23. aug 2013

@jahoda333 nevadí aspoň bude potom oplodňovať a oplodňovať a oplodňovať nás ostatné 😀 😀 😀

ria191
23. aug 2013

@staga nádherný je v RF robia samé vlasaté a krásne detičky 😀 😀 😀

ria191
23. aug 2013

@izzie27 začiatok poprípade koniec októbra 😀 😀 😀

jahoda333
23. aug 2013

@ria191 no ved jasne ja chcem dvoch reprofitakov takze si potom pojdem este raz k Marcelkovi pre dasli zazrak 🙂 😉 Marcelko vyberie bublinku a Koudak ju pekne vlozi aby sa nehadali a maju stastne ruky ako teraz xixi

dafy
23. aug 2013

@rous ahoj dakujem 🙂 áno sliznicu som mala omnoho lepšiu pri KET 8.7mm....pri 1ET...7.2mm a pri druhom ET 7.4mm

dafy
23. aug 2013

@annetty super 😵 😵 😵

tinna13
23. aug 2013

@annetty vyborne 🙂

mimika1973
23. aug 2013

Cavte, mne to nevyslo! 😢 😢
asi sa uz neoplati dalej bojovat, ani v RF sa u nas nedeju zazraky, bohuzial! 😒

mimika1973
23. aug 2013

test biely ako sneh, datum som mala na zajtra, takze velke prd z toh a aj sklamanie! 😢

lienka_1
23. aug 2013
dafy
23. aug 2013

@mimika1973 ☹ ☹ to mi je luto ale nestrácaj nádej ja po kazdom neuspechu som myslela ze mi srdce praskne ale išla som dalej ako každá z nás ved u mna to bol uz 9 pokus 😝 máš ešte mrazáčikov???

mimika1973
23. aug 2013

@dafy diky, ale uz neverim, inac by to vyslo, urcite mame zlu kvalitu embryi a stopnu sa ked sa maju uhniezdnit, alebo sa s mm nezhodujeme asi...neviem napisem marcelovi co si o tom mysli on....
Mrazakov veru nemam, to tretie embryo bolo slabe a retardovane na piaty den, neprezilo chuda! 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre