• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@miscok ak nemas recept naois do rf a oni ti poslu mailom a vytlacis.a v lekarni vyberies.tak ako radi yanka niekde pri CAR.
6. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok alebo ich zacni doradu obvolavat ... budes to mat rychlejsie a nenabehas sa ... neviem lepsie poradit :unamused:
6. sep 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 hej hlava je dobre znamenie? vela bab mi pise ale preco? co to ma s tym spolocne ..idem sa zblaznit ...ani tlak nemam vysoky ci nizsky ale boli hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok ty brdo to mas dost velke vajka... ked kazdy den narastu o 2mm tak opu je uz blizsko len ta sliznica...nepredpisal ti estrofem? ja som tiez zacala brat lebo clostyl zmensuje sliznicu a narastla mi do opu na 8mm :wink:
6. sep 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok - to mas velmi pekne, super :slight_smile:
@gaga83 - super, krasne su. Aj v sobotu sa vola o takom istom case :wink:
6. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi
@miscok na sliznicu treba pit alchemilku 2x denne do opu a 2dcl vinka cerveneho :slight_smile:
6. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka pila som aj alchemilku aj vinko som si sem tam daala ale mne narastla len na 8mm aj napriek tomu ze som brala estrofem
6. sep 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem ;);)
6. sep 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok - ked som chodila v ba do car tak mi dr. odporucala lekaren v auparku a lekaren v podchode na namesti kde je primacialny palac , skus ich obvolat ze kde maju. Ak nezozenies pridi do TT, jeden ti dam a ked zozenies, mi vratis :wink:
6. sep 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok super spravicka;);) a ako si sa bala ze nic nebude
6. sep 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka - mne veru alchemilka nepomohla, vinko som nepila, tak potom estrofem to dohnal
6. sep 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi mne zabera ale len vtedy ked neni kombinovana s clostilom ak mam clostil tak toje desne nizko :slight_smile: ale estr.to rieši a na vklad stačí 8mm
6. sep 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin este zhanas lieky?
6. sep 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka aj ja som mala 8 mm :wink: ale estrofem beirem dalej
6. sep 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a budes až do 12tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka Recept mam-bez datumu.Uf,som volala snad do 6 lekarni,nakoniec maju na Kozej-uz pon letime :slight_smile:
6. sep 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miscok tak super tak sup po ne :slight_smile: to bude inak krasna uroda.
6. sep 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi neviem ti presne povedat preco je hlava dobre znamenie, ale vela mojich kamaratok malo na zaciatku tehotenstva bolesti hlavy, dokonca az migrenove ... a aj tu kocky tehulky niektore ... tak drzim palce, ze ked uz trpis, tak nech uz to stoji za to :wink:
6. sep 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi Nepredpisal nic :frowning2: Tak dufam,ze to ta sliznica nejak dobehne aspon do 8mm.Clostil som brala 5 dni,snad uz nebude mat na nu teraz taky dosah :confounded:
6. sep 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Tak vies,nase 1.IVF..vsetko je nove,tak trocha stresujem :wink: Este nemame zdaleka vyhrane,ake aj maly uspech velmi tesi :slight_smile:
6. sep 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky, uz som to tu sice citala, ale pre istotu sa potrebujem utvrdit ... zajtra doobeda mam vklad ... mam si dat rano utrogestan ako obycajne ? prederie sa tam doktor s tymi embrijkami :grinning: :grinning: :grinning:
lebo mam pocit ze mam toho plno a vsade :sunglasses: :grinning: sorry, nechcem byt negustiozna :wink:
6. sep 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok kup si nejake dobre cervene vinko a popijaj aspon to ... do vkladu to sliznica dobehne, neboj : )
6. sep 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 neboj jsa prederie sa oni si ta tam pekne vycistia a pripravia roztiahnu a zase daju dokopy :slight_smile: rano musis.musis si udržiadat hladinu progesteronu v norme 4-0-4 :grinning:
6. sep 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka :grinning: :grinning: :grinning: ok, spolahnem sa na to, ze aj ostatne kocky to mali takto :slight_smile:

nevie niekto, kto ma zajtra sluzbu a bude robit vklady atd. ?
6. sep 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ja som si rano dala duphaston a vecer vkladala utros :wink:
6. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka - nie dakujem, dnes alebo v pondelok by mi mali prist. Tak dufam ze budu v poriadku

@yanka1 - janka pozname te ked utros vyteka aj usami :confused: , ale ano, aj pred vkladom si das normalnu davku. Drzim zajtra palce
6. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin Dakujem za ochotu,si velmi mila :slight_smile: Uz ho ale mam,sa s nami vezie a konecne netreba zarabat injekciu :sunglasses:
6. sep 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a sme doma, nemam moc dobre spravy, mama az jedno :pensive: hmm, neviem co nato povedat, mala som vyssie davky menopuru a nic moc, este som aj zakrvacala, na lavej strane co mam cystu tak tam nic na pravej jedno jedine, pan boh zaplat, ze bolo zrele. cakat co zajtra, pravdepodobne vklad v pondelok. hmmm som z toho smutna, ale aspon jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadi, nevzdam sa ja, bola som sama na izbe s manzelikom, opu robil koudelka, neviem preco som takto reagovala na stimulku, minule 5 som mala, na sk az 19, nemavam problem s nimi :confused: len dufam a modlit sa, aby sa toto krasne oplodnilo, aj tak chcem len jedno bejby. dostala som aj infuzku, vemi rychlo prebehlo opu, uz na sale som vedela o sebe, nie ako minule, ze som nevedela ani ako som sa do postele dostala :grinning: este som bola skor na izbe ako manzelik co bol odovzdat spermose :slight_smile:
6. sep 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 moja to je to prave:slight_smile:
6. sep 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 to bude bojovniik riadny :slight_smile:
6. sep 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok