Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
1. sep 2013

@marverka po vysadení utrošu mi došla mrcha na 6 deň, bolia ma kríže ako teba, aj brucho, a nie je to normálna mrcha, ale také tmavé špinenie, ako u teba, tak asi je to po tých konských dávkach utrogestanu normálne, a stále je mi zima, ako pred mrchou 😒 ...hádam to za pár dní odznie 😒

marverka
1. sep 2013

@nomxxx aha, tak sa nemam zbytocne obavat, a ako budes pocitat t. den ako prvy zden cyklu, uz to spinenie alebo ked az dorazi uplne?

liana_k
1. sep 2013

@lubicaligocka Ahoj, kedy budeš testovať? Ja som bola na vklad deň po tebe, 21.augusta a od 8. dňa po et mám pozitívny test 🙂 , aj mňa dosť pobolieva brucho a vaječníky a neskutočne ma pichá za pupkom 🙂

nomxxx
1. sep 2013

@marverka uvidím ako to bude pokračovať, a podľa toho to budem počítať, ak začne klasické krvácanie až zajtra, tak prvý deň zajtra, ak ešte dnes večer, tak budem počítať už aj dnešný deň

beruskaevuska1
1. sep 2013

jsem sice z moravy, ale píši sem. máte někdo jako lékaře dr. koudelku. on má totiž většinou cizinky. díky. prosím o info do zprávy.

melisska
1. sep 2013

@liana_k 😵 😵 😵 🤐

gaga83
1. sep 2013

@sarasota tesim sa s tebou ze ich mas tolko;);) drzim palceky aby sa dobre oplodnili. Kolko si tam asi bola?Robia este aj sono pred opu?

sarasota
1. sep 2013

@gaga83 dakujem su to nase zlaticka sono pred Opu uz nerobia.Prisli sme o 8:10 a odchadzali sme o 9:45. 😉

sarasota
1. sep 2013

moje 5 IVf zatial najbolestivejsie ale pre babetko vydrzime vsetko 😉

gaga83
1. sep 2013

@sarasota tak to bola rychlovka, prednison mas este dalej uzivat?? Uz aj ja chcem to mat za sebou nech viem na com sme.

sarasota
1. sep 2013

@gaga83 domov sme dorazili prave k obedu napapkala som sa a hajde do postielky.Prednison beriem dalej a od dnes vecera 4-0-4 utrogestan sliznicu som mala zevraj peknu trosku sa cudujem lebo v minulom IVf som musela brat aj Estrofem aspon sa nemusim dopovat 🙂

gaga83
1. sep 2013

@sarasota to mas dobre ze tak blizko byvas, my to mame 4 hodky domov. Fajn ze si mala peknu slitnicu, ja tiez mavam nizku, no mozno teraz bude ok.Tak pekne oddychuj. Zajtra kedy budes volat ako sa oplodnili male?? A brala si len nocnu koselu a nic ine?

yanka1
1. sep 2013

@sarasota wau, jaka rychlovka 🙂
budete mat predlzenu kultivaciu ? ja idem na OPU zajtra na 8.30, sluzbu by mala mat dr.vitouskova ... boze, nech uz to mam za sebou ..

mimika1973
1. sep 2013

@sarasota ahoj, no to bola rychlovka! ta tam nedrzali na izbe do 2 hodin? 😉
Drkam palce na zajtra tvojim vajkam, dnes sa uz urcite pekne oplodnuju! 😵
Chcete si dat PK?

mimika1973
1. sep 2013

@yanka1 neboj yanka, zvladnes to hravo! 😉 kolko mas asi vajok zistenych z utz?
drzim palce na zajtra, nech je pekna urodicka! 🙂

mimika1973
1. sep 2013

@sarasota a vies aka bola velka sliznica? malo by to byt napisane v papieroch aj, u mna bola 8mm, co ja systematicky mavam ovela vyssiu, az do 14mm! to asi ten clostyl spravil, ze nenarastla viac tentokrat. Ale estrimax mi nedali brat, tak asi to stacilo. 😉

dafy
1. sep 2013

@sarasota super 😵 😵 😵

sarasota
1. sep 2013

@dafy uz som sa chytila jednou rukou tehu vagona este sa nan neako vystverat 😀

sarasota
1. sep 2013

@gaga83 zajtra medzi 13:14 h nocnu kosielku a papucky 😉

sarasota
1. sep 2013

@yanka1 pradpokladany vklad je na 6.9. uvidime ako sa nam oplodnia ale ja viem ze sa krasne oplodnia 🙂Drzim palceky na zajtra

sarasota
1. sep 2013

@mimika1973 dnes nepovedal a ani v papieroch nemam napisanu na 8.dc som mala 6,5mm ale verim fesimu 😉

gaga83
1. sep 2013

@yanka1 drzim zajtra palceky nech to dobre dopadne;);) ach nech uz je streda

yanka1
1. sep 2013

@gaga83 na sliznicu preventivne pi to cervene vinko , asi to naozaj pomaha : ))
ja som si okrem neho kazdy den este zapila vodou 1-2 malinke chilli papricky ... na 10 DC mi namerali 10 mm sliznicu ...
tak som zacala trosku brzdit, lebo som niekde na mk citala, ze ani prilis vysoka nie je idealna 🙂

melisska
1. sep 2013

@sarasota pfuj,pfuj,pfuuuuuuj 😵

gaga83
1. sep 2013

@yanka1 to sa moze pit do hormonov?

sarasota
1. sep 2013

@gaga83 aj po opu sa mozu 2dcl 😉

yanka1
1. sep 2013

@mimika1973 ja som mala nadmernu reakciu na stimulku, tak mi naratali okolo 20 folikov ... netusim, kolko z toho moze byt realne vajok, ale myslim si, ze viac ako polovicka to nebude ... myslim ze tu to bude skor o kvantite na ukor kvality 😒 no, necham sa prekvapit ...

@sarasota zajtra tam budem tvoje babulky pozdravovat od maminky : ))
poriadne sa toho vlaciku drz a pozdrz ho aj pre nas ostatne 🙂

@gaga nech ti to do stredy rychlo utecie 😉

jomini
1. sep 2013

@melisska
@yanka1
@sarasota
@dafy baby, prosim mali ste KET v obdobi ovulky, ma to dosah na uspesnost a nejaky konkretny vyznam?

sarasota
1. sep 2013

@melisska chytam a dalsie tehulky poprosim tiez neake tehu virusy nech sa nakazim-e😀

yanka1
1. sep 2013

@jomini ja ti bohuzial neporadim, toto je moje prve IVF, ale urcite ti povedia kocky, ktore toho maju za sebou podstatne viac ... v kazdom pripade, drzim palce !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre