Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
1. sep 2013

@jomini nemam skusenost ale vklad byva az na 19 a 20DC a to ja mam uz davno po ovulke 😉

melisska
1. sep 2013

@jomini ket je vždy 19 -20 DC 😉

jomini
1. sep 2013

@melisska
@sarasota ze sa to vztahuje len na KET, tak mi trocha odlahlo, nakolko mne ket vzdy vychadza okolo 20. DC

stastenka42
1. sep 2013

@jomini Ket sa robi vzdy podla toho kolkodnove embryjka si mala zamrazene...cize ak boli 5dnove tak k tomu sa prirata ovulka tak to byva 19 az 20 den aby to bolo vyvinovo co najprirodzenejsie tomu embryjku...
@sarasota extra pre teba tehuvirusiky ale moja chytaj poriadne aby ti neusli🙂tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

jomini
1. sep 2013

@stastenka42 super, tak to aj vychadza 🙂)) len sa bojim toho ketu s blastocystami, kedze su citlivejsie

sarasota
1. sep 2013

@stastenka42 chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a tieto su len moje budem skrob a nikomu nedam 😉 -ale nie kazdej snazilke nech sa ujde 🙂 dakujem

sarasota
1. sep 2013

@jomini neboj ved ty si jasna tehulka 😉

jomini
1. sep 2013

@sarasota dohodnute 🙂 a to plati aj pre Teba 🙂

stastenka42
1. sep 2013

@jomini neboj aj ja mam mrazacika🙂 a to uz vyhatchovana ta sa musela uz po ceste domov uhniezdit🙂🙂
@sarasota neboj poslem ti kazdy den,,zasypem ta nimi aby si nemala sancu sa im vyhnut🙂🙂🙂🙂

sarasota
1. sep 2013

@stastenka42 budem si sem chodit pre dennu davku ale az po 16 hod dodaj tehu virusiky nech mi ich babulky nerozchytaju 😀

nelly3
1. sep 2013

@sarasota super, takze nas fesacik robil opu, co nebol moc citlivy, nabuduce ho vyhresim, ked si mala bolesti.
@jomini neboj sa, maju super vysledky pri KET, fakt, blastocysty sa krasne v RF rozmrazia nie ako na sk 😉

gaga83
1. sep 2013

Baby ten orgalutran tak sproste stipe?? Akurat som si ho dala, este som ho pred tym nemala.

sarasota
1. sep 2013

@nelly3 neviem ci je to OPu alebo kapustou ktoru som jedla vcera a dnes boli-boli 😀

nelly3
1. sep 2013

@gaga83
mna nestipal.

nelly3
1. sep 2013

@sarasota
mozno, ja som vcera varila kapustnicu a tiez ma vselijako zduva 😀

gaga83
1. sep 2013

@nelly3 tak potom neviem ci som ho zle pichla, este zajtra jeden picham

nelly3
1. sep 2013

@gaga83
a opu mas v stredu?

gaga83
1. sep 2013

@nelly3 ano v stredu, uz mi to aj s cervenalo kde som ho pichala, no fasa. Zajtra picham posledny krat a o 22 pregnyl

nelly3
1. sep 2013

@gaga83
to nevadi, prejde, drzim palce na opu 😉

mimika1973
1. sep 2013

@gaga83 to je nic, mne sa to tiez stava, taka mensia alergia na pich ;) trosku moze svrbiet, aj zacervenat po pichu, ale to aj hned prejde,uvidis, takze no stres! 😀

gaga83
1. sep 2013

@nelly3 dakujem si zlata

lienka_1
1. sep 2013

@yanka1 Drzim silno palce na zajtra! 😉

lienka_1
1. sep 2013

@sarasota
@nelly3 Jaj baby, kapustnicu nieeee! Ja som k tomu este aj fazulu pridala a skoro som od bolesti umrela. Po OPUja uz iba dietne a na prirodno 😀 😀 😀

lubicaligocka
1. sep 2013

@gaga83 mna len svrbelo

lubicaligocka
1. sep 2013

@liana_k
@zibi

Baby ja este nevieeem. Ja musim cakat aaaz do 4.9. Ano test by mi uz ukazal ci-alebo. No moj drahy chce byt pri tom. Tak som mu povedal,ze nech jeden donesie hned na letisko .

lubicaligocka
1. sep 2013

@yanka1 co mas zajtra? Ides uz na odber??

dafy
1. sep 2013

@sarasota mne meliska tiez predtým ze pfuj pfuj spravila tak decentne a nič z toho nebolo 😠 no a ked som ju sprdla tak ma rovno ozvracala s tehu vírusmi a vyšlo to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len taký smajlík tu nie je 😀 😀 že??
@melisska ....vo vagone je spusta miesta tak ti vyhrievam miestečko neboj 😉 😉 ..ešte to poistím nejakým kanagonom 😀 😀

melisska
1. sep 2013

@dafy taký smsjlik ti nieje 😀

lienka_1
1. sep 2013

@melisska Meli aj mna one...ozvracaj 😀 😀 😀 😀 😀 Aj ja chceeeeeeem.

dafy
1. sep 2013

@lienka_1 na FB ta ozvracia jedna šupa neboj 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre