Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. sep 2013

pa pa pa paááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá musím opustiť starú partiu

speranza1
11. sep 2013

@ria191 a kolko uz beries tie lieky? dlho? a mas ich naordinovane lekarom alebo ... ze "samoliecba" 😀 😀 😀

speranza1
11. sep 2013

@ria191 cau draha...o chvilu palim prec aj ja... ale este nejaku tu minutku pokecam.... prijemny den moja 😉

tinkatinulka
11. sep 2013

@speranza1 hehe si vtipna..domcurik caka na matros co je objednany,chudnutie teraz stagnuje aj cvicenie musim sa dat dokopy aj moje telo..som daka slaba a padaju vlasy..no na šrot.A dalšie hormóny dakujem neprosím..čakáme na zázrak 🙂

speranza1
11. sep 2013

@tinkatinulka noooo draha ja poctom IVF vediem (myslim z nas starych "korcul" ).... 😀 😀 😀 😀 a ty sa urcite k mojmu poctu nedostanes 😉 😉 😉 ...

ria191
11. sep 2013

@speranza1 naordinované lekárom len ja si upravím odkedy 😀 😀 😀 fúha, ale ako tak pozerám už musím začať brať prednison chcem 6-týždňov pred a to už je teraz 😀 😀 😀 😀

speranza1
11. sep 2013

@tinkatinulka co je matros?? 😲 😲 😲

speranza1
11. sep 2013

@ria191 takze ty stihas oktober, ze?

ria191
11. sep 2013

@tinkatinulka tak nejako sa cítim aj ja teraz že total na šrot 😀 😀 😀

ria191
11. sep 2013

@speranza1 jafné musím už sa mi "vyhrážali" že mi broučka rozmrazia 😠 😠 😠

speranza1
11. sep 2013

@ria191 😲 😲 😲 to vazne??? uz tam je rok??? takze ty ides na KET???? jooj to je dobre..ja musim odznova cele IVF (do rici) 😉

falin
11. sep 2013

@speranza1 - speri a kolko ivf-iek mas vlastne za sebou?

speranza1
11. sep 2013

@falin moja bilancia 2x IUI, 5x IVF a 1xKET.... idem na 6 IVF 😉

ria191
11. sep 2013

@speranza1 čo sa ti nechce pichať ??? 😀 😀 😀

speranza1
11. sep 2013

@ria191 mam to chapat dvojzmyselne????? 😀 😀 😀 😀 ci? jaaaaaj draha... niekedy veru uz ani jedno ani druhe 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
11. sep 2013

@speranza1 material..ako obkladacky vana atd 🙂

tinkatinulka
11. sep 2013

@speranza1 haha aby si nebola prekvapena 🙂

tinkatinulka
11. sep 2013

@speranza1 tak teraz som to tu čítala..ano mas napred..ale je to smutna bilancia bolo by nacase ju trosku upravit.. 😉

tinkatinulka
11. sep 2013

@ria191 aspon sa možme vyžalovať 🙂

falin
11. sep 2013

@speranza1 -to je dost blba bilancia ☹ ☹ , sme na tom podobne a verim ze uz nevladzes, ani ja nie

ja mam 3 x klasicke ivf + niekolko KET (z hlavy to uz neviem), 4 x soft ivf + 4 x ket, caka nas 8 ivf 😖 a asi to potom vzdam 😖 a bilancia tehu: 1 x tehu (2004), 1 x biochemicke tehu (2008), 1 x MA v 8tt (2012) 😖

nelly3
11. sep 2013

@falin
moja ty si ina rekorderka, ale netreba to vzdat, vid dafca, melliska, rienok...... vela ich tu bolo a nakoniec to dali, 3x z toho tehu je tiez dobre, jaj tak by som si priala aby sme my "korucle" uz boli tehotne, ale budeme 🙂

speranza1
11. sep 2013

@tinkatinulka ahaaaaaaaaaa sanita... uz chapem....
..hej je to zalostna bilancia 🙄 .. ale co uz... stale to moze byt este horsie... myslim, ze su tu aj zienky co toho maju ovela viac za sebou ako ja... 😉

tinkatinulka
11. sep 2013

@speranza1 ved ano aj ja take púoznam dokonca aj osobne ale uvidíš u Vás bude pes zakopaný v tej imunologii

speranza1
11. sep 2013

@falin kurna... tie neuspechy tlacia cloveka stale k zemi a k horsiemu pesimizmu... ☹

speranza1
11. sep 2013

@tinkatinulka kiezby len v tom... ved to sa da lahko odstranit.... ale velmi by som to dopriala aj tebe..musi to byt velmi deprimujuce nedostat sa ani k ET... 😔

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stella25
11. sep 2013

@zibi lahnut a nohy hore. A dnes ziadne laskovanie po obchodoch. 😉

speranza1
11. sep 2013

@zibi u mna to bolo stale to druhe znamenie ☹ .. takze nohy hore a klud ... drzim palce

nelly3
11. sep 2013

@zibi
u mna naposledy tiez, ale neboj, u teba to bude dobre 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre