Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bubo780
5. sep 2013

no, tak august opat neuspesny.. ☹ dalo sa to cakat, ked mame taky zly spg, ale tak nadej zomiera posledna - tak velmi som dufala, ze sa to podari.. vcera spinenie, dnes sa to uz rozbehlo naplno, tak zajtra idem na odbery na HP a 25.9. ideme s manzelom na kontrolny spg do tkanivovej - aby urobili hned aj fragmentaciu DNA a IBT test na protilatky.. ak to bude zasa zle, hned vyrazame do Brna..
@lubicaligocka supeeeer, gratulujem.. 🙂

ria191
5. sep 2013

@sasa1983 prepáč teraz nemám čas odpovedať, ale tie čo máme VšZP a dôveru tak nám to preplatili najprv sme si to zaplatili celé samy a potom nám to refundovali aj keď to bol soft no a s UNIONOM nemá tuším nikto skúsenosť ale @dafy má Union možno ti bude vedieť odpovedať.

tinusa16
5. sep 2013

dievčatá, ako to je s vysadením utragestonu, som v 12 t.,

tinusa16
5. sep 2013

oprava - utrogestanu, viem, že postupne a už aj by som mala, že?

inna74
5. sep 2013

Ahojte kočky.Stalo sa vám,že ste prišli do Brna na KET a poslali vás domov bez transferu,lebo sa embryo zle rozmrazilo.Treba tak volať tesne pred transferom?Máme to dosť km.hmmm.ďakujem za odpoveď.

annetty
5. sep 2013

@lubicaligocka typ vlaku 😀 Vsak ked na prvy sup...tak to bola rychlovka......ale tutovka🙂 Ale mozno ze si este v rychlejsom vlaku nez IC...mozno TVG 😀
Ale tesim sa velmi z teba🙂 A je to super ked si to aj citila. No ja som to tiez citila, ale nist z toho. Na mrchu ma bolelo tento krat najmenej brusko, cicusky su citlive velmi, hlava mi praskne od rana a este k tomu aj hnacka......ale si myslim....ze to je uz z nervov 😖

lienka_1
5. sep 2013

@lubanka Som citala, ze aj ta nova lekarka ma vselijake cudne moresy. No ved dobre im tak a aj nam, ze nas svojim konanim donutia hladat nieco kvalitnejsie. Kludne sa pytaj, co budem vediet poradim a zvysok urcite doplnia dievcata. V tomto fore je naozaj super zostava 🙂 Kolko mrazenych otuzilcov este mate?

lubanka
5. sep 2013

@falin @lienka_1 prosím ťa a vieš mi aj poradiť, ktorý dr. tam je dobrý? lebo keď si mám mailom dohodnúť prípadné stretko, tak ja neviem koho osloviť 😕 už po tej mojej večnej smole nechcem triafať a skúšať ja doktora a on mňa... do teraz som vždy mala smolu na "expertov", čo na mne cvičili a čakali čo bude 😖 preto by som si rada nechala poradiť, predsa už vieš kto je tam dobrý... aj keď čo som tak čítala, tak baby tvrdia, že tam sú všetci v pohode.

lubanka
5. sep 2013

@lienka_1 no tá nová je síce milá, ale k čomu mi to je, keď výsledok sa = 0 😖 mali sme 11mrazáčikov... ešte mi zostali 2ks, absolútne nemám chuť po nich ísť.. ale ani nechať ich tam 😠 stále keď sa blíži KET, tak som pomaly na prášky, že zasa zbytočne do seba trepem svinstvo a len z toho stále naberám 😠
z počiatku (I IVF) sa mi vtedajší dr. zdal o.k. resp. bol svojský, ale tak dobre no... vedela som, že treba držať hubu a slepo počúvať... ale po druhý krát ma tak ogabal, že som skoro explodovala od zlosti... zobral mi vajká iba z jedného vaječníku (20 ks) a druhý nechal tak, že už ich aj tak má dosť... dostavil sa OHSS 😠 😠 😠 😠 žiadala som PK a nedal mi ju... keď som sa pýtala prečo, tak ma ohučal... no proste des... až neskôr som sa dozvedela, že drahý dr. išiel na nejakú služobku či čo, tak ma rýchlo vybavil 😠 😠 😠 😠 čiže 13 embryí 4bunkových... s tým asi veľkú muziku nezahrám... a do teraz som ani nezahrala 😖 už tomu CAR neverím... idem odtiaľ preč!

stastenka42
5. sep 2013

@sarasota dnesna davka ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lienka_1
5. sep 2013

@lubanka Oblubene trio je Koudelka, Machac, Stelcl. Nedavno tam zacal pracovat Otevrel a je veducim lekarom, tak sudim, ze je dost dobry. Baby si chvalia aj Vitouskovu. Pospisilova mi robila OPU a ma zlate ruky. Najmenej je spominany Kozumplik a Kurecova, asi preto, ze su mladi. Aj ked ja osobne si myslim, ze keby neboli schopni a nemali potencial, tak v RF nepracuju. Tak si teraz vyber 😀
U nas som muzovi ukazala lekarov a on vybral Koudelku.
Nemusis sa bat, kohokolvek si vyberies, budes spokojna. Oni si tam vsetci dobri lekari a specialne cviceni na fajn pristup

lubanka
5. sep 2013

@lienka_1 Ďakujem 😵 z toho počtu usudzujem, že budú všetci dobrý... čakala som jedno, dve mená a ono je tu celá zostava 😀 ty už tam chodíš dlho?

lienka_1
5. sep 2013

@lubanka Hej, to nemluvna nemalo rado, ked si mala "blbe" otazky 🙂 Mne dodatovne predpisoval este gonal pri jednom ivf a uz bol dost namosureny, ze sme lieky kupovali v UK a tym padom on z toho nemal noc. Namieto 900j pera mi silou mocou predpisal 2x 450 a presviedcal ma, ze 900j neexistuje. Tak som mu dokazala, ze hej a ze zoznam liekov zo SUKL je verejne dostupny dokument, ze by bolo fajn, keby si ho z casu na cas prelistoval. To iba jedna z veci, co mi tam vadila. A to sme boli akoze "protekcni"

lubanka
5. sep 2013

@lienka_1 😀 😀 😀 fúúúú, tak keď si mu toto povedala.... ten musel praskať od zlosti... si ho viem živo predstaviť 😀 😀
kto vie, čo bol pravý dôvod jeho odchodu... ale myslím, že nebude veľa báb, čo za ním nariekajú.

melisska
5. sep 2013

@tinusa16 postupne tak 4 dni 3,0,3, dalsie 2,0,2, dalsie 1,0,1 😉

melisska
5. sep 2013

tehu virusiky pre vsetky cakatelky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ;😎😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 :-

gaga83
5. sep 2013

@falin ahoj, nam teraz co dali predfakturu tak za isci budeme platit za 7 vajok 7000, mohli aspon povedat ze ked je pisci sa uctuje aj isci.

buba08
5. sep 2013

@lienka_1 @lubanka myslim ze s dotycnym "doktorom" som mala aj ja docinenia, no totalna katastrofa !!!! A to som bola tiez akoze protekcna, no poviem vam nikdy viac, totalne neprofesionalny pristup, odpoved na otazky bud zamumlal popod nos, alebo ani neracil odpovedat. Ach jaj .....

inna74
5. sep 2013

@melisska Ahoj Meli,viem ,že si absolvovala KET.Mna to čaká zajtra ,ale máme iba jedno zmrazené,myslíš,že tam musím ráno volať,či je v poriadku?máme to dosť Km.ďakujem.

melisska
5. sep 2013

@inna74 ahoj aj mi sme mali iba jedno a nevolali sme, mame to daleko, ale radi sme chodili do brna, brali sme to ako vylet, ak nechcete zbytocne cestovat zavolaj dnes na nonstop linku a opytaj sa priamo ich 😉 ver mrazaciku, ja ho mam v brusku a krasne kopka 😅 😵

sarasota
5. sep 2013

@falin v piatok na 12.30 😉

sarasota
5. sep 2013

@ria191 dakujem a neboj ja sa pre vas zastavim a bude mecheche 😀 😀 😀 😉

amali
5. sep 2013

dnešná torta pre záchranárov...

sarasota
5. sep 2013

@stastenka42@melisska dakujeme za tehu virusiky najmenej trojicky musia byt 😀 😀 😀

sarasota
5. sep 2013

@amali krasa mozes jednu poslat mnam 😉

amali
5. sep 2013

@sarasota no neviem či by vydržala...takú dlhú cestu 😉

gaga83
5. sep 2013

@sarasota budem drzat palceky na zajtra. Budes este rano volat ci sa nahodov nieco nezmenilo?

gaga83
5. sep 2013

@amali ta s tym durexom a flaskov je bonbova 😀😀😀. Sikovna si

amali
5. sep 2013

@gaga83 dakujeme, odkážem aj manželovi 😉

stastenka42
5. sep 2013

@sarasota teraz to už musí vyjst 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre