Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
ria191
11. sep 2013
pa pa pa paááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá musím opustiť starú partiu
speranza1
11. sep 2013
@ria191 a kolko uz beries tie lieky? dlho? a mas ich naordinovane lekarom alebo ... ze "samoliecba" 😃 😃 😃
speranza1
11. sep 2013
@ria191 cau draha...o chvilu palim prec aj ja... ale este nejaku tu minutku pokecam.... prijemny den moja 😉
tinkatinulka
11. sep 2013
@speranza1 hehe si vtipna..domcurik caka na matros co je objednany,chudnutie teraz stagnuje aj cvicenie musim sa dat dokopy aj moje telo..som daka slaba a padaju vlasy..no na šrot.A dalšie hormóny dakujem neprosím..čakáme na zázrak 🙂
speranza1
11. sep 2013
@tinkatinulka noooo draha ja poctom IVF vediem (myslim z nas starych "korcul" ).... 😃 😃 😃 😃 a ty sa urcite k mojmu poctu nedostanes 😉 😉 😉 ...
ria191
11. sep 2013
@speranza1 naordinované lekárom len ja si upravím odkedy 😃 😃 😃 fúha, ale ako tak pozerám už musím začať brať prednison chcem 6-týždňov pred a to už je teraz 😃 😃 😃 😃
speranza1
11. sep 2013
@tinkatinulka co je matros?? :-o :-o :-o
speranza1
11. sep 2013
@ria191 takze ty stihas oktober, ze?
ria191
11. sep 2013
@tinkatinulka tak nejako sa cítim aj ja teraz že total na šrot 😃 😃 😃
ria191
11. sep 2013
@speranza1 jafné musím už sa mi "vyhrážali" že mi broučka rozmrazia ]-( ]-( ]-(
speranza1
11. sep 2013
@ria191 :-o :-o :-o to vazne??? uz tam je rok??? takze ty ides na KET???? jooj to je dobre..ja musim odznova cele IVF (do rici) 😉
falin
11. sep 2013
@speranza1 - speri a kolko ivf-iek mas vlastne za sebou?
speranza1
11. sep 2013
@falin moja bilancia 2x IUI, 5x IVF a 1xKET.... idem na 6 IVF 😉
ria191
11. sep 2013
@speranza1 čo sa ti nechce pichať ??? 😃 😃 😃
speranza1
11. sep 2013
@ria191 mam to chapat dvojzmyselne????? 😃 😃 😃 😃 ci? jaaaaaj draha... niekedy veru uz ani jedno ani druhe 😃 😃 😃 😃
tinkatinulka
11. sep 2013
@speranza1 material..ako obkladacky vana atd 🙂
tinkatinulka
11. sep 2013
@speranza1 haha aby si nebola prekvapena 🙂
tinkatinulka
11. sep 2013
@speranza1 tak teraz som to tu čítala..ano mas napred..ale je to smutna bilancia bolo by nacase ju trosku upravit.. 😉
tinkatinulka
11. sep 2013
@ria191 aspon sa možme vyžalovať 🙂
falin
11. sep 2013
@speranza1 -to je dost blba bilancia 😞 😞 , sme na tom podobne a verim ze uz nevladzes, ani ja nie

ja mam 3 x klasicke ivf + niekolko KET (z hlavy to uz neviem), 4 x soft ivf + 4 x ket, caka nas 8 ivf :-S a asi to potom vzdam :-S a bilancia tehu: 1 x tehu (2004), 1 x biochemicke tehu (200😎, 1 x MA v 8tt (2012) :-S
nelly3
11. sep 2013
@falin
moja ty si ina rekorderka, ale netreba to vzdat, vid dafca, melliska, rienok...... vela ich tu bolo a nakoniec to dali, 3x z toho tehu je tiez dobre, jaj tak by som si priala aby sme my "korucle" uz boli tehotne, ale budeme 🙂
speranza1
11. sep 2013
@tinkatinulka ahaaaaaaaaaa sanita... uz chapem....
..hej je to zalostna bilancia 8-( .. ale co uz... stale to moze byt este horsie... myslim, ze su tu aj zienky co toho maju ovela viac za sebou ako ja... 😉
tinkatinulka
11. sep 2013
@speranza1 ved ano aj ja take púoznam dokonca aj osobne ale uvidíš u Vás bude pes zakopaný v tej imunologii
speranza1
11. sep 2013
@falin kurna... tie neuspechy tlacia cloveka stale k zemi a k horsiemu pesimizmu... 😞
speranza1
11. sep 2013
@tinkatinulka kiezby len v tom... ved to sa da lahko odstranit.... ale velmi by som to dopriala aj tebe..musi to byt velmi deprimujuce nedostat sa ani k ET... |-|
zibi
11. sep 2013
baby otevrel mi napisal :
Dobrý den.

špinění a předmenstruační bolesti mohou být i dobrou i špatnou známkou. Může to být známka uchycení embrya a zvětšování dělohy. Ale může to být i známka počínajícího potratu. Podle ultrazvuku se to ještě nedá poznat.
Určitě užívejte Utrogestan dál ! I když něco vyteče, nevadí. Proto se dávají 4 tbl vaginálně, protože se počítá s tím, že něco vyteče.

Pokud chceme zjistit, zda se těhotenství bude vyvíjet, je potřeba udělat testy hcg z krve, ideálně v pátek a znovu v pondělí.

Z toho se teprve dá poznat, zda těhotenství roste, nebo se potrácí.

no tak piatok pojdem na krv a uvidime ... od dnes lezim...nemam si pridat este duphaston ci to je to iste co utrogestan?
stella25
11. sep 2013
@zibi lahnut a nohy hore. A dnes ziadne laskovanie po obchodoch. 😉
speranza1
11. sep 2013
@zibi u mna to bolo stale to druhe znamenie 😞 .. takze nohy hore a klud ... drzim palce
nelly3
11. sep 2013
@zibi
u mna naposledy tiez, ale neboj, u teba to bude dobre 😉
zibi
11. sep 2013
no baby keby ze viem tak ani nejdem nikde vcera ... do kelu ale mozno to s tym nesuvisi ...lebo v obchode som bola aj v piatok a nic sa mi nestalo ....a tiez som niesla nakup cize blba nahoda .... uvidime zatial nejako nespinim tak mozno to bol len plany poplach dufam 🙂 uz nemam chut na dalsie ivf :-| a zasa peniaze vyhadzovat je to hrozne .... tak do piatku len lezim a potom mm dojde a pojde so mnou na tu krv a uvidime