Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
6. sep 2013

@tinkatinulka
dufam a verim, zajtra budem mudrejsia, ved kolko x sme vkladali HB1 a nic z toho, proste bude to tak ako ma byt 😵

miscok
6. sep 2013

@nelly3 To bude to jedno prave a vytuzene 🙂

tinkatinulka
6. sep 2013

@nelly3 neboj budu vkladat 8bunkaca a bude babo.inak aj ja som mala 1x taku stimulku že 225j a iba jedno vajko ☹

nelly3
6. sep 2013

@tinkatinulka
ako fakt nechapem co sa deje, ale proste telo si niekedy robi ako ono chce.

tinkatinulka
6. sep 2013

@nelly3 niekedy mesie davky urobia viac osohu.

nelly3
6. sep 2013

@tinkatinulka
inac aj ja si myslim a zaujimave je, ze manzelovi nebrali krv 😕 mne ano, ze netreba ze raz za dva roky sa to uz robi, ale mne brali, mne to osobne nevadi lebo aspon usetrime 2000czk 😵

amali
6. sep 2013

poradna dopadla super...pokračujeme 😉

tinkatinulka
6. sep 2013

@nelly3 ani mne už teraz nebrali..naposledy v 10/2012 a odvtedy sme neplatili zato

nelly3
6. sep 2013

@tinkatinulka
hmm mne brali, len manzelovi nie, minuly rok 9/2012 nam obom brali.

sarasota
6. sep 2013

dakujeme za drzanie palcekov mame 1xB a 1x EB1 vklad robil Otevrel a idem do hajan moje chripkove stavy nesklamali ani dnes tak sa lucim s tym ze som tehulka 😀 😀 😀

gaga83
6. sep 2013

@nelly3 neboj bude to dobre, maly bude bojpvat verim tomu;);)Ja som tiez manzelika mala na izbe a je to super ked je pri tebe. Drzkaj sa. Mas bolesti?

tinkatinulka
6. sep 2013

@sarasota mamina tak oddychuj dvaja fesaci alebo fesandy potrebuju par dni vegetu 🙂

gaga83
6. sep 2013

@sarasota nesmies takto mysliet negativne, mozno budes mat prekvapko za 12 dni;););) Pekne sa liec, drzkam palceky 🙂

yanka1
6. sep 2013

@sarasota oddychuj, tehulka, nech sa u teba babulky pekne zabyvaju : ))

pufa
6. sep 2013

@nelly3 som si spomenula na moje OPU. Prebrala som sa na izbe a prve co mi moj skvely manzel povedal bolo, ze jemu nebrali krv ze sa to asi nepodarilo, tak som prerevala vacsinu casu na izbe, potom som si dala horalku a bolo lepsie 🙂 a potom prisiel Koudelka ze mame dve zrele vajicka pytal sa kolko chceme vlozit, chceli sme jedno tak manzelovi brali krv lebo pred mrazenim musia zo zakona. Keby nebolo co mrazit, nenauctovali by nam to.
No a obe sa vyvijali, jedno tu spinka v postielke a druhe caka v Brne na svoj cas 🙂
Velmi ti drzim palce aby to vase tiez skoncilo v postielke 😉 🙂

zibi
6. sep 2013

@miscok tak skus tu alchemilku s tym vinkom zabera aj to 😉

zibi
6. sep 2013

@nelly3 nevadi moja aj jedno staci na jedno babatko ... drzim palce silno 🙂

nelly3
6. sep 2013

@pufa
dakujem, dufam, ze zajtra budu len same dobre spravy a potom ti vkladali kolko bunkove?

zibi
6. sep 2013

baby kedy myslite ze mozem testovat? som 7 den po et ?? na ktory den to vobec ma zmysel lebo tych 15 dni neviem ci vydrzim ..podla reprofitu by som mala testovat az 15 teho 😅 a to nezvladnem tolko cakat 😅

nelly3
6. sep 2013

@zibi
no skor ako na 12 den urcite nie oki. tebe vkladali na 3 den? dve ci jedno uz nemam nejako prehlad 😉

zibi
6. sep 2013

@nelly3 odber som mala v stredu a vklad sobotu cize 3 den 😉 a jedno 8bunkove jednotkove pekne sa vyvijalo tak doky hovoril ze mame dobru sancu 😉

tinkatinulka
6. sep 2013

@zibi skor ako 10 den po vklade 8 bunkaca nic nebude musis cakat 🙂

nomxxx
6. sep 2013

@nelly3 ver mu, určite je to ten vytúžený uzlíček 🙂

gaga83
6. sep 2013

@yanka1 zajtra drzim palce aby to vseeetko dobre dopadlo. O kolkej mas vklad?

pufa
6. sep 2013

@nelly3 vkladali mi na tretí den povodne 8-bunkove ale v momente vkladu na monitore už malo 10 buniek. Druhe malo na tretí den rano 5 buniek ale do siesteho dňa to dotiahlo na blastocystu 1 kvality. Takze je to rôzne.
Verím ze sa budes zajtra tešiť! 🙂

miscok
6. sep 2013

Po Orgolutrane mam nejaku koznu reakciu a trocha to svrbka a stipe,je to ok???

miscok
6. sep 2013

@yanka1 drzim silno paluchy 🙂

yanka1
6. sep 2013

@gaga83 vklad je naplanovany na 10.45 , len sa budem modlit, aby bolo co vkladat ... skoda, ze 4.den sa nedavaju info o embrijkach, tato neistota je hrozna 😒

yanka1
6. sep 2013

@miscok ja som koznu reakciu nemala ale stipal velmi dlho 😠

lubica1979
6. sep 2013

@nelly3 aj som mala pri 225j merionalu 1 vajko a vkladali mi 7 bunkové a vyšlo to, som tehu. Neboj, bude to poriadny bojovník a držíme všetky prsty nech na testíku sú krásne //.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre