• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. augusta 2017 
@nelly3 ty musis aj na druhu utz ist? :confused:
ci pre istotu radsej? kolko sa ti vytvorilo folikov pri prvom utz? no mozno ta uz zajtra aj vyvolaju pregnylom, kde ides na utz, k svojmu? :slight_smile:
2. sep 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ťažká otazka...
3. sep 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ja som bola tiez na softke ale zo 6 zrel vajok nam ostali 2, kt po ET sa neudrzali :frowning2: vo mne, ako vzdy :frowning2: a ani neviem co idem robit dalej, kedze nemame marazacikov, na slovensku mame platnu schvalenu ziadost, ale nevieme..
3. sep 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka preplacaju aj ja ma vszp a preplatili velmi rychlo do 2tyzdnov :slight_smile:
3. sep 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko

@mimika1973 ahojky, dakujem :wink: . Bolo sme na sardinii a korzike, taka oddychovo - spoznavacia dovolenka :sunglasses: , vela sme toho videli, ale zaroven sme kazdy den aj na nejakej plazi zakotvili. A opalena? Veru nie, ja nemam ziadnu taku coko fotku ako dala Nelinka, ja som dost bledokoza a tazko sa opalujem. Na moje pomery som opalena, ale aj tak som dost bleda, ale to uz neriesim. A nepripekam sa na slnku :wink:
A ty ako dalej? toto ivf ti nevyslo, vsakze? Je mi to luto. Planujete dalsie? Dufam ze hej

@lubicaligocka - v stredu budes testovat? kedy si mala et? drzim palceky

@nelly3 - dikes :wink: . Verim ze dnes budu vysledky dobre. Bola si aj 8-my dc na utz? ako dopadol? Drzim vsetky palce aj na nohach :sunglasses:

@melisska :grinning: :grinning: :grinning: ahojcek, ako sa mate s drobciatkom?
@lubicaligocka - ano, preplacaju
3. sep 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ahoj :slight_smile: máme sa vyborne :slight_smile: drzkame sa :slight_smile: rastieme, Kopkame :dizzy_face: mamka a tatik pusinkuju, rozprávajú, hladkaju, dočkajú drobciatko, máme už aj kočík zalohovany, postielku, už len ten 37 tt :wink: :dizzy_face:
3. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mimika1973
@falin
no neviem preco, aj minule som bola 2x na utz, teraz som mala na kazdej strane po 3 ks velkosti od 10-14 a sliznica 6, ze ta este podrastie, dneska som 11DC idem k svojmu gyn. tak som zvedava. vcera som aj rano pichala orgalutran, dneska zatial nic, ze az po utz musim volat do RF.
3. sep 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kam zmizla tabulecka? Ja sa tu uz v tom mnozste infosiek stracam a nemam prehlad kto kde ako a v akom stadiu :grinning:
3. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no neviem, na lavej strane videl len taky ze 10 mm jeden, ostatne ze male, v brne mi v sobotu videla 3 :confused: na pravej strane 3 ks ako aj v brne a maju 10,12,16, endometrium 8. co nato hovorite? koudelka pride az o 13 hod. do prace, dovtedy musim cakat co povie.
3. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ak sa bude riadit tym vajvacsim tak dneska ti da este pichnut zajtra pregnyl a piatok odber ak dobre rátam.ale je možne že ten tvoj dokotr sa tomu moc nerozumie?
3. sep 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - super moja, som velmi rada ze vsetko je ok, neboj sa ani sa nenazdas a bude aj 37 tt za tebou a potom coskoro budes Janika pestovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tesim sa s tebou ze po tolkych rokoch cakania, mas pohodove tehu

@nelly3 - ja idem tiez vzdy 2 x na utz, este ani 1 stimulka mi nevysla iba s 1 utz. Tie na pravej strane su pekne a oni podarastu aj tie mensie, neboj.
3. sep 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tlucka, daska32, mirka1112, skaredekacatko, ofrah, tancik, lucky29, baby kde ste???? :confused:
3. sep 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
ja si myslim, ze rozumie, on sa zaobera aj liecbou neplodnosti, minule mi videl 6 ks a nakoniec som mala 5 aj zrelych. no ved uvidime co fesak koudelka :dizzy_face:
3. sep 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ved pozri stači jeden poriadny kus a budeš mamina tak hlavu hore, ved uvidíš až po opu ako to je zbytocne nestresuj.vylož labky hore a bude dobre.
3. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravim dievcata,ako tehulky @dafy@tinka13 ? @meliska u teba to tak leti...krasna tehulka je z teba:grinning: dnesna davka pre @sarasotu tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt chytaj:-P:-P:-P
3. sep 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jahoda333 ahoj.. citam tu, ze si niekomu odpovedala o preplacani nakladov VsZP z Brna.. nam asi tiez "hrozi" IVF a som rozhodnuta ist do Brna (v SK mi nejako pocitovo nesedi ziadne centrum).. je potrebne si vybavovat najprv schvalenie z poistovne, alebo mozem si rovno vybavovat Brno ako samoplatca a potom poslat poistovni papiere o preplateni? dakujem za odpoved..
3. sep 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780
ahoj, najskor si to zaplatis ako samoplatca a potom si poziadas o refundaciu tvoju zdravotnu poistovnu :wink:
3. sep 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bubo780 najprv si musis vybavit brno po absolvovani ivf zaplatis fakturu a potom vyplnis ziadost o refundaciu a zoberies im aj fakturu aj celu spravu o priebehu ivf co ti daju v rf a samozrejme aj uctenku co si platila ta musi byt original inak ti to neschvalia :wink:
3. sep 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak volal mi koudelka, no vidi to tak na 1-2 ks :cry: dneska este picham, aj zajtra + vecer pregnyl opu je v piatok. nic moc, nejako som teraz zle reagovala, asi uz starnem, co uz :frowning2:
3. sep 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ahoj, som tu :slight_smile:
3. sep 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 staci neboj ja som mala jedno vidis to aky je vysledok hlavku hore pozitivne myslenie treba :slight_smile: :wink:
3. sep 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 stále vás všetky sledujem, aj keď neprispievam. Po neúspešnom IVF v júni som si dala trošku pauzu. Chcela som isť na daľšie IVF v septembri, avšak za pár dní ma čaká náročná operácia kolena, takže to je teraz prednejšie. Musím sa dať do podiadku, aby som potom vládala behať za detičkami :slight_smile: Ale dúfam, že keď bude všetko v poriadku, možno koncom roka ešte stihneme stimulku. A stále sledujem mám-nemám lieky na IVF, aby som mala na stimulku :slight_smile:
3. sep 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak babenky, urobila som si radost, a objednala dva pary botasiek! naaaa! nejaky negativny vysledok ma predsa nezlozi! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mame krasne vonku, tak masirujem na slniecko nabrat pozitivne vlny! :dizzy_face:
3. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 je tam jedno to prave:slight_smile: a ze starnes :grinning:
3. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska @sarasota

caute baby, tak hcg je na 12 den po vklade 505 :wink:

Neviete nahodou o tabulke hcg, kde su aj dvojcata? Neviem ju tu nikde najst :rolling_eyes:
A este nechapem, preco mam ist na kontrolny ultrazvuk o tyzden, nemate skusenost?
Dik
3. sep 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
3. sep 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 ahojky tak ja mám zajtra ultrazvuk tak uvidíme či uz bude vidno srdiečko :slight_smile: ..len stačí ze niečo robím napr pratanie hned ma začne bolieť brucho :fearful: aj u vás je to tak???
3. sep 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebujem SURNE cca do 10 dni, PUREGON a CETROTIDE,ostalo niekomu?.....prosiiiiim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. sep 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj a kolko dni od vkladu ides na akciu srdiecka? Drzim palce
3. sep 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa možno preto aby sa tehu potvrdilo v maternici, už bude vidieť bublinku :slight_smile:
3. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok