Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
27. aug 2013

@dafy tak keby to už tebe nevyšlo tak hádžem flintu do žita 😀 😀 😀

tinna13
27. aug 2013

@lienka_1 tak pohovor dopadol celkom pozitivne, super, ze mozte pokracovat s vlastnym materialom 🙂 , ako dlho bude trvat to preliecenie u manzela?

lienka_1
27. aug 2013

@dafy Dafy, hlavne bud v klude a nestresuj. Ved tvoje detuse to hned citia. Embryjko je cudzi prvok v tele zeny, kludne to moze byt aj tym. Ale pre pokoj duse chod k lekarovi. A kolko si mala tie leukocyty zvysene?

mimika1973
27. aug 2013

@holly74 ano, robia urcite podrobne zaznamy o vyvoji prckov, neboj! musia, aby vedeli, o com to cele je, malo by to byt v databaze poznacene u kazdeho paru 🙂

lienka_1
27. aug 2013

@tinna13 Najmenej 3 mesiace. Ale minuly rok po rovnakom zapale trvalo tristvrte roka, kym bolo s cim ist na IVF. Ale uz sme si zvykli cakat, ved cakame tolke roky, tak nejake tie mesiace predsa vydrzime 😉 Kedy u mna netlacil cas, tak som kludna ako Anglican 😀

mimika1973
27. aug 2013

@lienka_1 aha diky, zase som mudrejsia! 😀
tak sup preliecit manzelika, a smelo do toho! a je to fajn, ze vam robili tu PK a embryjka prezili tu PK, to je na dobrej ceste! 😵
My sme uz v minulosti mali vsetky vklady, od 1.dna az po 5 ! Tiez som sa obavala teraz v RF, ze vklad nemusi byt, ak nahodou, ale zas oni aspon vidia, na com tie embryjka su...aj ked sme mali len znamku 2, ale ze sance su tiez vraj....

gaga83
27. aug 2013

@lienka_1 ahoj, chcela by som vediet kolko asi trvala kontrola ked si chodila na intralipidovu infuzku a sono??

mimika1973
27. aug 2013

@lienka_1 no ved toto, ten cas tlaci! pfff...mat tak o 10rokov menej, tak skusam kludnejsia, ale ked je tu uz ta 4, tak sa to strasne krati, ta plodnost... 😕

lienka_1
27. aug 2013

@gaga83 Aku kontrolu mas na mysli? Ja som mala 1. intralipid pri OPU a 2. intralipid pri vklade. Ten treti stale caka na pozitivny TT

dafy
27. aug 2013

@lienka_1 norma je 10 a ja mám 13,2

melisska
27. aug 2013

@dafy vsak si mala tie vyrážky a este niečo, to asi preto

sincerity
27. aug 2013

ahojte. mozem sa spytat? ked chcem napisat e-mail Machacovi.... kde najdem jeho e-mailovu adresu? Na stranke som nasla len nejake univerzalne e-maily.... tak neviem... zatial som vzdy len telefonovala. Vdaka

tinkatinulka
27. aug 2013

@nomxxx mas to uplne jedno kedy tam pojdeš 🙂 vcela stastia a nervov tam 🙂

lienka_1
27. aug 2013

@dafy No a @melisska hned vyriesila zahadu zvysenych leukocytov 🙂....aj to moze byt dovod

ria191
27. aug 2013

@lienka_1 takže moja láska je ešte krajšia keď je oddýchnutá ??? 😀 😀 😀

ria191
27. aug 2013

@lienka_1 tuším si ho vydupem Marcela nechcem ani vidieť aj keď oplodnil dafču 😀 😀 😀

lienka_1
27. aug 2013

@ria191 No ked myslis Koudaka, tak vyzeral lepsie ako minule pri KETe. Vtedy to bolo bud na nervove zrutenie alebo na mrtvicu. Vcera bol naozaj zlaty 😉 Aj ked som z konzultacie odchadzala taka unavena, akoby som cely den zemiaky okopavala 😀 😀 😀 😀 Inak Macel kmital, zdal sa mi este chudsi ako inokedy, ostrihany na nespoznanie. Najoddychnutejsie posobil Machac 😀

martinusa22
27. aug 2013

Baby ked mam nižšie placentu v 18 týždni je to nebezpečne?

lienka_1
27. aug 2013

@ria191 Ja som chcela spravit vymenu s @tinna13, ale Marcel ju stihol otehotniet medzicasom, tak ho asi menit nebude a po vcerajsku si u mna Koudy zase splhol vysoko. Budes musiet nieco prihodit navyse, ked chces menit 😀 😀 😀 😀

ria191
27. aug 2013

@lienka_1 jafné, že Koudyho kurňa ty si mi ho vtedy tak vystresovala šudato moje 😀 😀 😀. Inak teraz je to pre mňa veľká dilema Marcel mi hovoril, že nie je dobré keď je vklad vystresovaný ( u mňa to ani inak nejde ) ale pri Kouďákovi sa to dalo vydržať pretože on je taký jemný 😀 😀 😀 . Teraz si neviem vybrať 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔 😀 😀 😀

ria191
27. aug 2013

@lienka_1 ja som "ťažký" prípad ja si môžem vyberať a zadarmo ževraj aj oboch naraz. Marcel si to odmaká a Kouďák ma bude držať za ruku 😀 😀 😀

dafy
27. aug 2013

@nomxxx ja týžden

tinkatinulka
27. aug 2013

@ria191 baby ja musim pracovat ale ked vas čitam tak padam do kolien..rius nehovorila si že v praci nestihas??? 😀 😀 😀

ria191
27. aug 2013

@tinkatinulka a čo si myslíš z čoho mi začalo prepŕchať 😀 😀 😀 ???

tinkatinulka
27. aug 2013

@ria191 tak dvakrat hadat nemusim..ja tu odrana sedim pri jednom projekte a nie a nie sa pohnut..tak aspon sem chodim sa rozveseliť 🙂

lienka_1
27. aug 2013

@ria191 Ja som ho vystresovala???????????????? A co on mna????????????? Prides na KET a tam o tebe nik nevie. Sak ma skoro slak trafil. Inak sestricka na recepcii, srandistka, ze : "A ste si jista, ze mate konzultaci s doktorem Koudelkou?" Skoro ma piclo znova. A to sa na mne moj muz den predtym dobre bavil, ked som sa ho pytala, co by spravil, keby na nas Koudas znova zabudol(ze vraj si vyrabam problemy, ktore nie su-ten moj muz ma nevie dakedy podrzat 😀 😀 😀 😀 ) Som sestricku presvedcila, ze 2x som si to e-mailom overila a 2x mi to Koudy potvdil, tak snad ano. No ale pulz som mala asi 220 😀

ria191
27. aug 2013

@tinkatinulka mi hovor ja už mám zodraté medzi nôžkami čo sa stále chodím sem "rozveseľovať" to naskakovanie a zoskakovanie z kona mi dáva riadne zabrať teda mojej šuške, ale neva Kouďák bude fúkať 😀 😀 😀

sincerity
27. aug 2013

@tinkatinulka dakujem

ria191
27. aug 2013

@lienka_1 tú z tej recepcie poznám, aj mne pri nej stúpol tlak keď chcela mm podpis a mm doma 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre