• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
dufam, ze tam bude fesi koudelka :grinning:
26. aug 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hmm, marcel dako neodpisuje! :rolling_eyes:
26. aug 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 možno to tak malo byť a budeš hned aj vedieť datum OPU :slight_smile: držím palec
26. aug 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jééééj Kouďák pozdravuj môjho krásavca
26. aug 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 pokukajte veru Brno, stoji to za to! :slight_smile:
ja som hned po vklade sadla na elektricku a sup na vylet mestom, hadam som len neublizila bublinkam, trosku si to aj vycitam veru, ale co uz!
26. aug 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď si spomeniem na Koudyho idem do kolien
26. aug 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
26. aug 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 je na dovolenke
26. aug 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska no vraj ma tam byt dnes a zajtra, a potom ze zas dovolenku ma do 8.9. tak nechapem ako teda funguje?
Chcem vediet, ci to ma este zmysel, a ci a aku liecbu mi pripravi predpise, nech sa zariadim zas opat :wink:
26. aug 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok
ahoj, a ty sa mas ako? co dcerka? daj nejake foto , urcite si to uzivas, musi to byt krasny pocit :dizzy_face:
26. aug 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
neviem ci bude v sobotu sluzit, lebo len asi jeden gyn. ma sluzbu, ale mohol by :grinning:
26. aug 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ma to zmysel :wink:
26. aug 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska u nas uz asi velmi nie! :rolling_eyes:
ani klasika, ani soft, a tooolko vkladov uz za Sebou roznych embryii a nic!
Teraz uz hovoria o veku, akoze....a co teda pred 7 rokmi ked sme zacinali plany miminka? myslim, ze u mna bude asi problem, bud geneticky chore vajka aj embryjka z toho, alebo je to aj o tej nidacii samotnej, ved keby clovek mal aspon dake odpovede rozumne na toto vsetko, ale bohuzial, medicina este nevie alebo ani nebude nikdy vediet, ze preco? :unamused:
Jedno je iste, kramujem nacas! aspon to funguje ako ma, zatial...a predsa sa nic nedeje!
26. aug 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky, ozaj, po neuspechoch, dokinovia konzultuju navzajom, ako taka porada spolocna, ci ani nie? ci len individualne sa rozhoduju ze co dalej?
26. aug 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka nie, skusala som vcera ale nic. :frowning2:
26. aug 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ahoj, prosim ta ako si vyriesila to sono? u koho si bola nakoniec?
26. aug 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Mimi, myslím že konzultujú, aspoň som to tak pochopila z jednej debaty s Koudym po mojom 2. neúspechu u nich...
26. aug 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 jafné ak si už nevedia dať "rady" tak to riešia spolu u mňa taky tak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. aug 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 to je príliš skoro :grinning:
26. aug 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 a bolo to z ranneho mocu. ?? Lebo niekedy ked je to cez den a vela vody pijes tak je to slabo badatelne. Budes si robit este zajtra? Ako ano Sprav si hned rano. Kedy mas dostat mrchu?? Bodaj by si ju nedostala! :wink:
26. aug 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Štelcl je dnes a zajtra v práci možno ti odpíše neskôr po dovolenke má toho asi veľa :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 nakoniec som to stihla este tu vo FR! :wink:
Sla som na 7.den nie na 8.den. A dalsie sono uz nevyzadovali pred OPU potom.
Ty kde pojdes?
26. aug 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 len aby na mna nezabudol, zajac jeden! :grinning:
26. aug 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 kolky den po KET si vlastne? urcite este treba testnut!
U mna je to uz na prd, mam mrchu od dnes rana! Vcera 10.tkovy test pozitivny vecer, a dnes rano ten ich reprofitacky negatitvny a aj mrcha do toho, takze nic z toho, a tak som verila! :cry:
26. aug 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 tak to je dobre, ze ti to preplatili..aspon trosicka to potesi..skusim aj ja poslat, len uz si nepamatam, kedy som tam bola..ci uz nahodou nepresiel rok...dokelu.... a ty si na tom ako moja??? celkom som na teba zabudla..uz som ta tu daaaavno nevidela..dost, ze som tu uz dlho nebola ja..ale ani ty si sa tu volajako neukazovala...co to???? a ako pokracujes mojko????
@ria191 no ved uz by bolo nacase aby sme sa uz konecne k niecomu dopracovali..do kelu....takze ty tahas bez dovolenky???? hm... to je ale dost tazke.... boli ste s muzickom aspon niekde pri vode?????
@tinkatinulka ahooooooooj... aj ty si tam bola na vysetreni??? a kedy ste tam boli?? nepamatas si nahodou, kolko ste platili?? a ake ti vysli vysledky??? a ako to ze uz cislo 5... my uz pojdeme na cislo 6 ....len este neviem kedy:grinning:

@melisska tak to sa tesim s vami ze sa mate vyborne..len tak dalej :dizzy_face: ...si kraaasna tehulka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no my sme boli pred rokom a platili sme nieco okolo 9000 ceských ale dali sme si rozšírený profil..trvalo im to presne 4tt s postou :slight_smile: a samozrejme ako inak ja mam zvysenu budnecnu na trofoblast, smernose a a aj daco s dakym axiomom takze prednoston anopyrin/fraxik moje kamočky.Teda fraxik som mala 1x pri tomto zbabranom poslednom pokuse.Teraz užívam bez liekov ak neberiem euthyrox lebo stitku udržiavam v norme už dlho a dopegyt na tlak.Boli ste dade na dovolenke?My doma na malte prerabali sme a este sa aj chystame bud na konci jesene alebo najar..juj dorobili sme sa ako mulice..babatko ma už aj svoju izbu ale akosi sa mu k nam nechce prisť :angry:
26. aug 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ved prave neviem kam ist, ale asi pojdem do Martina k doc. Tomasovi, on pred tym robil v Iscar v Martine a teda on to vie isto dobre pomerat. Neviem ci riskovat u mojho gynekologa. Ale skusim sa este s nim poradit, ci si na to trufa alebo nie.
26. aug 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 tak mu napíš ešte raz že súrne potrebuješ poradiť :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 veru ťažké "kua" dúfam, že si nečúrala do Váhu :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok