Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimi888
5. sep 2013

ahojte mozem sa k vam pridat?29.10. ideme do Brna tak budem rada ked sa nieco podozvedam....

sarasota
5. sep 2013

@gaga83 dakujem nebudem volat 🙂

sarasota
5. sep 2013

@lubicaligocka od zaciatku si bola jasna tehulka gratulujem 🙂

inna74
5. sep 2013

@melisska dakujem za odpoved a povzbudenie.pekný večer.

sarasota
5. sep 2013

@yanka1 nebojkaj su to bojovnickovia ako ich maminka 🙂

sarasota
5. sep 2013

@annetty je mi to luto ale ty si bojovnicka das odpocinok a potom sa vrhnes na uspesne IVF 😉

melisska
5. sep 2013

@inna74 nemáš začo 😉

jablková výživa pre drobčeka zavarena 😵 😵 😵 😵 je vynikajuca 😵 pre istotu urobim este z jednej davky 😀 😀 😀 lebo neviem ci nepojem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

melisska
5. sep 2013

@sarasota takže zajtra 12:30 je tvoj čas na šťastie a lásku 😵 😵 😵 😵

speranza1
5. sep 2013

@tinkatinulka takze sme nakoniec vybrali lactobell 😀... mozno sa upracujem k smrti, ale vyzera to bombovooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
5. sep 2013

@melisska zajtra sa moja laska rozdeli uz nebude jedna ale tri 🙂

isabellaa
5. sep 2013

@sarasota zajtra drzime prsty, aj by som ta splula 😉
Jednoznacne sa podari 😉

tinna13
5. sep 2013

@sarasota drzim palce na uspesny pokus 🙂

nomxxx
5. sep 2013

@mimi888 vitaj medzi nami, ja pravdepodobne pôjdem október/november na KET, tak možno budeme spolu tehuľkovať 🙂

nomxxx
5. sep 2013

@lubanka ako písala lienka_1 všetci sú fajn, ja mám lekára Macháča a mne nastavil soft stimuláciu úplne super 🙂 odber mi robila doktorka, neviem meno, ale žiadny problém nebol, malinké bolesti, takže tiež spokojnosť, a mala som tú česť pri vklade s Dr. Otevrelom, bol zlatý, síce sa nepodarilo, ale nedá sa mu nič vytknúť 😀 ...proste s lekármi zo SR centier sa to nedá porovnať, bohužiaľ :-/

sarasota
5. sep 2013

@isabellaa dakujem 🙂

sarasota
5. sep 2013

@tinna13 aj tebe dakujem 🙂

nelly3
5. sep 2013

@inna74
ja som toto riesila na jar, mala som jedneho krasneho zmrazeneho a som z TT, tak som si rano volala ze a ako aby sme zbytocne nechodili a krasne sa rozmrazil aj ujal, len potom to nedopadlo dobre. tak zavolaj zajtra, budes mat dusu na mieste 😉

mimi888
5. sep 2013

@nomxxx ja kaslem na slovenske centra,sice som nebola v ziadnom ale sa mi zda ze to Brno bude ovela lepsie! a ty mas velky problem ci len tomu treba pomoct? som rada ze som v tejto skupine snad sa uz zadari...verime na zazrak

nelly3
5. sep 2013

@gaga83
za kazde jedno isci pri softe sa plati 1000czk, max. 8000czk, keby ich mas napr. 10 tak platis 8000czk 😉

lubanka
5. sep 2013

@nomxxx Ďakujem za info 😵 a držím palce do ďalšieho kola 😉

mimi888
5. sep 2013

chcem sa opytat ale to je uz asi napisane ze co nas caka na prvom rande?mame prideleneho dr. Koudelku...myslim ci nam treba uz nejake vysledky doniest rovno tam...nemam sajnu...§a ci to bude len konzultacia alebo sa uz hned robi nejake vysetrovanie???dakujem

mimi888
5. sep 2013

@mimi888 vysetrenie

nelly3
5. sep 2013

@mimi888
dones si vsetko co mas, pokecate, urobi ti ultrazvuk a mozno uz dostanes aj protokol a injekcie 😵

mimi888
5. sep 2013

aha ze injekcie?ohladom asi umeleho ze?ja som v tom trosku jelen este som v ziadnom centre nebola...a bude aj mangel poslany na vysetrenie? myslim v ten den...a este sa chcem opyt ohladom peniazkov ze kolko si mame cca pripravit na prve sedenie dakujem pekne

nelly3
5. sep 2013

@mimi888
jaj takze tenkrat poprve 😉 no lepsie by bolo keby uz manzelik mal urobeny spermiogram, mozno aj tam urobia to neviem, my sme mali na sk urobeny a sme ho len priniesli, za konzultaciu neplatis, plati sa az uplne celkom na konci, ked uz budes mat po vklade. to vsetko preberiete na prvej konzultacii.

mimi888
5. sep 2013

aha ,takze mangel mal spermio robeny asi pred pol rokom mozno aj skor ,mal blbu morfo...zistili mu chlamydie a ureoplazmu...ktoru sme preliecili obaja,ale uz sme neboli na kontrolny spermio...!takze radsej este dame urobit?a som sa chcela opytat treba mi aj lekarsku spravu od zenskej aj diabeto?(som diabeticka) a este sa liecim na hemato...momentalne som bez liecby!som 2x MA bez udania dovodu,ale nevyziadalo si to kyretaz...snad im to dobre vsetko vysvetlim!preto som sa rozhodla ist rovno tam a nech rovno povedia ze co sa vlastne deje...lekar tu povie ze az taky problem neni...tak potom kde je to dieta??? ty tiez tam chodis?dufam ze to zvladneme,predsa dialka ale co uz...som zvedava kolkokrat tam budeme musiet ist...,ale zvladneme to a tebe tiez drzim palce...

tancik
5. sep 2013

@lubicaligocka ahoooj ja chodim k Otevrelovi a som spokojna

annetty
5. sep 2013

@sarasota no jasne 😀 mna sa nezbavia 😀 za pól roka som u nich ako na koni 😀.
Myslím na teba a moooooc držím palce ! Dúfam poriadne ťa oplula Meliska 🙂

lienka_1
5. sep 2013

@lubanka Uz ked som ho prosila o recepty, ze si chceme kupit lieky v UK, tak sa tak sarkasticky vyjadril, ze ci si myslime, ze nas to vyjde lacnejsie. Tak som odpovedala, ze my si to nemyslime, ze my to naisto vieme(tu v uk ak je lekaren internetova a nema kamennu predajnu, nemusi platit DPH, takze lieky su automaticky lacnejsie a int. lekarne tu funguje presne pod takym istym dohladom ako kamenne lekarne, takze sme sa nebali, ze nam predaju hlupost) Potom sa ma pri 1. ultrazvuku taky polopobaveny pytal, ze kolko sme usetrili a ja, ze tolko, ze som mala na letenku az do Ke s Rakuskymi aerolinkami, ved ked chce vediet, nech si zisti, co taka letenka stoji. No a dorazil ma, ked som potrebovala dokupit gonal, lebo som pichala o 2 dni dlhsie ako pri 1. ivf a zacal ma presviedcat, ze 900j neexistuje. Moj muz je cisty detektiv Babocka a na nete zisti aj nezistitelne. Obcas sa aj bojim, aby sa nedostal k niecomu, co by bolo nebezpecne 😀 😀 😀 Na moju vysloveneu ziadost, nech mi predpise 900j pero( je najlacnejsie co sa jednotiek tyka) mi aj tak napisal 2x 450j pera. Tak som potom uhovorila tetu lekarnicku, ze s dvoma 450-kami jeden den budem musiet pichat na 2x. Tak vtedy mi uz nedalo a povedala som mu o SUKL a zozname lieciv. A tak som nanho zmurkla, ze by si to mozno mohol prelistovat, ze je to verejne dostupny dokument.
Mna uz nemrzi to, ze sme tam nechali nehorazne vela prachov, mrzi ma, ze nas pripravil o drahocenny cas.

lienka_1
5. sep 2013

@sarasota Tak zajtra mas krasny den! Drzim palce! 😉
@lubicaligocka Blahozelam! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre