Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
3. sep 2013

no babenky, asi do toho tak rychlo nepojdem, risuje sa mi nova praca! 😖
Uvidim co a ako zajtra, mam pohovor!!!!
Ale v mojom veku tiez uz nemozem veru odkladat to mimino, lebo to bude coraz tym dalej tazsie, aj podla Marcelka, ach jaj, uz ma to nebavi, vsetko sa mi toci posledne roky len okolo toho babatka co nechce prist.... 😢
A profesionalny zivot v zadku, veru tazko to znasam uz, a pracovat uz musim....kebyze som mladsia, ale cas uz nezastavime nikto! 😔 Preco takato nespravodlivost? 🙄

mimika1973
3. sep 2013

@yanka1 moja jasne, ze krasne! drz sa pekne do tej soboty, budu peknucke blasticka zlaticka! date 2? 😉
zvladla si v pohodicke to OPU? hladna si potom nebola velmi? s tou horalkou a cajikom? 😀
kto ti robil OPU? Koudy? ci niekto iny? 😉

mimika1973
3. sep 2013

@dafy dafy drz sa na zajtra!!!! 😵

nelly3
3. sep 2013

@tinkatinulka
ja idem na opu o 9 hod. rano v piatok. jaj som velmi zvedava ako dopadnem, normalne ma chyta depka, neviem co sa deje, uz asi zacinam mat toho ze dost 😝

mimika1973
3. sep 2013

@tlucka drzim palce mojka, nech ti to dobre dopadne ta operacka a aby si potom znovu mohla ist do dalsieho boja o miminko! 😵

mimika1973
3. sep 2013

@yanka1 tak deci vinka za mnou! joooj, inac uz pri prvom glgu sa mi tocila hlava dako! 😀 asi som vysla z cviku ci co 😅 Je pravda, ze je to 13% vinko, asi silne, nie? 😉

mimika1973
3. sep 2013

zasa tu nikto neni, vediem monolog! 😒 😀

dafy
3. sep 2013

@mimika1973 dufam ze vsetko bude ok 🙂 ..ja tiez nie som na vínko tak som si ho riedila s kolou 😝

lubicaligocka
3. sep 2013

Baby boli ma niekedy zaludok. Mozem si dat trochu sody bikarbony?

melisska
3. sep 2013

@mimika1973 držíme palce na pohovor 😉
@dafy na utz 😉 😵
@lubicaligocka Radsej 1 dcl koly alebo pivo nealko 😉

lubicaligocka
4. sep 2013

Bojim sa vecera. Pravda je neodkladna ale uz sa to viac natahovat neda. 😅

melisska
4. sep 2013

@lubicaligocka 😵 myslíme na vas 🙂

jassminx
4. sep 2013

@lubicaligocka drzim silno palce 🙂

strapula27
4. sep 2013

dobre ranko babulky🙂 dufam,ze vsetky dobre vyspinkane a pripravene na krasny den🙂 my dnes dalsie kontrolne sono,tak dufam,ze vsetko bude v poriadku..inak dr ma pomalicky pripravuje na cisarsky☹ mam nocnu moru z epiduralky☹(((( strasne sa bojim....jajajaj...

nelly3
4. sep 2013

@lubicaligocka
ja viem, to testovanie je asi najhorsie, ale zvladnes to a uvidis krasny vysledok 😵

isabellaa
4. sep 2013

@strapula27 dobre ranko, bude vsetko ok 😉

isabellaa
4. sep 2013

@melisska
@strapula27
Baby, prosim Vas, vy ste tiez brali do 12tt estrimax 3x denne po 2mg a 2x denne 4 tbl utrosu?
Utros chapem, ale 6mg estrimaxu nie je vela? Nema to nejaky vplyv na vyvoj muzskeho pohlavia? Nemate to zistene?
Uz si nepamatam ci ste po Ket alebo len Et, pri et som estrimax nebrala, ale teraz po ket beriem....Vdaka.

falin
4. sep 2013

@nelly3 - moja, toto poznam, prve pokusy som uplne v pohode zvladala , ale cim ich je viac, tym to psychicky horsie znasam a bojim sa vsetkeho mozneho 😖 . Napriek tomu je treba si povedat ze si spravila vsetko co bolo v tvojich rukach a toto dalej uz neovplyvnis. Drz sa 😉

@isabellaa - ja som tak brala estrofem pri 1.tehu, utrosu sa vtedy davalo menej (3*2 tbl)

@lubicaligocka - bude dobre, neboj 😉

@mimika1973 - drz sa na pohovore 🙂 , nech ti to vyjde

isabellaa
4. sep 2013

@falin dakujem 😉

nelly3
4. sep 2013

@falin
no presne, ale co nejako bude, v piatok uvidim kolko bude, no ja uz teraz stresujem, ale ved staci jedno jedine, ty si mala akej velkosti u eliasa ked si bola na utz? a zohnala si uz injekcie? jedna baba ponukala v teme menopur z brna, ma napadlo, ked som isla ze keby ste boli dohodnute by som ti ich doniesla, ale ty si bola na dovce 😉

isabellaa
4. sep 2013

@melisska
Este by ma zaujimalo, ako ti pocital tvoj gyn. tt? Mne moj povedal - nie v care, ze ked vieme kedy bol vklad, tak je to presnejsie. Ja to pocitam od prveho dna poslednej mrchy. Ako je to u Teba? Dakujem.

nomxxx
4. sep 2013

musím sa vám pochváliť, takže od pondelka som stihla vybaviť objednanie na genetiku - termín za 2 týždne, konzultačné vyšetrenie na endokrinológiu - termín za 3 týždne, takže do októbrového KET budem mať aj výsledky 🙂 ...čo ma však trápi je, že hematológia je najskorší termín na december 😒 , aj keď tie výsledky Brno nevyžaduje, tak neviem, či nemám radšej KET odložiť a počkať na tú hematológiu?

dalida
4. sep 2013

@yanka1 akurat citam, ze vklad budes mat v sobotu. No super, ja budem mat asi v sobotu kontrolne UTZ. Volala som sestricke... vraj si mam zavolat vo stvrtok, lebo zatial nemaju nic naplanovane... tak uz viem, ze mi odobria tu sobotu. Viac mi to vyhovuje kvoli praci (mojej aj manzelovej). Budem na teba mysliet a drzat ti palce, 7 vajok oplodnenych... super cislo 😉

tinkatinulka
4. sep 2013

@nomxxx trombofilne mutacie ti odhali aj genetika takže už z toho sa da vycitat..jedine že by si mala daky iny problem ako lepive dosticky alebonieco take..ale ak das anopyrin preventívne a pripade mutacii aj fraxiparin tak by to malo obsiahnuť všetko

nomxxx
4. sep 2013

@tinkatinulka super 🙂, dobré vedieť, genetiku stíham, povedala, že zhruba mesiac trvá, kým budú výsledky 🙂

tinkatinulka
4. sep 2013

@nomxxx objednavala si sa v MT na hetaologiu?Neskusis ist do Ba k dr. Drakulovej kocky chvalia že to bola rýchlovka 🙂

nelly3
4. sep 2013

@tinkatinulka
ta je super a dava dost skoro aj termin, sa mi zda ze do tyzdna ci dvoch mi dala hned termin, uzasna je.

tinkatinulka
4. sep 2013

@nelly3 ved keby nemam hematku tak idem k nej..ale v Martine im to trvaaaa nekonecne dlho a ochota no des a že narodne hematologické centrum..haha

holly74
4. sep 2013

@lubicaligocka Držkaj sa! Aj ja Ti veľmi držím palce! 🙂

melisska
4. sep 2013

@isabellaa ja som sa pytala dr, v brne, od prveho dna poslednej ms 😉 tak mi pocita, tak to aj sedí 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre