• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@melisska no tak to by som sa zapísala do knihy zázrakov s tak nízkym hcg ako som ja mala a este k tomu dve by boli :grinning: :grinning:
4. sep 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no hej, ale niekedy prave zistia pri 2. utz, ze su dve! ano ano, to uz bolo ked sa prcek skryval! :wink: :grinning: :grinning:
kedy mas najblizsi utz? v pondelok si len mesiac po ket, vsak?
4. sep 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 preco? :grinning: co je zas? :wink:
4. sep 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 neviem kedy rovno ma dala na rizikovu poradnu zajtra tam budem volať :confused:
4. sep 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy preco na rizikovu? daky problem? :unamused:
4. sep 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 nie ale oni automatiky po IVF davaju ze je rizikové tehotenstvo aj pri Emmke som tak mala :wink: viac si sledovaná ako obyč.tehulky :grinning:
4. sep 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy supeeeeeeeeeeeeeer tak sa vytesujem ako by som bola tehu ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
4. sep 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sarasota ved o 2 tyždne si v tom tak kludne sa vytešuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..síííílno budem držať palčeky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ...som rada ze sa tešíš so mnou :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnesny sumar 5 osembunkacov 1 sestbunkac a nas malicky bojovnik je stvorbunkovy :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@sarasota pekne, pekne : ))
uz som netrpezlivo cakala, kolko k vam pribudlo dnes :slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota pekne len tak dalej :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Toho najmensieho si nechate naostatok. Ked ostatne deti odrastu, tento bude benjaminkom v rodine a vsetci ho budu rozmaznavat. Dobre si to vymyslelo to embrusko, to bude sikovnik :slight_smile: Drzim palce!
:wink:
4. sep 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 aj ty mas kracne deturence len tak dalej :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. sep 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 super ze ste v poriadku len tak dalej :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ku komu v MT chodis? K doc. Dobrotovej? No tam su tie cakacie doby fakt neskutocne dlhe :frowning2:, ked som tam bola prvykrat, tak som na vysledky cakala 2 mesiace. Ale zase vraj je Dobrotova jedna z najlepsich hematologiciek na Slovensku.
4. sep 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 feši Koudak je neako mimo vytres mu zrak nechaj tak ja viem ze je ich tam viac :wink:
4. sep 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 asi su odbornici ale dopracovat sa tam je umenie a vysledky im trvali skor dva mesiace..ano k nej :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicaligocka tfuj-tfuj nech su tam riadne kolajnice :wink:
4. sep 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka no je to tam fakt hrozne s tymi ich vysledkami a dovolat sa jej je hotovy zazrak. Ja som mala ist na kontrolu v juni, ale som nemohla, tak som sa preobjednala a najblizsi termin na lepive dosticky mi dali na zaciatok oktobra :frowning2:, ale tak uz sa mi to konecne blizi :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievcata,dnesna kontrola dopadla dobre,Pusinka ma 1,89cm a vsetko je ako ma byt,az na ten hematom ktory sa nezmensuje a stale je tam..takze lezat,lezat,lezat...@sarasota dnesna davka pre teba tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
4. sep 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lienka_1
@yanka1
@nelly3
@sarasota @zibi Ahoj baby už som doma, opu prebehla v pohode akurát som mala bolesti tak mi dali novalgin. Máme 7 vajíčok, už len čakať do zajtra ako sa oplodnili.
4. sep 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@stastenka42
@dafy no krasa dievcence, len tak dalej, super spravy :wink:
4. sep 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 Krasne mena :slight_smile: a najma Mia nema chybu :wink:. Ja sa uz neviem dockat kedy my zacneme vyberat.
4. sep 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 čítam že sa malým darí tak sa teším s tebou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Booože do zajtra sa asi zbláznim či sa tie naše vôbec oplodnili
4. sep 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota to je aka dobra rymovacka :grinning: o tom Koudasovi
4. sep 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 drzim palce moja silno a mysim na teba :slight_smile:
4. sep 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:@sarasota pekne sa detúrence vyvíjajú len tak ďalej. Držím palce :slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
no koudak len povedal, co mu sestricka povedala, co som jej ja zase povedala do telefonu, ale no ma to zobralo. co uz. jasne, ze ich budem mat viacej :slight_smile:
4. sep 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83
super spravicka, kto ti robil opu? kedy si isla domov? na utz ti ich kolko videli?
4. sep 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok