Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
11. sep 2013

@nelly3 - neluska uplne si to vystihla, tiez ma to minule napadlo ze stale prichadzaju nove baby a niektore su hned tehule a my "stare korcule" akosi nic 😖 . Ale musime verit ze aj na nas sa raz usmeje stastie

speranza1
11. sep 2013

@jalaura tak tento testik sa mi paaaaaci...... tfuj tfuj tfuj..... este pockame na krvicku..ale zelam naozaj len to najlepsie... a tak potichuuucky gratulujem a tesiiiim sa s vami) 🙂 😉 😵 😵 😵 😵

falin
11. sep 2013

@melisska -ahojky, prave som na teba myslela, ze kde si ked ziadne nove prispevky neboli 😉

speranza1
11. sep 2013

@falin ahojcek falin... a ty ako?? ako pokracujes?

zibi
11. sep 2013

baby zatial mi to nejde lepsie upravit mam blby program v pc tak to az tak nevidno ale uz je viditelna aj volnym okom..len dufam ze spinit nebudem ...

falin
11. sep 2013

@jalaura - krasny testik, blahozelam 🙂

@bergalm - Ziadost o uhradu vykonu IVF na zaklade verejneho zdravot.poistenia nepodavas, to sa dava na sk popredu pred ivf. Kedze si ides do cr a ides si dat preplatit uz zaplateny vykon, tak pouzijes ziadost o refundaciu nakladov

@zibi - zibi spinenie moze byt a moze suvisiet so zvysenou namahou. Daj kludovy rezim, ak ciarka silnie, je to fajn 😉 Drzim palceky nech je vsetko ok

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
speranza1
11. sep 2013

@zibi drzim palce moja...🙂

ria191
11. sep 2013

@falin
@speranza1 čautéééééééééééééééééééé kočule idem na malú chvíľočku posilniť starú zostavu alebo žeby korčule 😀 😀 😀 😀

ria191
11. sep 2013

@zibi nepísala si, že máš dostať tak možno preto si zašpinila.

falin
11. sep 2013

@speranza1 - ahoj moja 🙂 , celkom fajn, pomaly napredujeme, uz len verit ze aj my sa niekedy dostaneme na radu. Alebo ako Rius pise, vzdy sa postavime do tej "blbej" rady 😖
Ty este cakas na vysledky, ze? Kedy by si ich mala mat?

speranza1
11. sep 2013

@ria191 no konecne si sa ukazala 😀 😀 😀 😀 ... tak ako sa mas??? uz si tehula? ci nie??? 😉 😀 😀 😀

ria191
11. sep 2013

@speranza1 čo to čítam čo to čítam dostaneš po rici do čoho sa ti nechcéééééééé????hm 😠 😠 😠 😀 😀 😀

falin
11. sep 2013

@ria191 ahoj kočka, super ze si zavitala 🙂 chybas nam tu, ale ja viem ze sa ti inac neda 😖

speranza1
11. sep 2013

@falin zaciatkom oktobra by som ich mala mat uz vsetky... no a zacnem uzivat lieky, ak by bolo treba a mozno by sme skusili november... este neviem.... a vy?

ria191
11. sep 2013

@falin to som kedy písala ??? 😀 😀 😀 ja som v dobrej rade, len nejako na konci 😀 😀 😀

ria191
11. sep 2013

@speranza1 to by sme išli spolu 😀 😀 😀

speranza1
11. sep 2013

@ria191 nechce sa mi prezivat tie stresy 😀 😀 😀 😀 😀 .... jake do rici...nic do rici..... ty sa pochval, hovor , prehanaj ako a co mas nove 😉 🙂 😀 😀 😀

falin
11. sep 2013

@ria191 - ani mne sa do dalsich pokusov moc nechce 😖 . Vies po tolkych neuspechoch je to uz o inom 😖 Ty sa pripravujes s nadsenim na oktober? to je coby dup 😉

falin
11. sep 2013

@ria191 😀 len preco sa stale presuvame na ten koniec, to nechapem 😖

ria191
11. sep 2013

@speranza1 stres stres stre hektika hektika hektika

nelly3
11. sep 2013

@ria191
ahojjjj korcula, treba nas trosku povzbudit , kde sa flakas furt, boze 😀 😀 😀

speranza1
11. sep 2013

@ria191 aj ty ides v novembri???? ma picne...takze tehulkujeme spolu.... nuz ..uz to tak bude... asi budeme tehule naraz 😉 😉 😉 😀 😀 😀

ria191
11. sep 2013

@falin len mám na výber začiatok alebo koniec ale podľa toho ako nestíham tak koniec dúfam, že bude sliznica OK, lebo na počudovanie v poslednom čase je mrcha nízka teda na moje pomery "kua" ale čo už a keď si spomeniem na alchemilku chce sa mi grcať.

nelly3
11. sep 2013

@falin
ahoj, ale ved pozri, dafca isla ako drak do toho, bol neuspech a sup opat a opat a je tehulka, takze aj teba to caka.

falin
11. sep 2013

@speranza1 - kej, ved sa to suchne ani sa nenazdas. Zacinas skor s prednisonom a nopyrinom? ci akymi liekmi?

ria191
11. sep 2013

@nelly3 ten smajlík s tými činkami ma totálne vystihuje 😀 😀 😀 . Nepotrebuješ cetrotide ale záruka iba 10/2013

nelly3
11. sep 2013

@speranza1
aj ja idem s vami tehulkovat halloo, som tu vcera pisala, ked som brala utros 2 dni, kedy pride mrcha? a pride vobec?

nelly3
11. sep 2013

@ria191
vies co neviem, musim cakat na mrchu, potom mi budu robit tie testy a kolko ich mas? mohla by si mi ich podrzat?

ria191
11. sep 2013

@nelly3 tá dafčina stratégia sa aj mne už dávno páči, len nebol čas to vyskúšať, ale raz to aj ja tak vyskúšam 😀 😀 😀

falin
11. sep 2013

@ria191 - alechemilky mam po krk, v tom to pripade radsej estrofem, lebo ani po alchemilke nerastla potvora 😠 . Ale to bolo s clostylom, tak asi preto. V prirodzenom cykle celkom narastla. A trosku uz zvolni tempo, moja 😉

speranza1
11. sep 2013

@falin este neviem ake lieky budem brat... este nemam vysledky 😀 😀 😀 😀
@nelly3 jasan draha.... ty ides na vec v ktorom mesiaci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre