• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
pa pa pa paááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá musím opustiť starú partiu
11. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a kolko uz beries tie lieky? dlho? a mas ich naordinovane lekarom alebo ... ze "samoliecba" :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 cau draha...o chvilu palim prec aj ja... ale este nejaku tu minutku pokecam.... prijemny den moja :wink:
@speranza1 hehe si vtipna..domcurik caka na matros co je objednany,chudnutie teraz stagnuje aj cvicenie musim sa dat dokopy aj moje telo..som daka slaba a padaju vlasy..no na šrot.A dalšie hormóny dakujem neprosím..čakáme na zázrak :slight_smile:
@tinkatinulka noooo draha ja poctom IVF vediem (myslim z nas starych "korcul" ).... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty sa urcite k mojmu poctu nedostanes :wink: :wink: :wink: ...
11. sep 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 naordinované lekárom len ja si upravím odkedy :grinning: :grinning: :grinning: fúha, ale ako tak pozerám už musím začať brať prednison chcem 6-týždňov pred a to už je teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka co je matros?? :astonished: :astonished: :astonished:
11. sep 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 takze ty stihas oktober, ze?
@tinkatinulka tak nejako sa cítim aj ja teraz že total na šrot :grinning: :grinning: :grinning:
@speranza1 jafné musím už sa mi "vyhrážali" že mi broučka rozmrazia :angry: :angry: :angry:
11. sep 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :astonished: :astonished: :astonished: to vazne??? uz tam je rok??? takze ty ides na KET???? jooj to je dobre..ja musim odznova cele IVF (do rici) :wink:
11. sep 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - speri a kolko ivf-iek mas vlastne za sebou?
11. sep 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin moja bilancia 2x IUI, 5x IVF a 1xKET.... idem na 6 IVF :wink:
11. sep 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 čo sa ti nechce pichať ??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 mam to chapat dvojzmyselne????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ci? jaaaaaj draha... niekedy veru uz ani jedno ani druhe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 material..ako obkladacky vana atd :slight_smile:
11. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 haha aby si nebola prekvapena :slight_smile:
11. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak teraz som to tu čítala..ano mas napred..ale je to smutna bilancia bolo by nacase ju trosku upravit.. :wink:
11. sep 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aspon sa možme vyžalovať :slight_smile:
11. sep 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 -to je dost blba bilancia :frowning2: :frowning2: , sme na tom podobne a verim ze uz nevladzes, ani ja nie

ja mam 3 x klasicke ivf + niekolko KET (z hlavy to uz neviem), 4 x soft ivf + 4 x ket, caka nas 8 ivf :confounded: a asi to potom vzdam :confounded: a bilancia tehu: 1 x tehu (2004), 1 x biochemicke tehu (2008), 1 x MA v 8tt (2012) :confounded:
11. sep 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
moja ty si ina rekorderka, ale netreba to vzdat, vid dafca, melliska, rienok...... vela ich tu bolo a nakoniec to dali, 3x z toho tehu je tiez dobre, jaj tak by som si priala aby sme my "korucle" uz boli tehotne, ale budeme :slight_smile:
11. sep 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ahaaaaaaaaaa sanita... uz chapem....
..hej je to zalostna bilancia :rolling_eyes: .. ale co uz... stale to moze byt este horsie... myslim, ze su tu aj zienky co toho maju ovela viac za sebou ako ja... :wink:
11. sep 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ved ano aj ja take púoznam dokonca aj osobne ale uvidíš u Vás bude pes zakopaný v tej imunologii
11. sep 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin kurna... tie neuspechy tlacia cloveka stale k zemi a k horsiemu pesimizmu... :frowning2:
11. sep 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka kiezby len v tom... ved to sa da lahko odstranit.... ale velmi by som to dopriala aj tebe..musi to byt velmi deprimujuce nedostat sa ani k ET... :pensive:
11. sep 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otevrel mi napisal :
Dobrý den.

špinění a předmenstruační bolesti mohou být i dobrou i špatnou známkou. Může to být známka uchycení embrya a zvětšování dělohy. Ale může to být i známka počínajícího potratu. Podle ultrazvuku se to ještě nedá poznat.
Určitě užívejte Utrogestan dál ! I když něco vyteče, nevadí. Proto se dávají 4 tbl vaginálně, protože se počítá s tím, že něco vyteče.

Pokud chceme zjistit, zda se těhotenství bude vyvíjet, je potřeba udělat testy hcg z krve, ideálně v pátek a znovu v pondělí.

Z toho se teprve dá poznat, zda těhotenství roste, nebo se potrácí.

no tak piatok pojdem na krv a uvidime ... od dnes lezim...nemam si pridat este duphaston ci to je to iste co utrogestan?
11. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi lahnut a nohy hore. A dnes ziadne laskovanie po obchodoch. :wink:
11. sep 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi u mna to bolo stale to druhe znamenie :frowning2: .. takze nohy hore a klud ... drzim palce
11. sep 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi
u mna naposledy tiez, ale neboj, u teba to bude dobre :wink:
11. sep 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no baby keby ze viem tak ani nejdem nikde vcera ... do kelu ale mozno to s tym nesuvisi ...lebo v obchode som bola aj v piatok a nic sa mi nestalo ....a tiez som niesla nakup cize blba nahoda .... uvidime zatial nejako nespinim tak mozno to bol len plany poplach dufam :slight_smile: uz nemam chut na dalsie ivf :unamused: a zasa peniaze vyhadzovat je to hrozne .... tak do piatku len lezim a potom mm dojde a pojde so mnou na tu krv a uvidime
11. sep 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok