• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
Ja mám pocit, že tu sú všetky Marcelkove :slight_smile:
30. aug 2013 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sarasota nie, toto nemam.. teda, nepamatam si, zeby mi nieco take robili.. robi to gyn alebo niekto iny?
30. aug 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 my sme boli v Prahe ale viem ze chodia aj do Kosic len tam tusim nevysetruju vsetko.Mne tam zistili mierne pozitivnu imunitu voci manz .spermoskam beriem prednison 5 tyz. pred IVf.V Brne ho davaju aj preventine.
30. aug 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,prvy merional pichnuty.Dnes som este vyuzila dobru dusu,ale od zajtra sa odhodlam sama :wink:
30. aug 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka1112 tesim sa s tebou ze si mala take ukazkove babule, nech sa pekne zahriznu a udrzia sa 9 mesiacov :slight_smile:
30. aug 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok neboj to sa naucis velmi rychlo;);)
30. aug 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 no ja som istá, že budú poslušné :slight_smile:
30. aug 2013 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 no ano tak ako na menzes a ešte som zabudla na kríže tie bolia tiež :grinning: :grinning: ..do Brna určite nepojdem na ultrazvuk my to máme daleko z Košíc :grinning: :sunglasses: :sunglasses: ..mala by som ist v pondelok k svojej gynekologičke :slight_smile:
30. aug 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota moja silno držím palce :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
30. aug 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontrola či to silnie dnes večer o 20:30 hod :slight_smile: konečne som sa dočkala ze aj tá druhá // je silná :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
30. aug 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
baby dakujem ..tak som stastna ..myslite na nas aby to dobre dopadlo a 12 dni aby som pridala test s dvoma palickami :slight_smile:
30. aug 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@stella25 moja asi kvoli tym spermiam sa neoplodnia ..alebo mozno aj vajka nie su kvalitne no boh vie :unamused: skoda ..chcela som mat mrazacika aspon do zalohy ale vsetko je tak ako ma byt verim tomu :wink:
30. aug 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy dafy, tebe to neda, co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jasne, ze si tehula! hadam len nevahas! :grinning: :grinning:
Dnes si kolky den po KET? ani neviem presne, ktory den si ho mala? ja 12.8, ty dako predo mnou, vsak?
A dali ste jedno ci dve vlozit, sorry, ale uz si moc nepamatam, kedze tooolko toho tu citam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: @zibi zajtra mas ET,ze? na kolku tam mas byt? vies,kto ti ho bude robit?
30. aug 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 my sme mali 9.8 vklad a dve vkladali :slight_smile: ..no ano kontrola musí byt kedže som sa ledva zmestila do tej tehu vlny s pol zadkom ale nakoniec som sa vtrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@dafy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tak to ma aj byt! :slight_smile: :dizzy_face:
My sa nalepime s radostou za tebou! :dizzy_face: :grinning: :slight_smile: :wink:
30. aug 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 normalne zaucam mm ako sa perie na pracke, a on ze, ty ma opustas ci ako? a ja ze, ale nie zlatko, ale o ten mesiac sa chystam po deti, tak sa musis sam postarat trosku o seba! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Spermose su zmrazene, tak on nemusi do RF znovu chodit, zvladnem to teda teraz aj sama, a dufam, ze pozitivne tentokrat, vsak ako aj inac, no nie? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. aug 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mimika1973 jasné ja vám zatial spravím miestečko pekne zhrniem do jednej kopky bruchaté :grinning: :grinning: :grinning: bo sa roztahuju v tom vlaku a potom ze preco sa nemestíme :grinning: :grinning: ale hovorím ja som sa vtrela a teraz je tam miesta habadej :wink: :wink: :wink: :wink: tak šup šup
30. aug 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sarasota vdaka za info.. toto vysetrene este nemam.. ani mi to nenapadlo..
30. aug 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem......z celého srdiečka :wink:
31. aug 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy jasne ze si tehuuu , take pekne ciarocky;);) Drzim palce a sprav poriadne miestecka v tom tehu vlaciku aby sme sa tam aj ostatne potom pomestili :grinning::grinning::grinning:
31. aug 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy dakujem ja uz cvicim rozbeh aby som dobre naskocila do tehu.vlaku a nerozbila si drzku zase :grinning: Drzim palceky na pondelok budes vidiet bublinku
31. aug 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sarasota ahoj, sa mi zdá že ty užívaš predison? Kedy si ho dám potom po opu keď sa nesmie piť?Ja ho užívam ráno.
31. aug 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, stále mi nedorazila mrcha :astonished: mala som konské dávky Utrogestanu, ale už od stredy ho neužívam. Pri predchádzajúcich ET mi napriek utrošu mrcha prišla, a teraz ani na 5 deň po termíne??? Poradíte mi niečo na spustenie? Teda okrem červeného vínka :grinning: to už som si naordinovala :slight_smile:
31. aug 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali dakujem ja este stále tomu nemozem uveriť :grinning: :grinning: je to také čudné :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. aug 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 Inak citala som of tom OHSS a ,ze sa to prejavuje okolo 6-8 dna po ukonceni liecby. Tak neviem ci to mysleli po vklade alebo po injekciach. Ale ak to bolo po vklade tak by to sedelo.

@mimika1973 Vcera som si naozaj dala zalezat na piti vody. Aj v noci som 0.5l vypila a rano ....ziadne bolesti v oblast pupka.len take normalne znesitelne sem tam v podbrusku ;))
31. aug 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 neboj uz som narobila poriadky tam :grinning: :grinning: :grinning:
@sarasota že držku som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx a naozaj nie si tehu? Bola si aj na krv?
Ze vraj pomaha aj horuci kupel. Horuci aky len mozes.
31. aug 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx ani nespinis ani nic? brusko ta pobolieva ako pred ci ani nie? a este daky ten test neurobis?
niekedy to trva ked sa spusti, ja som vysadila a na druhy den prisla rano hned ked som si robila aj ten ich test zaroven
31. aug 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a potom je to stale take cudné:slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
31. aug 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok