• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. septembra 2017 
@nelly3 - neluska uplne si to vystihla, tiez ma to minule napadlo ze stale prichadzaju nove baby a niektore su hned tehule a my "stare korcule" akosi nic :confounded: . Ale musime verit ze aj na nas sa raz usmeje stastie
11. sep 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jalaura tak tento testik sa mi paaaaaci...... tfuj tfuj tfuj..... este pockame na krvicku..ale zelam naozaj len to najlepsie... a tak potichuuucky gratulujem a tesiiiim sa s vami) :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. sep 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska -ahojky, prave som na teba myslela, ze kde si ked ziadne nove prispevky neboli :wink:
11. sep 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahojcek falin... a ty ako?? ako pokracujes?
11. sep 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zatial mi to nejde lepsie upravit mam blby program v pc tak to az tak nevidno ale uz je viditelna aj volnym okom..len dufam ze spinit nebudem ...
11. sep 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@jalaura - krasny testik, blahozelam :slight_smile:

@bergalm - Ziadost o uhradu vykonu IVF na zaklade verejneho zdravot.poistenia nepodavas, to sa dava na sk popredu pred ivf. Kedze si ides do cr a ides si dat preplatit uz zaplateny vykon, tak pouzijes ziadost o refundaciu nakladov

@zibi - zibi spinenie moze byt a moze suvisiet so zvysenou namahou. Daj kludovy rezim, ak ciarka silnie, je to fajn :wink: Drzim palceky nech je vsetko ok
11. sep 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujem budem lezat ..no dnes ma dost boli brucho uplne ako na mrchu tak dufam ze nepride ...preckat este do piatku a som za vodou :wink:
11. sep 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi drzim palce moja...:slight_smile:
11. sep 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@speranza1 čautéééééééééééééééééééé kočule idem na malú chvíľočku posilniť starú zostavu alebo žeby korčule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zibi nepísala si, že máš dostať tak možno preto si zašpinila.
@speranza1 - ahoj moja :slight_smile: , celkom fajn, pomaly napredujeme, uz len verit ze aj my sa niekedy dostaneme na radu. Alebo ako Rius pise, vzdy sa postavime do tej "blbej" rady :confounded:
Ty este cakas na vysledky, ze? Kedy by si ich mala mat?
@ria191 no konecne si sa ukazala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... tak ako sa mas??? uz si tehula? ci nie??? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 čo to čítam čo to čítam dostaneš po rici do čoho sa ti nechcéééééééé????hm :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 ahoj kočka, super ze si zavitala :slight_smile: chybas nam tu, ale ja viem ze sa ti inac neda :confounded:
@falin zaciatkom oktobra by som ich mala mat uz vsetky... no a zacnem uzivat lieky, ak by bolo treba a mozno by sme skusili november... este neviem.... a vy?
11. sep 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to som kedy písala ??? :grinning: :grinning: :grinning: ja som v dobrej rade, len nejako na konci :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 to by sme išli spolu :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nechce sa mi prezivat tie stresy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... jake do rici...nic do rici..... ty sa pochval, hovor , prehanaj ako a co mas nove :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 - ani mne sa do dalsich pokusov moc nechce :confounded: . Vies po tolkych neuspechoch je to uz o inom :confounded: Ty sa pripravujes s nadsenim na oktober? to je coby dup :wink:
@ria191 :grinning: len preco sa stale presuvame na ten koniec, to nechapem :confounded:
11. sep 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 stres stres stre hektika hektika hektika
11. sep 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
ahojjjj korcula, treba nas trosku povzbudit , kde sa flakas furt, boze :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aj ty ides v novembri???? ma picne...takze tehulkujeme spolu.... nuz ..uz to tak bude... asi budeme tehule naraz :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
ahoj, ale ved pozri, dafca isla ako drak do toho, bol neuspech a sup opat a opat a je tehulka, takze aj teba to caka.
11. sep 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin len mám na výber začiatok alebo koniec ale podľa toho ako nestíham tak koniec dúfam, že bude sliznica OK, lebo na počudovanie v poslednom čase je mrcha nízka teda na moje pomery "kua" ale čo už a keď si spomeniem na alchemilku chce sa mi grcať.
@speranza1 - kej, ved sa to suchne ani sa nenazdas. Zacinas skor s prednisonom a nopyrinom? ci akymi liekmi?
@nelly3 ten smajlík s tými činkami ma totálne vystihuje :grinning: :grinning: :grinning: . Nepotrebuješ cetrotide ale záruka iba 10/2013
11. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
aj ja idem s vami tehulkovat halloo, som tu vcera pisala, ked som brala utros 2 dni, kedy pride mrcha? a pride vobec?
11. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
vies co neviem, musim cakat na mrchu, potom mi budu robit tie testy a kolko ich mas? mohla by si mi ich podrzat?
11. sep 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tá dafčina stratégia sa aj mne už dávno páči, len nebol čas to vyskúšať, ale raz to aj ja tak vyskúšam :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - alechemilky mam po krk, v tom to pripade radsej estrofem, lebo ani po alchemilke nerastla potvora :angry: . Ale to bolo s clostylom, tak asi preto. V prirodzenom cykle celkom narastla. A trosku uz zvolni tempo, moja :wink:
11. sep 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin este neviem ake lieky budem brat... este nemam vysledky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@nelly3 jasan draha.... ty ides na vec v ktorom mesiaci?
11. sep 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok